jsem nebo nejsem?

Snažení

Ahojky všem, chtěla bych se s Vámi podělit o moje štěstí a trochu smutku. Je mi 27 let, trochu to tu zkrátím abych nevypisovala román:)

Ve 22 jsem otěhotněla nebylo to plánované, ale když se mi na testu oběvilo // skákal jsem radostí i když jsem věděla, že partner s tím souhlasit nebude, taky se tak stalo, partner nas asi 14 dni po porodu nechal. Narodila se mi krásná holčička dnes jsou ji 4roky a půl. Narosila se 24.12. takže to byl vánoční dáreček:)
Dnes se snažíme/nesnažíme o druhé miminko s novým přitelem. Necháváme tomu volný průbeh, ale asi to všichni znáte, strašně se těším a chtěla bych aby to už bylo. V lednu jsem o jednoho malýho prcka přišla, prý to byl spontání potrat, ale co už bylo to v 5tým týdnu, tak jsem si řekli, že z toho nebudeme dělat takovou vědu, ale dost mě to zlomilo, říkala jsem si, že něco takového mě snad nemůže potkat, vždyť jsme to chtěli… chjo…
No před 6ti týdny jsem asi opět počali, jenže jsem začala měsíčkovat a po 3dnech jsem přestala udělala jsem si test a ejhle // bylo to super, jenže jsem po 2dnech opět začala krvácet, dnes je pátek večer a do pondělí na kontrolu je dlouhá doba, snad vše dobře dopadne a budem doma 4.:)
Píšu sem protože jsem to tu dlooooho pročítala a jste holky fakt super, našla jsem tu spoustu odpovědí na moje otázky a moc Vám všem děkuji…

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Taminka
Extra třída :D 13469 příspěvků 15.07.09 12:09

Ahoj

preji at vse dobre dopadne a za par mesicu jste doma ctyri:))

 
kocunka
Echt Kelišová 9212 příspěvků 19.11.09 11:46

taky držím palečky,ať je všechno v pořádku :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama