Jednou to sepíšu

Rodičovství

Jako každý rok jsme na Vánoce nemocní. 12letý synek už si to odbyl. Zřejmě jeho bacilům bylo líto, že mají tak brzy opustit naši domácnost, a proto se rozhodly hbitě přeskočit na mě.

Zjistila jsem, že mám takové smíšené pocity, když je moje pubertální děťátko nemocné. Hle, nastává chvíle, kdy s dychtivým očkem očekává příchod své matičky, která mu nese čaj. Dokonce mu není ani proti mysli, když jej matička pohladí po vláskách. Tato chvíle trvá tak 2 dny. Možná, když budu optimistická, tak 3 dny a pak se opět vyhraje testosteron a ostatní hormony a milé děťátko je fuč.

I nastala chvíle, že matička onemocněla. I vyslala jsem synka s batohem na zádech, dnes ráno, koupit objednaný domácí salát do Kauflandu, léky a vajíčka. Náš domácí salát mi odjakživa nechutnal, možná to bylo tím, že jsem byla doma jediný ekzematik a doma se do toho dávalo moc kyselého nakládaného čehosi.

Po 6 hodinách od odchodu z bytu se milostivě doma objevil salát. Zbytek nákupu zapomněl prý koupit. Tak se vydal znovu do světa. Hádejte, v kolik přišel domů. Přišel od kamaráda ve 20.30. Vajíčka nesl v podpaží. Nechápala jsem proč, když měl batoh. Už jsem se radši ani neptala. Papírový paklík měl 6 kusů vajíček, z toho 16,67 % vajíček bylo rozbitých. Vcelku úspěch.

Rozhodla jsem se, že zítra kašlu na bacila a jdu do obchodu sama. Takový malý (věkově) a už typický chlap. Vždycky si řeknu, že to jednou sepíšu do knížky, nikdy na to nedojde. Možná je to chyba. Měl by si to přečíst, až bude mít jednou děťátko, jestli bude po něm.

Hodnotilo 18 lidí. Score 3.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kaja00
Extra třída :D 12582 příspěvků 31.12.13 00:13

:hug: Puberta :mrgreen: Co dodat :D ;)
Hlavne aby ti bylo lip ;) :kytka:

 
LadyTommy
Extra třída :D 14794 příspěvků 31.12.13 00:15

Myšlenka deníčku je dobrá, ale sloh pokulhává, jinak by to bylo super, kdyby se ti to podařilo poutavěji sepsat ;)

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26455 příspěvků 31.12.13 00:38
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
nadus
Závislačka 4839 příspěvků 31.12.13 10:39

No na zabiti :DDD… jinak ale tu vetu nehorazne ceske alibi, ze TYPICKY CHLAP uz ani nemuzu citit… a jeste horsi je, ze to jako omluva porad funguje :) kazdopadne usmevny denicek diky :mavam:

 
KapkaRosy
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 01.01.14 19:57
:-D
Vložit nový komentář

Reklama


Reklama