A jsem tu!

Porod

Ták a konečně na tom testu byly dvě čárky, po skoro roce a půl! Hned k doktorovi a ten tu štastnou novinku potvrdil, takže honem zanést neschopenku do práce a už jsem byla doma a mohla si užívat těhotenství.

Jenže ne nadlouho, na první genetice se paní doktorce něco nezdálo, tak mě poslala na fakultku, ať se mrknou i na mě. Mrkli a hned druhý den jsem musela na odběr plodové vody(v té době mi bylo 21), kdyby byla holčička, jak jsme se dozvěděli nemocná, prý je možný Downův syndrom nebo ještě další dvě nemoci. To čekání na výsledky je hrozné utrpení! Pak konečně zavolali a… bylo vše v pořádku! Konečně jsem si v klidu užívala rostoucího bříška.

Na začátku 8 měsíce jsem trošku zašpinila, ale radši jsem zavolala gynekologovi a ten řekl, hned do nemocnice! Říkala jsem si, že ne mě mrknou a půjdu domů, ale houby, zůstala jsem tam měsíc! Zkrátil se mi čípek, a to hodně, takže furt jen ležet a jít jen na zachod a do sprchy, to bylo taky něco. Musíte vydržet do 34. týdne. pak vás pustíme a když už budete rodit nevadí, říkával primář. V 34. týdnu tedy kontrola a… šla jsem domů. Super!

3 týdny doma a ráno na Silvestra mi praskla plodová voda, takže hurá zpátky… odtékala pomaličku po kapkách, takže bolesti jsem začala mít až kolem 22 hodiny, ještě jsme si s holčinou, co byla se mnou na pokoji chtěly o půlnoci přiťuknout čajem, to už ale nevyšlo, bolesti jsem překonávala skákáním na baloně. Ve 2 hodiny na mě sestra koukla a mohla jsem volat příteli, ať už konečně přijede… přijel, párkrát jsem zatlačila a Terezka byla na světě(čekala jsem že to bude horší!). Narodila se o 18 dní dříve, v 37. týdnu, měla 47 cm a 2610 g, nádherná!! Krásný pocit.

Ještě v porodnici zhubla pomalu půl kg, tak jsme musely dokrmovat Nutrilonem. Doma hrozný kolotoč: přebalit, zvážit, nakojit, zvážit a podle toho kolik vypila, udělat Nutrilon. Naštěstí po 3 týdnech už bez vážení, jenže nervy doma a ztratila jsem mlíčko ,takže malá je už jen na tom Nutrilonu.

Teď jsme si s přítelem zažádaly o hypotéku, ať bydlíme konečně ve svém, tak uvidíme. Jestli to klapne, koupíme byt a já budu mít vše, co jsem si v životě přála: Skvělého přítele, úžasnou dceru a svoje bydlení. Jen aby to vyšlo!
Doufám, že jsem Vás moc nenudila, jen jsem si chtěla vylít srdíčko :)

Hodnotilo 12 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 26.03.11 08:58

ahoj, hezky napsane, a gratuluji k miminku :kytka:
a kde bydlite u tvych nebo pritelovo rodicu?? my bydlime s manzelovo tatou, mam z toho take nervy ale nastetsi mam mlicko porad a kojim. Take doufam v to ze se letos konecne odstehuje :roll:
preju jen to nejlepsi :srdce:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 26.03.11 10:28

Gratuluju k holčičce a přeju hodně zdravíčka! A taky přeju, aby vyšlo to bydlení a mohli jste si užívat rodinné pohody ve vlastním bytečku. Hodně štěstí! :hug:

 
nikil
Extra třída :D 13844 příspěvků 26.03.11 11:18

Moc gratuluji ke zdravé holčičce :-) napsala si vše krásné :palec: :palec: no hlavní je že jste všichni zdraví a štastní a to bydlení je už formalita pár měsíců :-P nedělala bych si stím hlavu bud ráda že jste v pořádku :-D přeji aby se ti sen splnil a at ti krásně holčička roste!! :mavam: :mavam: :kytka:

 
Myška 76
Povídálka 32 příspěvků 26.03.11 21:31

I já se přidávám ke gratulacím k narození Terezky a k brzkému novému bydleníčku ve svém :palec:

 
kitri
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 26.03.11 21:35

krasne napsane :palec: :potlesk:

 
derenka
Kecalka 379 příspěvků 27.03.11 08:17

MOc Vám všem děkuju :huban: :huban:

 
Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 27.03.11 09:22

Ahojky,
přidávám se ke gratulacím a přeji samou radost, hodně štěstíčka, zdravíčka a pohodičky :-) Napsaný jak v nějaké knížce…šikulka :-) :potlesk: Jinak měla jsem to úplně stejně, malýho už v porodnici dokrmovali nutrilonem, shodil kolem půl kila a po 3.dnech doma mi mlíčko zmizelo úplně. Tak, že jsme také na nutrilonu a můžu říct, že se z něj stal velikáánskej jedlík :-) Přeji Vám hodně štěstíčka, ať Vám hypoška vyjde a bude určo všechno naprosto báječný! :srdce:

 
Emina
Kecalka 337 příspěvků 27.03.11 18:56
Gratulace

Přeji moc radosti s dceruškou a ať pěkně roste.

 
Mondík
Závislačka 4507 příspěvků 28.03.11 19:33

Gratuluji a at se ti splni vsechno, co si prejes a at jste vsichni zdravi a stastni!

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama