Podmínky prodeje:

NA ZPRÁVY REAGUJI ZPRAVIDLA IHNED! :-)

Aktuálně dělám velkou čistku ve svém šatníku. Po mateřské se mi bohužel změnili proporce v oblasti hrudníku a drtivá většina oblečení mi nesedí. Něco mám již delší dobu, něco je zcela nové a nenošené. Vše bude je popsáno dle skutečnosti.

Zasílám zpravidla prostřednictvím ČP dle aktuální tarifu, s tím, že u ČP se vyplatí spíše menší a lehčí zásilky (tzn. doporučené zásilky v ceně 48, 54, 60 Kč Kč a balíčky 74-83 Kč). Na přání zasílám i obyčejně, avšak na vlastní riziko, protože v tomto případě pošta neručí za ztrátu zásilky. V případě větší a těžší zásilky odesílám prostřednictvím služby chytrybalik.cz dle vzájemné dohody, obvykle v ceně 99 Kč (do 1 kg) nebo 109 Kč (do 5 kg, a to po platbě předem na účet číslo: 1011973064/3030 (AirBank) nebo na dobírku. Avšak na dobírku pouze za předpokladu, že mi předem na účet uhradíte náklady za dopravu vč. poplatku za dobírku.

Já osobně jiným způsobem nenakupuji a zatím jsem neměla negativní zkušenost. Samozřejmě, vždy je to hlavně o lidech, o nějaké vzájemné úctě, respektu a poctivosti.

Co týče mých referencí. Kromě mé fcb stránky, kterou představuji už v úvodu, mám již roky účet na Aukru pod nickem chardonnay79 http://aukro.cz/show_user.php?…, nicméně tam už prakticky neprodávám, protože se to s ohledem k poplatkům nevyplatí. Dále mám účet na Modrém koníkovi https://www.modrykonik.cz/…et79/reviews. Nově mám účet na Vinted, https://www.vinted.cz/…31/hodnoceni a tento účet mám ověřený i přes ID. Dále mohu představit svou další fcb stránku, která je ale věnovaná výhradně k prodeji knih z naší rodinné knihovny https://www.facebook.com/…nih/reviews/?…

Děkuji za pozornost a přeji příjemné nakupování :-)

Nabízím možnost okamžité a trvalé slevy 50 % na woox.cz přes tento link: http://woox.cz/registrace?…
Po registraci se vám již automaticky zobrazí ceny s 50 % slevou! :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama