Další nová...

Snažení

Zdravím všechny snažilky...občas jsem zabrousila na stránky a moc ráda si početla. Tak jsem se pěkně zaregistrovala a doufám, že nějaký ten těhulkovský bacil tu taky chytnu. V prosinci mi bylo 27 a mému příteli 30. Před pár lety jsem do něho začala hučet, že už bych moc ráda miminko, ale pořád se na to necítil (jsme spolu už 11 let).

Najednou se to v něm nejspíš nějak zlomilo a už by taky rád… Jenže znáte to asi všechny moc dobře, když si člověk něco moc přeje, tak to jako na potvoru nejde :o(. Občas jsem zkusila měřit teplotu, občas ovu testy, ale nakonec jsem z toho byla spíš vynervovaná, než když jsem takové průzkumy nepodnikala. Skoro pokaždé se mi podařilo, když už jsem se odhodlala, že ovu jsem buď tak nějak nezaznamenala nebo taky ano (testy) nebo teplota vypadala na mimi a pak z toho nic nebylo - nebudu zatajovat, že poprvé jsem to hrozně obrečela (takový ten hooodně slabý druhý proužek - hurá a druhý den normálka bolesti a ta mrcha červená), teď už to tak neřeším. Spíš bych se divila, kdyby se to najednou povedlo…

Hrozně ráda bych se zařadila do vašich řad v podporování a velkém fandění ostatním v tom našem snažení a dala bych cokoliv, abych mohla už o příštích Vánocích držet nějakého drobečka v náručí a nebo alespoň hladit bříško s fazolkou. A to si myslím přejí všechny snažilky do jedné!!!

Poznámka „pod čarou“
tento měsíc jsem si jen zjistila „plodné období“ a prostě nám naordinovala tak přibližně sexení obden, tak uvidíme… (pořád pro to neděláme maximum, nesexíme tak moc často, tak holt budeme muset začít…) ;o).

saruska

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 09.01.06 07:18

Ahoj, jestli se chceš zařadit do řad k podporování a fandění ostatním, přijď do některého z deníčků. Největším baby boom je teď asi v nových snažilkách, další možnost je Květníček.
Držím palec, ať se brzy dočkáš. :))

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 09.01.06 08:27

Ahoj Sarusko,

snažili jsme se o miminko 2,5 roku a také jsem si prošla měřením BT, neustálým „hlídáním“ plodných dnů, milovali jsme se obden a pořád nic:-(. Byla jsem zoufalá a s každou menstruací jsem vyplakala snad litry slz. Ta bezmocnost a beznaděj byla hrozná a já už jsem si říkala, že jsem zralá na psychiatra.
Milovali jsme se podle harmonogramu a jaké bylo moje rozčarování, když to prostě v ty dny nešlo:-(((.
Pak jsem „vypnula“, začala se soustředit na CAR, které jsme chtěli na jaře 2006 navštívit a milovali se, kdy se nám chtělo. Měření BT šlo stranou a prostě jsem byla - relativně - v pohodě.
Jaké bylo moje překvapení, když jsme si k vánocům nadělili ten nejkrásnější dárek:-). Přírůstek čekáme v srpnu a já už se nemůžu dočkat, až budu toho mrňouska držet v náručí:-).

Držím Ti moc palečky, aby ses co nejdřív dočkala toho pokladu!!!

Radka 9tt+4

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 09.01.06 09:30

Sarusko,
moc bych ti přála, aby se ti to tvé přání mít na vánoce mimčo v náručí podařilo.
Takové přání jsem letos vyslovila už potřetí, snad se to i nám podaří!
Když budeš chtít, tak zavítej k nám do deníčku Zebřiček!

Držím pěstičky, aby to moc dlouho netrvalo! Kati

 
aeg
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 09.01.06 12:18

Ahoj Radko,
my jsme se snažili 1 rok, na poslední folikulometrii nic, všechno špatně a za 3 týdny tam byly 2 čárky. Máme stejný termín :-) Jsem „členkou“ květníčku a jsme tam už 3 co čekáme sprňátka.
Držím palce, aby vše bylo oki.

aeg 10. tt.

 
saruska11
Nováček 3 příspěvky 09.01.06 20:11

Ahoj Neffy, moc děkuji za podporu, jsem moc ráda, že jsem se mohla zařadit mezi podobně „postižené“ :o)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama