ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚD - měsíc SRPEN

Ostatní
  • emimino
  • 28.07.07

ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚD TÝKAJÍCÍ SE VŠECH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU Vypracovala Naďa Šmídová telefon603 422 219 email:NADAMAGIC.@seznam.cz http://www.webpark.cz/nadasmidova

Srpen2007 ****
Počátek měsíce budeme prožívat pod doznívajím Úplňkem z **30.7.2007****, což je okamžik ve kterém naproti sobě stálo Slunce a Luna.

** **Jedná se o dny, které nám dávají příležitost zhodnostit období od posledního Novoluní, které proběhlo 14.7.

** **Možná to bude pro mnohé z násmalé probuzení ze sna, neb zjistíme že to co chceme není totožné s tím co máme a co můžeme.

** Tento Úplněk bylo Slunce na6 LE 30 stupni, v konjunkci s hvězdokupou Praesepe,což je jedna z nejkrásnějších otevřených hvězdokup lehce oranžového odstínu stáří 600 milionů roků …!

Slovo Praesepe pochází z latiny a znamená žlab, stáj, chlév a nebo také jesličky.
**Právě pod posledním jménem - Jesličky - se přitom s touto hvězdokupou můžete setkat nejčastěji, ale pozor, nebpodobnost s křesťanskými jesličkami ječistě náhodná…

** **Tohle označení totiž tato hvězdokupa dostala dle starých spisů již někdy ve třetím století před naším letopočtem, tedy dávno před narozením Ježíše Krista.

** **Navíc se dnes pro hvězdokupu používá i velmi poetická přezdívka

** Včelí úl .....

Ukazuje vždy na dobrodružství, ale nezapomeňte právě na zmiňovanou přezdívku Včelí úl…znáte to…běda, když do Včelího úlu ""šťouchnete.."""

Tato drzost, domýšlivost, svévole, zlovolnost…je vždy ztrestána…
Tak se nenechejme díky vlastní "zvědavosti a nenechavosti"" poštípat včelami !
**A je to velmi symbolické, protože mají být opět vedra a věřte, že včelky lítat budou a zejména při bouřkách je lepší se včele opravdu vyhnout !

** Navíc se jedná o období, kdy se včelky tkzv. rojí, to znamená, žev úlu se vyvinula další královna, která úl opouští, neb pro dvě královny v jednom včelstvu není prostor !
A potkání se s rojem včel opravdu není žádná legrace !!! ****
SLUNCE******
**ve znamení Lva bude až do čtvrtka 23.8.2007 kdy odpoledne přejde do znamení Panny.

**Slunce ve Lvu nám dává schopnost ale i touhu pro:,–(it se. Může to mít mnoho podob, takže se můžeme setkat i s jedinci, kteří se budou snažit být za jakoukoliv cenu středem pozornosti, ale když přijde na zodpovědnost, začnou couvat. Pokud narazíte na něčí nabubřelé ego, raději se ztraťte, protože s takovým člověkem nic nenaděláte.

** Lev je královské znamení, ale dává isklony k přehánění…tvrdoh­lavosti.
Proto si po celé období pobytu Slunce ve znamení Lva pamatujte, že vždy byl oblíbencem lidu takový vládce - král, který uměl jít mezi své poddané a sklonit hlavu. Neoblíbenost a nelibost lidu si naopak vykoledoval ten, který obyčejným lidem opovrhoval a udržoval si povýšený odstup.

Slunce ve Lvu podpoří
**MERKUR******
**což je planeta intelektu, rozumu a komunikace neb 4.8.2007 vstoupí do znamení Lva. Díky tomu se začneme vyjadřovat - Co na srdci to na jazyku - tedy jasně, svůj názor řekneme otevřeně, ale bude nám dělat problémy naslouchat druhým.

** Ve znamení Lva je i zamilovaná
VENUŠE
**takže můžeme počítat s tím, že do popředí se dostanou naše intimní vztahy. Venuše ve Lvu je odvážnější, umí i riskovat, a dá se předjímat, že nejedno v počátku nevinné laškování se promění ve vášnivý a vážný vztah.

** Bojovník
MARS******
vstoupí v úterý 7.8.2007 do znamení Blíženců, což notně zvýší naši kritičnost, ale nejen to…Zjistíme, že daleko víc chceme diskutovat, jenže Mars je prostě planeta energie a boje, tudíž se asi nejednou dostaneme do nějaké slovní potyčky.
Proto mějme napaměti, že daleko víc budeme inklinovat ke sporům, hádavosti. ****
**První týden v měsíci díky kvadrátu mezi Marsem a Saturnem se můžeme občas utrhnout ze řetezu akrizové momenty řešit radikálně, možná i tvrdě…

**V druhém a třetím týdnu nás bude kolébat Neptun v opozici ke Slunci.

** **Dávejme si proto pozor na sliby, ale taky podvodníky !

** Kontrolujte si co jíte, a pokud se budete koupat v přírodě, přesvěčte se, že voda je nazávadná.
**V daném období bude také Mars v opozici na Jupitera, a to bude mít účinek dvojakosti, neb hyperaktivita se bude střídat s leností. Tak se snažte zachovávat v druhém a třetím týdnu nějaký řád, ať se vám nevrší nedodělky a nedořešené záležitosti.

** Posléze Mars vytvoří trojuhelník neboli T-kvadraturu s Uranem a Merkurem.
Začneme spěchat, ve spěchu občas něco zapomeneme, urážet se budeme pro maličkosti, ostrým jazykem můžeme sem tam i ublížit !

Vnitřní silu a schopnost regenerace nám začne ve čtvtém týdnu dodávat
**trigon Slunce a Pluta.

** Tato konstelace nám dá dostatek sil k zvládnutí jakýchkoliv obtíží !
O odpovědnost a vytrvalost se ke konci měsíce postará
trigon Satuna a Pluta.. ****
Takže jako vždy - ..""Konec dobrý - všechno dobré.."""
Prázdniny a dny dovolené v pohodě se Sluncem nad hlavou přeje všem ****
**Naďa Šmídová

**

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama