Jsi náš Cipísek

Rodičovství

Bála jsem se jako čert kříže toho, jak dobrá budu máma. Když jsem na jaře roku 2009 zjistila, že jsem těhotná, měla jsem radost, ale na druhou stranu jsem měla strach z toho, jak to vše zvládnu. Celé moje těhotenství probíhalo naprosto bez komplikací, ani nevolností jsem netrpěla. Pracovala jsem do pátého měsíce a pak si řekla, že bych si mohla odpočinout a tak jsem od září nastoupila na nemocenskou.

první chvilky na světě


1 komentář


1 komentář

Pomalu jsem přibírala, ale nejhorší bylo, že jsem nemohla moc chodit ven, jelikož byla celkem krutá zima. Na Silvestra 2009/2010 jsme jeli ještě za rodinou na oslavu. Přijeli jsme pozdě ráno a já měla 2. 1. nastoupit na vyvolání porodu.

Ráno jsem byla nervózní, ale říkala jsem si, že mi to stejně vyvolají až druhý den. Ale ejhle, ze stresu jsem byla otevřená, tak mi doktor praskl vodu a oblékli mě do munduru. Když jsem si šla do čekárny za přítelem pro věci, tak nevěřícně koukal. Poslala jsem ho domů, že ho pak zavolám, až se bude něco dít.

Asi po šesti hodinách různých vyšetření, koupelích a jen tak ležení na posteli s bolestmi, mi sestřička řekla, že mám příteli zavolat, ať POMALU dorazí. Byl u mně za 15 minut. Pomáhal mi, sprchoval mě… Děkuji mu za to. A pak přišel ten okamžik. 2. 1. 2010 v 19:47 byl konečně na světě náš malý Kryštůfek s mírami 50 cm a 3660 g a zároveň první občánek českolipska.

Dny plynou jako voda a každý den s tebou je zážitek. Ráno mě budíš pusinkou, když ťapkáš venku, podáváš mi ručičku… Jsem nesmírně šťastná, že tě mám. Sice dokážeš i zazlobit, ale to bys nebyl ty, kdybys byl pořád hodný. A když se usměješ,nebo mi dáš pusinku, zloba je hned pryč.

Budu tady pro tebe dokud budu moct. Ani to pořádně nedokážu napsat jak jsem ráda že tu jsi… slova nestačí. Jen snad… Miluji Tě ty náš Cipísku…

Tvoje máma

Hodnotilo 4 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
MariSun
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 22.04.11 14:43

Krásné a plné lásky :lol: :srdce:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 22.04.11 16:26

hezky napsaný..kryštůfek je nádherný chlapeček .. :palec: :palec:

 
atominnka
Generální žvanilka 21414 příspěvků 22.04.11 20:55

Krásné. :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama