Dlouhá cesta za štěstím

Těhotenství

Chtěla bych se tímto podělit a svěřit vám všem, kdo sem chodíte. O můj příběh, který snad už bude mít šťastný konec. Je docela dost dlouhý, tak snad vás nebude nudit.

tady jsem krásně vidět,je mi 8+3 :)

tady mi už je 11+5,ale nechtělo jsem se vůbec fotit,neustále jsem...

Před 4 roky jsme se s manželem začali pokoušet o miminko. Po půl roce snažení, když se stále nedařilo, zašla jsem k mému gynekologovi a řekla mu, že chceme dítě a že to nejde. Nejdříve mě poslal na hormonální profil a zjistili, že mám zvýšený prolaktin, tak mi na to dr. dal prášky, které mi stejně nepomohly.

Za pár měsíců jsem doktora navštívila znova a on že mě tedy pošle do Centra asistované reprodukce. Já samozřejmě souhlasila. V Caru jsem podstoupila různá vyšetření, manžel byl na spermiogramu, který dopadl dobře. Takže problém byl na mé straně.

Asi dva měsíce po návštěvě Caru,jsem čekala na mns jako každý měsíc, ale teď se nějak nedostavovala a to mi bylo divné. Jelikož má mns byla vždy přesně na den. Udělala jsem si test a byl pozitivní, šla jsem k dr. a řekla mu, co se mi přihodilo, poslal mě na krev, zjištění hladiny hcg hormonu, a bylo mi oznámeno, že je to malinké těhotenství. Měla jsem z toho radost, pak jsem šla na utz a bylo mi dr. řečeno, že tam vidí malou tečku a že je to ono. Já se radovala, že se to konečně povedlo i bez Caru.

Jenže můj osudný den v březnu 2008 jsem se jednoho rána probudila a měla jsem hrozné bolesti, křeče v břiše, až dýchat jsem nemohla. Jak jsem vstala, hlava se mi motala a hned jsem sebou praštila na zem. Štěstí bylo, že ten den byl manžílek doma. Jinak nevim jak by to dopadlo. Probral mě, položil a zavolali jsme k doktorovi, nastínili jsme mu, co se mi děje a on že máme přijet. Tak jsem tedy jeli k němu on mě prohlédl s tím, že jsem sebou sekla v ordinaci a on v pohodě, jako by mi nic nebylo. Řekl, že mám zánět močovýho měchýře a že na Utz nevidí nic špatného, že tam vidí to mimi. Nevěřila jsem tomu a sestra byla celá nesvá a zavolala mi záchranku. V záchrance se mě snažili udržet při vědomí a že je to nejspíše potrat.

V nemocnici jsem se probrala po operaci. Bylo mi řečeno, že mě přivezli za 5 miut 12. Bylo mi oznámeno, že jsem měla mimoděložní těhotenství s hemoragickým šokem a můj gynekolog to nepoznal. Ono mimoděložní tehotenství se těžko poznává, ale příznaky jsou jasné, co jsem se pak dočítala na netu. Tak jsem se z toho pak nějak vyhrabala, přišla jsem o jeden vejcovod, ale že prý budu moct mít děti.

Skoro po roce této hororové příhody jsme se rozhodli jet do Caru, podstoupili jsme jednou inseminaci, ale ta nevyšla. Chtěla jsem jít do IVF, tak jsme se dohodli. Měla jsem tři embrya, transferovali se dvě a to poslední jsme si nechali zamrazit.

Bohužel, ani to nevyšlo, ani jeden z embrýsků se neudržel. Nechala jsem to rok odležet, tak dlouho mi trvalo se znova vzchopit a že půjdem do Ketu, to byl transfer zmraženého embrýska, ale moc jsme tomu šanci nedávala. Sice přežilo odmrazení, ale u mně opět nic.

Řekli jsme si, že půjdeme znova do ivf, ale chtěli po mně znova všechna vyšetření a zjistilo se, že mám nález na děložním čípku. Takže ivf se muselo odložit a vyřešit čípek. Byla jsem domluvená na menší operativní zákrok, při kterém se vezme ta špatná část, ale onemocněla jsem, tak jsem operaci musela zrušit. Po měsíci jsem volala znova a tak mě objednali na další termín operace, to jsem měla jet letos koncem březnam po menstruaci.

Začátkem roku mi jedna kolegyně přinesla do práce noviny o léčiteli, který pomáhá mít děti a od různých nemocí. Nevěřícně jsem na to koukala, že dokáže léčit energií. Stále mě přemlouvala, ať se objednám, že za to nic nedám, ať to zkusím. Nakonec jsem poslechla a objednala se. V únoru jsem navštívila pana léčitele, dal mi ruku na břicho a půl hodiny ji tam měl. Cítila jsem teplo a stahování dělohy. Popsala jsem mu mé problémy, že mám jeden vejcovod nejspíš neprůchodný a on že ho zprůchodní :) Moc jsem tomu nevěřila. Řekl mi, jak se mám i stravovat, byla to docela zajímavá zkušenost a hlavně si nebere hříšné peníze :)

Mno a v únoru jsem měla normální průběh menstruace a v březnu už jsem se jí nedočkala. Udělala jsem si test a byl pozitivní. Nemohla jsem tomu uvěřit, šla k dr., sice na utz nic neviděla, bylo to asi 3 týdny, ale za tři dny mi bylo oznámeno, že mám vysoké hcg a že už musí být vidět, měla jsem strach, aby to nebylo zase mimoděložní těhu, ale když jsem na utz viděla to krásné embryo, to mě vážně uklidnilo.

Nyní jsem ve 12. tt a zatim je vše ok, až na ten čípek, ten se stále řeší :( Pana dr. jsem vyměnila za moji skvělou doktorku, se kterou jsem vážně spokojená.

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 19.05.11 06:38

ty jo…krásně napsané a držím pěsti..svou smůlu jsi si vybrala,teď už to bude dobré :wink:

 
moni81
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 19.05.11 07:19

Moc hezky napsané :potlesk: ,smůla už je pryč a ty si užívej to svoje štěstíčko v bříšku,přeju ti zdravé a krásné miminko :-D

 
Kačenka 30
Echt Kelišová 7511 příspěvků 19.05.11 08:37

Držím palečky, aby miminko hezky rostlo a aby jste oba byli zdraví. :hug: :andel:

 
Mahora
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 19.05.11 08:39

Přeji hodně štěstíčka, ať to tentkrát vyjde! Prošla jsi si svým a zasloužíte si to po tom všem trápení…

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 19.05.11 12:50

:hug: držím palečky

 
Klárka82
Kecalka 134 příspěvků 19.05.11 13:20

Moc krásný konec (vlastně spíš začátek..) :srdce: :kytka:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.05.11 17:36
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
Zagi
Kecalka 211 příspěvků 19.05.11 18:46

držím palce…Chtěla jsem se zeptat zda nemáte kontakt na onoho léčitele.

 
catty
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 19.05.11 23:02

Všem moc mocinky děkuji :kytka: , jsem ráda,že jsem se mohla podělit i o takové to zkušenosti,teď vážně doufám,že to bude vše ok a konečně se dočkám toho krásného štěstíčka

 
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 22.05.11 21:18

máš můj velký obdiv, držím ti palce at na konci téhle cesty držíš v náručí své vytoužené dětátko :kytka:

 
chica.p.
Kelišová 5813 příspěvků 26.05.11 23:12

Tak ty sis teda vybrala tolik smůly a neštěstí,ale teď už tě čeká snad jen a jen to nejlepší,ať se daří cop nejlépe a mimčo pěkně roste:hug:

 
Milounek
Stálice 90 příspěvků 01.06.11 21:37

Máš můj obdiv za to, jak dlouho si musela čekat a čím s si musela projít. Věřím že bude vše dobré a přeji ti jen to nejlepší :) !

 
Otylka
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 25.06.11 19:29

Catty - kdo byl ten zazracny lecitel?prosim…

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Myslela jsem, že to bude horší


Reklama