sromova.jana

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Vítám Vás na svém bazárku. Nabízím věci z lisu, oblečení a botičky po synovi a neteři.

Momentálně probíhá na mém bazárku Mega VÝPRODEJ. Teprve začínám přeceňovat na ceny 5 a 10 kč (něco málo vyšší - u položek označených K, M nebo X)

Oblečení z lisu je neprané, nežehlené. Pokud tedy má oblečení nějaký flek, je možné, že praním pustí, nezaručuji však. Zájemci mohu zkusit oblečení s flekem přeprat.
V inzerátech se snažím popsat vady, o kterých vím. Vážným zájemcům ráda oblečení přeměřím nebo znovu vyfotím.
Na dobírku nezasílám, mám s tím velmi špatné zkušenosti. Z toho důvodu požaduji platbu předem na účet vč. poštovného.
Pokud chce někdo zaslat jako obyčejný dopis či obyčejný balík, tak pouze na své riziko.
Poštovné počítám přes kalkulátor české pošty. Mám slevovou kartu, kde mám poštovné o 1 kč nižší (u obyčejných a doporučených dopisů), což si nechávám na pokrytí nákladů za balící materiál. Pokud má balík více než 5 kg, pak mám poštovné o cca 20 kč nižší, oproti běžným sazbám ČP, tuto slevu pak poskytuji i kupujícímu.
V případě, že je na danou věc více zájemců, rezervuji prvnímu zájemci max. po dobu 3 dnů. Do té doby očekávám alespoň zprávu o odeslání peněz. V opačném případě nabídnu zboží dalšímu případnému zájemci. Dlouhodobé rezervace nedávám, v případě, že chce někdo opravdu dlouhodobou rezervaci, požaduji alespoň zálohu.
Mám ještě druhý bazárek, takže je možné, že může být daná věc v rezervaci. Inzerát pozastavuji až po zaplacení zájemcem, do té doby se zobrazuje pro ostatní možné kupující.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »