Co bylo před Adámkem

O životě

Kdo si počká, ten se dočká. Je to svatá pravda a já každý den děkuji bohu za to, že jsem počkala. Díky tomu mám úžasnýho muže a nádhernýho syna.

Milé maminky, i já se rozhodla zveřejnit svůj příběh. Začal se odvíjet skoro před šesti lety. Tehdy jsem poznala svého expřítele. Měl syna a doma přítelkyni, se kterou si nerozuměl. Ano, teď po letech vidím, jak jsem byla hloupá a naivní. Ale zpátky na začátek.

Bylo mi 20, věřila jsem, že se do mě zamiloval a že jeho partnerka je zlá a sobecká. Táhlo se to pět let. Pět let slibů, rozchodů, smiřování, podvodů, až to vzalo rychlý konec.

S mojí kolegyní, kamarádkou, která je o 30 let starší, jsem jela k nim na chalupu. Zvala mě dobré dva roky, tak přišel čas. Potřebovala jsem si odpočinout po náročných zkouškách, a tak jsem souhlasila. Tehdy ještě můj přítel mi řekl, že teda ano, ať jedu, že tam si stejně nikoho nenajdu a že mě bude ona kolegyně hlídat. Byl to hrozný manipulátor, žárlivec, a jak se ukázalo o pár týdnů později, i násilník.

Nebudu však předbíhat. Odjela jsem na chalupu, užívaly jsme si a na víkend přijel můj současný partner, syn mé kolegyně. Byla to láska na první pohled. Ačkoliv jsme si řekli, že se na sebe nebudeme vázat a užijeme si víkend, tak srdci člověk neporučí. Zamilovali jsme se do sebe, on odjel zpátky domů a já taky. Ke svému ex.

Během týdne mi kolegyně volala, že se jí stýská, že mě vyzvedne a pojedeme zpátky. To jsem netušila, že jako překvápko tam bude i moje láska. Strávili jsme spolu týden a oba jsme věděli, že chceme být spolu. Musela sem si však vyřešit svůj „vztah“. Strašně jsem se bála a jak se ukázalo, tak oprávněně.

Řekla jsem P., že s ním končím, že jsem někoho poznala. Následovaly výhružky, zastrašování, vydírání a nakonec se mě pokusil i zabít. S obrovským strachem jsem se svěřila O. a čekala, jestli se na mě nevykašle. Vyhrožoval i jemu a jeho rodině. Nevykašlal. Ba naopak. Zjistil, co jsem nevěděla. že je dávno ženatý, s podmínkou a udáním za domácí násilí. Byla jediná možnost, utéct. A taky se povedlo.

Tři týdny jsem dělala, že jsem se nechala zastrašit a jsme spolu. Bylo to nejhorší období. S O. jsme komunikovali pouze večer po domluveném znamení. Dny utíkaly a já den před útěkem zjistila, že čekám O. dítě.

Další strach, panika, a tak jsem i s touto „překážkou“ musela ven. Můj muž, když jsem se ptala, co budeme dělat (po 14 dnech známosti a čtyřech týdnech skypu) pravil: „Budeme vybírat kočárek, postýlku a jméno jako všichni ostatní.“ :)

A tak nastalo nejkrásnější období - těhotenství. Potom porod, kde mě moje láska držela za ruku, a teď rodičovství. Máme nádherného syna a já nikdy nepřestanu být vděčná za to, že jsem jela a že se do mě zamiloval ten nejlepší chlap na světě.

Hodnotilo 17 lidí. Score 2.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
belik
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 18.09.14 10:01

Není nad šikovnou kolegyni :palec:

 
svycarka
Kelišová 6843 příspěvků 18.09.14 10:16

Nu coz…hlavneze ziji stastne az do smrti ;)

 
socina
Závislačka 4104 příspěvků 18.09.14 10:25

Taky mám takovou kamarádku a díky za ní. Stejně jsou ty kamarádky intrikánky :lol: Přeju vám vám to dlouho vydží

 
kacz
Závislačka 4917 příspěvků 29 inzerátů 18.09.14 14:50

Bravíčko hadr :-) Ještě mi chybí info, jak do tebe poprvé pronikl a bylo by to dokonalý.

 
Viicky
Kecalka 328 příspěvků 18.09.14 16:40

Ty jo tak tomu rikam fofr. At se vam dari. :)

 
Barcule88
Kecalka 157 příspěvků 22.09.14 21:08

@kacz vzdycky se najde hlupacka jako ty, ale vic takovych :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama