Reklama

Vybavení kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 17.05.10 21:31
Vybavení kuchyně

Nemáte některá tip na levnější internetový obchod s kuchyňskými potřebami? Potřebuji nakoupit úplně všechno nové, od šrabky na brambory až po pekáče..nejlépe aby se všechno dalo koupit na jednom místě..

Reklama

Reakce:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 17.05.10 21:59

Pár věcí jsem kupovala na www.eva.cz – ale už to je pár let, tak nezaručím ceny ani kvalitu služeb.

Dneska bych neváhala, vlezla do IKEA a nakoupila tam :) Mají od levných (slušných) sad po dobré (dražší) jednotlivé kousky Ale to není e-shop - tak se omlouvám za odpověď mimo.

L.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.05.10 22:07

Že teda po netu kupuju leccos, ale tohle si potřebuju „osahat“. Jednou za čas před Vánocema vyrazíme do Ikey. Předtím si rok dělám seznam, co bych ráda a co potřebuju a pak uděláme takový nákup, že skoro nestačí peněženka a auto už vůbec ne :-)

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 17.05.10 22:08

Na „evu“ jsem se dívala..když já bych potřebovala všechno krom elektroniky :-) právě takové ty prkotiny..jako jsou misky, lis na česnek, vařečky atp.

Do Ikey se opravdu nedostanu, mám to dost z ruky, což je velká škoda :-(

Ale i tak děkuji.

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 17.05.10 22:10
Emilie píše: Že teda po netu kupuju leccos, ale tohle si potřebuju „osahat“. Jednou za čas před Vánocema vyrazíme do Ikey. Předtím si rok dělám seznam, co bych ráda a co potřebuju a pak uděláme takový nákup, že skoro nestačí peněženka a auto už vůbec ne :-)

Já bohužel z různých a jiných důvodů nemůžu běhat po obchodech..taky bych si to ráda osahala, ale v tuto chvíli jsem vděčná za internet.

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 18.05.10 07:47

Zkus tady, taky teď vybírám - obměňuji vybavení v kuchyni :wink:

http://www.dokuchyne.cz/

http://www.kuchynskepotreby.cz/

http://www.hrnce.cz/

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 18.05.10 08:04

No já se dvěma špuntama právě taky moc ne. Ale jednou za rok to strčíme k babičce (teda loni jsem byla těhotná) a razíme na celovíkendové nákupy jak domů, tak na sebe, tak dárky. Jinak taky nejsem z Prahy. Ale chápu to, taky lovím po netu co se dá, od skalniček, přes dupačky po utěrky :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >