Podmínky prodeje:

Zdravím, preferuju osobní předání v Brně, případně možno domluvit i osobní předání v Praze (nepravidelně tam jezdíme). Pokud nelze předat osobně, zašlu poštou po předchozí platbě na účet, poštovné dle tarifu České pošty. S dobírkou nemám dobré zkušenosti, takže pokud vůbec dobírka, tak vyžaduji předem na účet platbu za poštu.

kiki59

Prodávající

21.12.16

Dekuji za obchudek!!!!

vereniba

Prodávající

22.05.16

Příjemná komunikace, rychlá platba, děkuji!

Ladie

Kupující

26.06.15

Všechno naprosto v pořádku. Doporučuji.

mišínek

Kupující

14.04.15

Velmi příjemná a ochotná paní, super komunikace, obchod proběhl naprosto v pořádku. Kočárek jako nový, vše odpovídá popisu. Kdyby takto probíhal každý obchod, to bychom se měli :-) Doporučuji.

mausicek.mau...

Kupující

14.04.15

Rozhodně nedoporučuji tuto paní. Koupila jsem od ní 2 kočárky, které neodpovídají popisu. Bohužel domluva na řešení žádná ač slíbila, že kočárky mohu zaslat zpět. Takže teď mám 2 kočárky zralé na popelnici a peněženku o 3000 chudší. Paní s kočárky ksefruje viz její album plné nabídek a výmluva o zkoušení kočárků je víc než směšná. Nicméně pokud nechcete vyhodit peníze oknem tak raději osobní převzetí a důkladné prohlédnutí. ....

coolkocka

Kupující

12.03.15

rozhodně doporučuji!! kočárek přišel hned po platbě předem, vše v pořádku, a paní je moc trpělivá, na vše mi odpověděla. :-) mohla jsem si sledovat poštu a nemusela jsem ho tahat pak sama. určitě doporučuji!!!

lenni777

Prodávající

14.11.14

Super domluva, ochotná a rychlá prodávající, kočárek odpovídá popisu i fotkám, obchod neměl chybu. Jsem spokojená a tuto uživatelku můžu všem vřele doporučit.