Nový vysavač - máme psa

46
21.4.21 10:55

nový vysavač - máme psa

Ahoj maminky, chtěla jsem zeptat, zdali máte zkušenost s dobrým vysavačem cca do 5000. Máme doma psa, čili takový, který vysaje psí chlupy. Jsem otevřená bezdrátovému - tyčovému, ale i třeba robotickému, jen nevím který by byl vhodný.

Máte nějaké dobré zkušenosti?
Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6196
21.4.21 11:08
@Saruska00 píše: …s dobrým vysavačem cca do 5000. Máme doma psa, čili takový, který vysaje psí chlupy. Jsem otevřená bezdrátovému - tyčovému, ale i třeba robotickému, jen nevím který…

Tako nastavené podmínky se navzájem skoro vylučují. Možná s cenou od 8.000,– bude větší šance. Nebo nějaký rozbalený z Alza a pod.
Ty chlupy lépe bere rotační hubice. Ideálně elektrická, nebo alespoň „turbo“.
Dtest- Dobrá rada
Pomyslnou zlatou medaili si mezi sáčkovými modely vysál Miele Compact C2 Parquet Powerline SDRF4 (dobře, 6990 Kč). Byl celkově nejlepší ve zkouškách vysávání a výborně si poradil i s chlupy, které dělaly mnohým soupeřům potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4762
21.4.21 11:12
@Saruska00 píše:
Ahoj maminky, chtěla jsem zeptat, zdali máte zkušenost s dobrým vysavačem cca do 5000. Máme doma psa, čili takový, který vysaje psí chlupy. Jsem otevřená bezdrátovému - tyčovému, ale i třeba robotickému, jen nevím který by byl vhodný.Máte nějaké dobré zkušenosti?
Moc děkuji

Do 5tis nekvalitni shity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
21.4.21 11:14

Já mám bezsáčkový od firmy Rowenta z řady Animal Care a je vyhovující. Ale nemám koberce, jen lino a plovoučku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2885
21.4.21 11:20

@Saruska00 my jsme cela rodina spokojena s Karcherem, ale s tou sedou - profi radou, ty zluty stoji za prd. Ma super tah, sice nemame psa, ale na plny vykon mi nadzvedava koberec a vydrzi dlouhe roky, mame v rodine hned nekolik typu a vsechny bez problemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
21.4.21 12:42

Já jsem nedávno koupila Bisell croswave pet pro a ten i vytírá a při použití toho jejich roztoku likviduje roztoče, což je fajn. Ale i k tomu musíš mít normální vysavač. Takže do pěti se nevejdeš. Ale jinak cokoli s ELEKTRICKÝM rotačním turbokartáčem, ne vzdušným, ten je na nic (chlupy nebere).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
21.4.21 15:36

Máme iRobot Roomba 966, normálním už nevysavam a máme velkého dlouhosrsteho psa. Ale pouze lino. Každopádně se obavám, ze do rozpočtu se poradny vysavač, co si s chlupy poradi, nevejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
21.4.21 16:05

My máme dlouhosrstého kocoura a máme Dyson. Je bezdrátový, ale stál 10 tisíc. Levnější nám byly k prdu. Za lepší kvalitu se prostě platí, ať je to vysavač nebo kuchyňský robot. Doporučuji našetřit ještě nějaké korunky a opravdu si vybrat dobrý vysavač :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6196
21.4.21 18:29

Jenže třeba u toho Kärchera bych se trošilinku bál hluku. Jsou to spíš průmyslové věci, takže jistě sací výkon OK, ale do bytu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
23.4.21 12:28
@Ivan PPZ píše:
Jenže třeba u toho Kärchera bych se trošilinku bál hluku. Jsou to spíš průmyslové věci, takže jistě sací výkon OK, ale do bytu…
… máme taky Karcher T 15/1 a musím říct, že mi připadá opravdu tichý :) Jinak zakladatelce asi moc neporadím - máme robotické vysavače a k tomu ten Karcher - vysavače do pěti, jako jo, seženeš, ale stejně rychle je i rozbiješ - po zkušenostech už bych do nich nešla :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6196
23.4.21 13:15

Ten rámus je trochu subjektivní záležitost. My teď koupili Elektrolux - nějakou silent verzi a je to asi na úrovni mikrovlnky. Pes dřív chtěl vysavač sežrat, teď na to prdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2885
23.4.21 13:46
@Ivan PPZ píše:
Ten rámus je trochu subjektivní záležitost. My teď koupili Elektrolux - nějakou silent verzi a je to asi na úrovni mikrovlnky. Pes dřív chtěl vysavač sežrat, teď na to prdí.

Ja pravda, ze s temito tichymi vysavaci se Karcher porovnavat nemuze, takze pak je to na zvazeni kazdeho, jestli chce tichy chod a nebo vykon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6196
23.4.21 13:59

No, koukl jsem na uvedený Kärcher a vypadá vcelku tiše. 62dB je opravdu dobrý údaj. Ale je to větší vysavač, přímo do bytu asi moc. Umí vysávat i vodu. A už přeci jen něco stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
23.4.21 14:11
@Ivan PPZ píše:
No, koukl jsem na uvedený Kärcher a vypadá vcelku tiše. 62dB je opravdu dobrý údaj. Ale je to větší vysavač, přímo do bytu asi moc. Umí vysávat i vodu. A už přeci jen něco stojí.
… je pravda, že my jsme v domě, takže já na to, jestli někoho ruším nebo ne, nemusím brát takový ohled - i tak mi ale připadá opravdu tichý, že můj muž vysává v patře kolikrát nepostřehnu :) Chápu ale, že do bytu je potřeba volit především něco tichého a zároveň skladného :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
26.4.21 14:09

Do 5 tisíc, asi podle mna nejaky extremně dobrý vysavač nenájadeš podle mna. My jsme nedávno také kupovali nový a v této recenzí je to docela dobře rozdělené podle ceny a výkonu. Elektorolux su docela dobré, ale já jsem nakonec vzala Bosch ProHygienic a jsme spokojeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat