Podmínky prodeje:

Milé maminky, budoucí maminky i všichni ostatní!
Těší mě Váš zájem o nabízené věcičky a tímto bych Vás ráda seznámila s podmínkami prodeje, abychom předešly možným pozdějším nedorozuměním.
Balíčky zasílám po připsání peněz na účet.Zasílám pouze doporučeně-obyčejně jedině na vyžádání, ale opravdu nedoporučuji!!!Mys­lím, že ušetřit doslova „pár korunek“ opravdu není na místě.Na dobírku nezasílám-díky za pochopení!
Platbu očekávám nejpozději do 7 dnů od zaslání podkladů k platbě.Pokud máte finanční problém-čekáte na výplatu, mateřskou-jsme lidé a není problém se domluvit, ale důležitá je KOMUNIKACE!!! Balíčky odesílám zpravidla do druhého dne od připsání peněz na účet, ale může se stát, že se s odesláním zpozdím-o čemž Vás samozřejmě budu informovat prostřednictvím mailu.Máme dvě bydliště-v druhém(bez netu) trávíme veškerý možný volný čas, takže v případě, že neodpovídám, prosím o trpělivost-budu se co nejdříve snažit Vás kontaktovat.
Co se týče nabízených věcí-snažím se popsat a nafotit skutečný stav-včetně vad a nedostatků, ale jsem také jen člověk a může se stát, že něco přehlédnu-v tom případě se určitě domluvíme na nějaké kompenzaci-ke spokojenosti obou stran.
Děkuji a těším se na Vás.Dita

mpribylova

Prodávající

24.02.16

Děkuji za prima obchůdek, rychlou platbu i milou komunikaci :)