Ahoj Philipe

Ostatní
  • emimino
  • 18.08.01

zkušenosti s koupáním v kyblíku a jak se má malý Philip

Ahoj Šárko,
před pár měsíci, ještě než se narodil náš syn, jsem Ti posílala dotaz ohledně koupání miminek v kyblíku.
Teď už jsou Philipovi 4 měsíce a je to téměř anděl, snad ne ani dítě. Je tak hodný, až je mi to skoro divné. Nepláče, často se směje, bez problémů spí a papá. Koupání v kyblíku se nám velice osvědčilo, moc se mu to líbí. Akorát poslední dobou jsou na koupání třeba dva lidé, Philip totiž neustále strká nožičky nahoru a předklání hlavičku do vody, takže mu ji jeden člověk musí držet. Už jsem s ním vyzkoušela i koupání ve velké vaně a i to se mu líbilo, takže budeme pokračovat.
Jinak s potěšením konstatuji, že se Tvé stránky krásně rozrůstají a je tam ke čtení spousta zajímavých věcí. Zrovna jsem si přečetla v listárně příspěvěk jedné maminky o boji s dítětem při krmení pevnou stravou. Nás už to za dva měsíce čeká taky a nevím, jestli Philip bude pořád tak andělské dítě. Když mu totiž dávám vitamín D nebo kapky proti nadýmání, pěkně se u toho šklebí.
Jinak nás čeká velká životní změna. Asi za dva měsíce bychom měli jet do Shangaje (pokud se nic na poslední chvíli nezmění), kde bude můj muž pracovat. Doufám, že se podaří se tam dostat k internetu a napsat na Tvoje stránky něco zajímavého. Zatím si život tam nedokážu moc představit, ale podle dostupných informací je to město spíš západního typu, což mě, hlavně s malým dítětem, uklidňuje.
Moc Tě zdravím a doufám, že budeš dál věnovat emiminu, je to moc pěkné počteníčko.
 Lenka

Ahoj Leni,
moc gratuluji k miminku a hlavně k tomu, že je takový andílek. Držím palce také při dalším překonávání překážek v životě malého tvorečka - pevná strava, sezení, lození, chůze, mluvení, nočník,…
Pokud se váš sen - jet do Shangaje - opravdu splní, tak Tobě i celé rodině přeji, aby se vám tam líbilo a aby jste našli spoustu přátel.
Pokud se dostaneš k internetu, pak určitě napiš - každý článek, obzvláště tolik plný exotiky, moc vítám. Šárka

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek