Podmínky prodeje:

Vítám Vás na svém bazárku.
Nabízím věci převážně z lisu, něco málo oblečení po synovi.
Oblečení z lisu je neprané. Pokud tedy má oblečení nějaký flek, je možné, že praním pustí.
V inzerátech se snažím popsat vady, o kterých vím. Vážným zájemcům ráda oblečení přeměřím, znovu ohlídnu nebo vyfotím.
Na dobírku nezasílám, mám s tím velmi špatné zkušenosti. Z toho důvodu požaduji platbu předem na účet vč. poštovného. Poštovné počítám přes kalkulátor české pošty. Číslo účtu: 670100-2206075488/6210.
Upřednostňuji doporučené poštovné, protože dostanu na poště potvrzení, že jsem balíček skutečně odeslala, balíček se dá v případě ztráty reklamovat. Pokud chce někdo zaslat jako obyčejný dopis či obyčejný balík, tak pouze na své riziko.
Poštovné počítám přes kalkulátor české pošty. Mám slevovou kartu, kde mám u dopisů poštovné 1 kč nižší, což si nechávám na pokrytí nákladů za balící materiál. U balíků nad 2 kg mám slevu vyšší (cca 30 kč), počítám pak s poštovným sníženým o slevu. Česká pošta od 1.1. zdražovala.
V případě, že je na danou věc více zájemců, rezervuji prvnímu zájemci max. po dobu 3 dnů. Do té doby očekávám alespoň zprávu o odeslání peněz. V opačném případě nabídnu zboží dalšímu případnému zájemci. Dlouhodobé rezervace nedávám, v případě, že chce někdo opravdu dlouhodobou rezervaci, požaduji alespoň zálohu.
Mám ještě druhý bazárek, takže je možné, že může být daná věc v rezervaci. Inzerát pozastavuji až po zaplacení zájemcem, do té doby se zobrazuje pro ostatní možné kupující.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama