16 - 18 měsíc

Rodičovství
  • emimino
  • 04.09.01

Čas rychle utíká a tak ani není čas psát, co jsem už vlastně všechno zažila. Takže to raději všechno trošku zkrátím.

V prosinci (16.měsíc) jsem si docela užívala. Nejenže byly Vánoce a já měla zase pod stromečkem plno dárků, ale bylo také docela sněhu, takže jsem stavěla sněhuláky a jezdila na saních a koulovala se.
Také Silvestr byl docela pěkný - nejenže na stole bylo stále něco moc dobrého, ale navíc jsem dokonce oslavila přivítání nového tisíciletí, protože ohňostroj dělal takový randál, že jsme se vzbudila a mohla jsem se tak podívat na to tančení mnoha světýlek.

V lednu (17. měsíc) jsem si u babičky zahrála na malého průzkumníka a nepozorovaně jsem vyklouzla z pokoje až na schody a díky několika kotrmelcům jsem je zdolala. To se ale moc nelíbilo rodičům, takže jsme jeli na pohotovost. Tam mě prohlédli (musím říci, že jsem se s panem doktorem docela úspěšně poprala) a poslali nás na rentgen, kde jsme opět předvedla svoji neskonalou sílu a dokonce jsme přetrhla pásy, kterými mě chtěli spoutat ve snaze fotit moji hlavičku. Musím říci, že rentgen hlavy vypadal dobře, i když to vůbec nevypadalo jako moje hlavička, ale pan doktor řekl, že jsem zdravá jako rybka a poslal nás domů.

V únoru (18. měsíc) bylo Veroniky a tak jsem dostala zase nějaké dárečky a úspěšně tak zaplnila dětský pokojíček (hraček už mám jak v mateřské školce). Také jsem jela na výlet do Ostravy ke strejdovi a tetě a hrála si u nich s králíčkem a hrála si v důlním vláčku, který tam stál v jednom parku (možná že jednou ze mě bude horník).

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek