Restaurace v zoo - samotest

1107
2.6.21 22:01

Restaurace v zoo - samotest

Zdravím, o víkendu se chystáme do zoo, budeme se ta chtít i najíst a už jsem ze všech těch opatření zmatena.
Stačí mi pro vstup do restaurace v zoo domácí test?
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2937
2.6.21 22:06

Sedí se venku… je to vetsinou formou bistra. Takze objednas, nandaji to, doneses si ke stolu, nikdo po nikom nic nevyžaduje. To by lidi jen tahali papiry a hledali neco v mobilu. Nic nepotrebujes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
2.6.21 22:09

On to fakt někdo řeší? Byli sme v Zoo, seděli sme venku nikdo nic nechtěl, na zahrádce u vydajovyho okna taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18874
2.6.21 22:14

Restaurace to neřeší, ale může ti na rameno zatukat hygiena s policii. Nevím kolik desítek tisíc je v ČR restauraci, ale kontrol bylo pár desítek. Samotest musíš dělat ale v každé, takže si vezmi do sáčku jeden a nos ho v kabelce třeba týden :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
2.6.21 22:29

@Bubla Bůčková
Díky, nějak tak to plánuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
2.6.21 22:29

Nevím, jestli to nekdo řeší, zatím jsem nikde nebyla, ale chci být připravena ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
2.6.21 22:47

Provozovatel a obsluha restaurace to nekontroluje a ani na to nemá právo. Kontrolovat to může policie s hygienou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
2.6.21 23:44

Dneska jsme byly s kamarádkou v ZOO a nikdo to neřešil a po nikom nic nechtěl. Já si teda koupila párek v rohlíku a sežrala ho na odlehlé lavičce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 23:48

A samotest má být udělaný z domova nebo ho provéct až před kontrolou?

• Citovat
  • Nahlásit
3711
3.6.21 03:53
@Anonymní píše:
A samotest má být udělaný z domova nebo ho provéct až před kontrolou?

Napiš si čestné prohlášeni, a to nos u sebe, když tě bude někdo prudit je lepši ukázat papír, než někde plivat, nebo se šťárat v nose. Stejně už se dobrovolně nikdo nesamotestuje, hromada lidí je očko, v práci se píše dokola čest. prohlášení a je hotovo. Papír nosím u sebe, potřebovala jsem ho u kadeřnice. To jsme to dopracovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2258
3.6.21 08:05

Tak si sedni čelem do prostoru a až uvidíš policajta s bábou, tak zdhrneš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
3.6.21 09:04

Vsem, co odpověděli k tématu, děkuji.
To, zda to někdo kontroluje, je mi fuk, ptala jsem se jen, zda stačí samotest ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat