Podmínky prodeje:

Na zprávy se snažím reagovat, co nejdříve. :-)

K pravidlům obchodu - dotazy typu, je-li něco volné, nelze pokládat za rezervaci. Jestliže po mé odpovědi nereagujete a mezitím se ozve někdo jiný, kdo má zájem o stejnou věc a vyžádá si podklady k platně, tak až v tento moment pokládám tuto věc za závazně zamluvenou, kdy očekávám platbu a to max. po dobu rezervace dle nastavení Vinted. Jestliže platba nedorazí do konce rezervace, postupuji poptávanou věc dalšímu zájemci v pořadí a inzeruji současně na více místech, včetně Facebooku. Děkuji za pochopení.

Aktuální a kompletní nabídku k prodeji sledujte prosím na mé soukromé fcb stránce: https://www.facebook.com/…81024065307/

Momentálně zasílám výhradně prostřednictvím ČP dle aktuálního tarifu s platností od 1. 2. 2018. S ohledem k tomu, že kupuji balící materiál - plastové obálky aj, k poštovnému připočítávám alespoň min. balné. Děkuji za pochopení.

Orientační ceny poštovného:
Obyčejně - 30 Kč (do 2 cm a na vlastní riziko)
Doporučeně - 55-65 Kč (do 5 cm)
Doporučený balík - 75-85 Kč (do 2 kg)

Upřednostňuji platbu předem na účet číslo: 1011973064/3030 (Air Bank). Na dobírku zasílám pouze za předpokladu, že mi předem na účet uhradíte náklady za dopravu vč. poplatku za dobírku (+ 47 Kč) , pro případ, že by zásilka nakonec nebyla převzata.

Vzhledem k tomu, že již chodím do zaměstnání a dojíždíme, jsem časově velmi vytížená a odesílám zpravidla jednou týdně a to každou středu. To je jediný den, kdy je u nás pošta otevřená do 17 hod. a kdy jsem schopná to stíhat. Děkuji za pochopení. Osobní převzetí je možné po předchozí vzájemné dohodě v Praze u stanice metra Depo Hostivař (trasa A).

Já osobně jiným způsobem nenakupuji a zatím jsem neměla negativní zkušenost. Samozřejmě, vždy je to hlavně o lidech, o nějaké vzájemné úctě, respektu a poctivosti.

Co týče mých referencí. Kromě své fcb stránky, kterou představuji už v úvodu, mám již roky účet na Aukru pod nickem chardonnay79 http://aukro.cz/show_user.php?…, nicméně tam už prakticky neprodávám, protože se to s ohledem k poplatkům nevyplatí. Dále mám účet na Modrém koníkovi https://www.modrykonik.cz/…et79/reviews, na e-miminu http://www.emimino.cz/…9/hodnoceni/, na mimibazaru.cz https://www.mimibazar.cz/bazar.php?…. Dále mohu ještě mohu představit svou další fcb stránku, která je ale věnovaná výhradně k prodeji knih z naší rodinné knihovny https://www.facebook.com/…nih/reviews/?…

Děkuji za pozornost a přeji příjemné nakupování! :-)

Pozn.
Nabízím možnost okamžité a trvalé slevy 50 % na woox.cz přes tento link: http://woox.cz/registrace?…
Po registraci se vám již automaticky zobrazí ceny s 50 % slevou! :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama