Testujte s námi a mějte spoustu věcí zdarma

Staňte se naší testerkou a zkoušejte kosmetiku, hračky, knížky, oblečení, příkrmy a další dárky, které vám pošleme přímo do schránky. Členství je zdarma a jeho princip je jednoduchý: zvolíte si, co chcete testovat. My následně vybereme testerky podle odpovědí na otázku nebo podle profilu. Pokud zvolíme zrovna vás, můžete od nás očekávat balíček. Poté stačí danou věc nebo službu otestovat a napsat recenzi, která pomůže ostatním ženám při rozhodování, co koupit a co ne.

Jak se stanete testerkou?

Testerkou se může stát každá uživatelka, která je u nás zaregistrovaná. Stačí vyplnit krátký formulář, který je důležitý pro to, abychom vám mohli posílat co nejvhodnější věci. Neradi bychom maminku tří kluků zklamali panenkou :) Na vašem veřejném profilu se tyto informace nezobrazí, tam budete mít uvedené pouze, že jste testerka.

Pokud ještě na eMimino.cz registraci nemáte, založte si profil a při registraci zaškrtněte Stát se testerkou.

Jak se přihlásit na konkrétní testování?

Poté, co se zaregistrujete jako testerka, počkejte na schválení. Přijde vám potvrzovací soukromá zpráva, ve které vás administrátor přivítá mezi testerkami eMimina. Registrace vás k ničemu nezavazuje. Vy si volíte, které konkrétní zboží byste chtěly otestovat. Z žadatelek o testování pak vybereme ty nejvhodnější kandidátky, kterým odešleme balíček. Doba určená k přihlášení na testování bude vždy upřesněna v přihlašovací výzvě.

Kolik času budete mít na testování?

Záleží na charakteru zboží nebo služby. Proto v každé testovací výzvě najdete i přesný čas, po který budete moci konkrétní zboží nebo službu testovat.

Jak by měla vypadat recenze?

Recenze by měla vyjádřit váš osobní názor na danou věc nebo službu.

Měla by zahrnovat:

  • subjektivní pocity, co se vám líbilo/nelíbilo
  • čím vás testované zboží nebo služba zaujala/nezaujala a proč
  • zda byste zboží nebo službu doporučili/nedoporučili a proč

Recenze by neměla být příliš stručná a obecná.

Příklad:

Testovali jsme objemovou řasenku od La Roche Posay.

Takhle ANO:

Testování jsem se zúčastnila především proto, že mám velmi citlivé oči a málokterá řasenka mi vyhovuje. Zároveň moje řasy nejsou moc husté, takže bez řasenky se prakticky neobejdu. Od La Roche Posay jsem ji vyzkoušela poprvé a musím říci, že mě mile překvapila. Sice objem není až taková bomba, ale moje věčně uslzené oči konečně našly „kamarádku“, která jim nevadí. Řasenka se dobře nanáší, nedělá hrudky a nerozmazává se.

Jediné, co bych vytkla, je trochu vyšší cena a menší objem, než jsem očekávala. Jinak jsem byla spokojená a určitě bych doporučila všem ženám, které trápí citlivé a věčně uslzené oči. Řasenka je opravdový balzám a vůbec nevíte, že ji máte.

Takhle NE:

Řasenka se mi moc líbila. Dobře se nanáší a výsledek je skvělý. Doporučuji ostatním, byla jsem nadšená.