Podmínky prodeje:

Dobrý den, vítám Vás v mém albu.
Prodávám převážně oblečení po svých dvojčátkách-holčičkách, většinou s rozdílnou velikostí,něco po sestry dětech, hračky a domácnost. Na vady se snažím upozornit,ale protože jsou to věcičky nošené, mohu něco přehlédnout. Pokud na něco při převzetí přijdete, dá se domluvit o vrácení, snížení ceny apod. Pokud na něco přijdete po delší době,tak bohužel,nemohu už vědět, zda se to nepoškodilo již Vám špatným užíváním,proto si vždy vše dobře prohlídněte, vyzkoušejte.
Oblečení prodávám i na jiných bazarech, tak se může stát,že ho nestihnu tak rychle stáhnout-na bazarech ho nechávám, dokud mi nepřijde platba,pak stahuji.
Preferuji platbu předem na účet, případně osobní předání,ale vzhledem k mé práci je to komplikovanější. Na dobírku pošlu pouze po zaplacení zálohy-většinou poštovného,upo­zorňuji, že platba na dobírku je u pošty dražší.Posílám přes českou poštu.Můžete si vybrat,zda chcete jako balík do ruky, na poštu. Po zdražení pošty je poštovné většinou 100kč, pouze u zásilek 45kč. Proto je lepší si vybrat více věcí.
Jelikož zde začínám, mohu na žádost zaslat odkaz na bazar, kde mám již hodnocení a prodávám tam cca 6let. Pokud se Vám nebudu ozývat na vzkazy, napište mi klidně i na email: marian.olah@e­mail.cz
Přeji příjemné vybírání.


Reklama