Podmínky prodeje:

NEMĚNÍM! Děkuji za pochopení.

Na zprávy se snažím reagovat, co nejdříve. :-)

K pravidlům obchodu - dotazy typu, je-li něco volné, nelze pokládat za rezervaci. Jestliže po mé odpovědi nereagujete a mezitím se ozve někdo jiný, kdo má zájem o stejnou věc a vyžádá si podklady k platně, tak až v tento moment pokládám tuto věc za závazně zamluvenou, kdy očekávám platbu a to max. po dobu rezervace dle nastavení Vinted. Jestliže platba nedorazí do konce rezervace, postupuji poptávanou věc dalšímu zájemci v pořadí a inzeruji současně na více místech, včetně facebooku. Děkuji za pochopení.

Aktuální a kompletní nabídku k prodeji sledujte prosím na mé soukromé fcb stránce: https://www.facebook.com/…81024065307/

Zasílám zpravidla prostřednictvím ČP dle aktuální tarifu, s tím, že u ČP se vyplatí spíše menší a lehčí zásilky (tzn. doporučené zásilky v ceně 48, 54, 60 Kč Kč a balíčky 74-83 Kč). Na přání zasílám i obyčejně, avšak na vlastní riziko, protože v tomto případě pošta neručí za ztrátu zásilky. V případě větší a těžší zásilky odesílám prostřednictvím služby chytrybalik.cz dle vzájemné dohody, obvykle v ceně 99 Kč (do 1 kg) nebo 109 Kč (do 5 kg) a to po platbě předem na účet číslo: 1011973064/3030 (Air Bank) nebo na dobírku. Avšak na dobírku pouze za předpokladu, že mi předem na účet uhradíte náklady za dopravu vč. poplatku za dobírku, pro případ, že by zásilka nakonec nebyla převzata. Vzhledem k tomu, že se nyní vracím do zaměstnání, UPOZORŇUJI, že od října budu odesílat pouze již jednou týdně a to každou středu, je to jediný den, kdy je u nás pošta otevřená do 17 hod. a kdy jsem schopná to stíhat. Děkuji za pochopení. Od října 2017 je současně možné osobní převzetí v Praze u stanice metra Depo Hostivař (A).

Já osobně jiným způsobem nenakupuji a zatím jsem neměla negativní zkušenost. Samozřejmě, vždy je to hlavně o lidech, o nějaké vzájemné úctě, respektu a poctivosti.

Co týče mých referencí. Kromě své fcb stránky, kterou představuji už v úvodu, mám již roky účet na Aukru pod nickem chardonnay79 http://aukro.cz/show_user.php?…, nicméně tam už prakticky neprodávám, protože se to s ohledem k poplatkům nevyplatí. Dále mám účet na Modrém koníkovi https://www.modrykonik.cz/…et79/reviews, na e-miminu http://www.emimino.cz/…9/hodnoceni/, na mimibazaru.cz https://www.mimibazar.cz/bazar.php?…. Dále mohu ještě mohu představit svou další fcb stránku, která je ale věnovaná výhradně k prodeji knih z naší rodinné knihovny https://www.facebook.com/…nih/reviews/?…

Děkuji za pozornost a přeji příjemné nakupování! :-)

Pozn.
Nabízím možnost okamžité a trvalé slevy 50 % na woox.cz přes tento link: http://woox.cz/registrace?…
Po registraci se vám již automaticky zobrazí ceny s 50 % slevou! :-) méně

Stránka:  1 2 3 Další »
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama