ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚD - měsíc DUBEN

Ostatní
  • 29.03.07

Vypracovala Naďa Šmídová telefon603 422 219 email:NADAMAGIC.@seznam.cz www.webpark.cz/nadasmidova

DUBEN2007 ****
SLUNCE
je až do 20.4. ve znamení Berana. Vládcem tohoto znamení je sám bojovný Mars, a tak se nedivte, pokud v období tranzitu Slunce tímto znamením okolo sebe pocítíte více hněvu a ohnivých hlav, než je tomu v jiných měsících. O Slunci v Beranu se píše…:.....„rád prorážím zeď, nejradši čelem a hned. Jsem výbuch…jsem stále aktivní sopka…“. Pozorujte se v tomto období ale i lidi okolo sebe..Možná zjistíte, že jindy naprosto klidný a vyrovnaný kolega v práci bude v tomto období sice malý, ale pochodující ""Soptík"…!
**Ve středu ve 13:17hod vstoupí Slunce do znamení Býka a zajímavé je to, že Býk jestarým symbolem plodnosti nebo-li „Zlaté Tele". Začneme si vážit klidu, jistot, ale často se mnozí budeme vracet do minulosti. Naše pozornost bude ponejvíce soustředěnana materiální jistoty, na to, co nám chybí a na to co skutečně máme. Je to tedy vhodný čas pro malou životníinventuru. V duchu se tedy zamysletenad tím, co opravdu potřebujete a naopak co by bylo dobré zeživota vytěsnit. Berte to jakošanciodložit zbytečnosti, se kterými se vláčíte životem a zabírají jenom místo…

** Merkur****v Rybách z počátku měsíce nás stále bude plnit dojmy a citlivostí, což nás může velmi snadno zmást neb nám bude chybět zdravá špetka racionálního uvažování. Ve středu 11.4. krátce po půlnoci vstoupí do následného znamení Berana a tak se připravme na to, že slova nám začnou odsejpat neb to dává schopnostříct každému všechno na rovinu.
V pátek 27.4. dopoledne vstoupí do znamení Býka a tonás mírně po:,–(í zpět na zem, začneme se vyjadřovat konkrétně, jasně bez přikrašlování, ale pravdou je i to, že si budeme občas připadat jako šneci, neb řeč i myšlení se nám zpomalí.

Mars****vstoupí 6.4. tedy v pátek v dopoledních hodinách do znamení Ryb a to je signál pro nás všechny chodit například na schůzky či jednání s předstihem, neb to bude vždy trvat trošku déle než se rozhýbeme. Pravdou je i to, že se začneme „potkávat“ s různým zastíráním a uhybnými manévry. Zejménati citlivější z nás dokonce budou mít snahu přehazovat zodpovědnost na druhé, mnozí velice rádi nechají jiné rozhodnout za sebe.
Ale pravdou je to, že vzájemnou recepci planet Urana v Rybách který vládne znamení Vodnáře a Neptuna ve Vodnáři, který vládne znamení Ryb, posílí právě tranzit planety Mars…Navíc je stále planeta Neptun v opizici na Saturna ve Lvu. Mars do uvedených konstelací vnese neklid, nervozitu, občasnou výbušnost. Znamená to také, že budemeenergii vkládat do snahy o prosazení vlastních názorů, až nezdravě agresivnímzpůsobem. Na vině může být i velká přestavivost, sklony ke snění, uník od reality do iluzorního světa…

**Upozorněním, že bychom měli plnit to co slíbíme je Jupiter ve Střelci v kvadratuře na Uran v Rybách…Obez­řetnost bude na místě zejména v oblasti financí a majetku.

** **To podpořív poslední dekádě měsíce dubna Mars v kvadratuře na Jupitera. Tato konstelace může nejenže vyvolávat hádky, ale i nečestnost, podvody.

** **Ale věřte, že bude přáno zejména právě ke konci měsíce vztahům…Planeta lásky Venuše se dostane do příznivého postavení vůči planetě Saturn což je příznivý vítr pro dlouhodobé vztahy, ale také dlouhodobé projekty, plány.

** Tato konstelace nás začne vábit k hezkým věcem, za zábavou, a nasměruje nás i k odpočinku…A to je dobře, protože na dveře již bude ""ťukat"" měsíc lásky květen, a tak načerpejte energii, ať si ""máj"" pěkně a v plné síle užijete ! ****
Takže jako vždy - ..""Konec dobrý - všechno dobré.."""

****
Dudnové dny v pohodě a klidu přeje všem Naďa Šmídová

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama