Konečně šťastná

O životě

Řekla jsem si, že se s vámi podělím o můj příběh. Je mi 20 a měla jsem o dost staršího přítele, 2x rozvedeného a bohužel ještě ke všemu docela dost pil, a já husa naivní si pořád říkala, že se kvůli mně jednou změní. Je mu 38 a z každého manželství už má jedno dítě, 15 a 3 roky.

Byli jsme spolu jen pár měsíců, když jednou nepřišel domů. Bydlel se mnou u mojí mamky, protože neměl kam jít. Myslela jsem si, že se někde s prominutím vožral, ale když nepřišel ani druhý, třetí den, bylo mi to divné. Zkoušela jsem mu volat, ale telefon byl vypnutý. První, co mi bliklo hlavou bylo, že je s jinou. Když jsem o něm nevěděla týden, tak jsem potkala jeho sestru, a ta mi řekla že je ZASE! zavřený. No, druhý den se mi to potvrdilo, jelikož mi přešel dopis.

Nejdřív jsem myslela, že to vzdám, neřekl mi, že už byl zavřený a celkově jsem prostě od něj chtěla mít klid, ale jak jsme si každý týden psali, zjištovala jsem, že ho mám ráda víc a víc. „Výstup“ měl mít 2. 6. 2011. JENŽE koncem března mi dlouho nepřicházel dopis a nakonec přišel někdy začátkem dubna, byla v něm tahle věta: miláčku, našli mi ještě dluh na výživném, a tak mi to prodloužili o půl roku.

Trvalo mi to dlouho, ale i tohle jsem překousla a dál si s ním psala a trpělivě na něj čekala. Výstup měl tedy 2. 12. 2011. V posledním dopise mi psal, že ho pouštějí v 7.00 ráno. Cesta trvá 4 hodiny, že dopoledne bude doma, a tak jsem v den D čekala a čekala a čekala… Bylo 7 večer, když se můj „drahý“ totálně nalitý dokodrcal z hospody. Tak jsem ho jen uložila a on usnul. Druhý den se jako vždycky omlouval.

Všechno bylo naprosto úžasné a já jsem si říkala, že nemůžu být šťastnější, celé 3 dny mě obletoval. 6. 12. 11 se všechno úplně otočilo, začal být protivný, jen mi odsekával a nakonec se mnou přestal mluvit úplně. Druhý den mi řekl: „ahoj Reni“, sbalil si svých pár švestek a vrátil se do Nového Boru, kde pracoval, když byl zavřený. Od té doby se mi neozval on ani jeho sestra, se kterou jsem měla velice dobrý vztah.

No a já už pár dní po oplodnění věděla, že jsem těhotná. Žádný těhotenský test by to ještě neukázal. Ani nevím jak, ale prostě jsem to věděla. DP je 3. 12. 11, to vím naprosto přesně ;-) 11. jsem si udělala test a mé domněnky se potvrdily. Byla jsem opět v háji, nevěděla jsem co dál. Mám mu zavolat nebo ne? Potrat mi hlavou ani na vteřinu neprošel, v životě bych na něj nešla. Nakonec jsem to řekla mamině, která mi velice pomáhá. Teď si už těhulkování jenom užívám a jsem neskutečně šťastná :)

Teď si říkám, že jsem docela ráda, že se o mém mimískovi nikdy nedozví. Na co taky, má své 2 děti, o které se nestará, a pochybuji, že by stál zrovna o to moje. A alimenty bych z něj v životě nedostala (2× za ně seděl). Děkuji všem, kteří si tento deníček přečetli a omlouvám se těm, které jsem svým psaním nudila. Už jsem se prostě jen potřebovala vypsat ;-)

Hodnotilo 4 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Miťulka
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 08.01.12 00:41

ahojky, nechápu moc tebe, že sis ve 20ti letech udělala dítě s někým, kdo pije, a seděl ve vězení dvakrát, což znamená, že je nenapravitelný. Mysli na jeho 3leté dítě, jak je jeho matce, že jí nechodí alimenty, zatímco pravý otec si někde chlastá :zed: . Já kdybych měla takového přítele, brala bych tu nejsilnější antikoncepci, která je na trhu a vysadila bych jí teprve potom, co bych byla přesvědčená, že se vážně změnil a opravdu mě miluje. Jinak NIKDY.
To můj názor.
Hodně síly.

 
syslikovka1  08.01.12 01:26

Brixy, drzim vam palce, urcite to s mrnouskem zvladnete :srdce:

 
Zdeňka K.  08.01.12 02:42

Držím palce, ať to zvládáš. Když už jsi těhotná, nemá smysl řešit jaký je jeho biologický táta, časem se určitě najde jiný. Ať miminko dělá radost, máš štěstí že na něj nejsi úplně sama :hug:

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 08.01.12 08:11

Ahoj, na moralisty se vykašli (já být tvou maminkou, tak tě za tu naivitu vyfackám minimálně pětkrát, ale to je jiná věc) a těš se na miminko, ale hlavně ať tě nenapadne zkoušet se s tím vykukem někdy vidět! Jsi mladá holka a chlapů běhá po světě plno, někde mezi nimi určitě je i ten tvůj :) Ono je vcelku jedno, kdo je otec miminka, když jej vychováš se slušným tatínkem, vyroste z něj slušný člověk. Můj biologický otec buď seděl nebo vyráběl děti a taky to na mě nezanechalo následky :mrgreen:

 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 08.01.12 08:35

taky jsem udělala v životě kopanec a první dcerka má tátu na prd!! :( ale co už :nevim: ,ted má bráchu a máme fajn rodinu :dance: ..člověk když je zamilovaný,tak nevidí a neslyší :nevim: :? ,ale většinou kvůli miminku ví že musí něco změnit..já odešla a udělala jsem nejlíp,jak jsem mohla :palec: ..
hlavně si těhulkování moc užívej,miminko ti všechno vynahradí :hug: ,jen mu už nevěř,nikdy se nezmění :cert: ..těš se na miminko pro které budeš žít a změní ti celý život :palec: :srdce: a je moc fajn,že máš maminku,která ti ze vším pomůže..

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 08.01.12 08:49

Kdybys nenapsala kolik mu je let, tomu „Tvému“, pátrala bych, kdy jsem tenhle deníček psala já. Já jsem měla ještě staršího, také bumbal a také neplatil, sliboval, prosil, omlouval se, ale pořádně nepracoval, nikde nevydržel, věci si neuměl dát do pořádku a ještě chtěl dítě…skončilo to jeho vězením, já si to ale NAŠTĚSTÍ uvědomila už když seděl a skončila to. Našla jsme úžasného báhječného chlapa a teď čekám miminko s ním :-) Dokud si člověk nenabije, tak nevidí, neslyší, znám to dobře. Máma si mohla oči vyplakat, musela jsem si na to přijít sama :nevim: Hlavně ho nikdy nekontaktuj, nechtěj s ním nic mít, bála bych se na Tvém místě, že jak mu dojdou peníze nebo bude v jiným srabu, hned bys ho tam měla nakvartýrovaný­ho zpět…

 
R82
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 08.01.12 11:25

no jako to je teda příběh,taky bych do toho nešla s takovým typem.NIKDY

 
Brixy
Nováček 5 příspěvků 08.01.12 11:56

Miťulka:Víš já vůbec nevěděla že má děti, ani že už jednou seděl. přede mnou si hrál na svatého.. a strašně ublíženého. jenže tohle všechno mi došlo až pozdě. :roll:

jinak holky děkuji za podporu :hug:

 
amanda1234
Nováček 1 příspěvek 08.01.12 12:47

Velice podobný příběh jsem zažívala já :roll:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 08.01.12 13:28

Ahoj, kočko moc ti přeju aby ti jednoho krásného dne neprdlo v té tvé hormony ovlivněné hlavince a nechtěla to s ním dát dohromady. Ono bejt na dítě sama bez partnera není žádná sranda(si myslím). Já byla sama jen kousek těhu. Pak jsem našla někoho, kdo nás obě(mě i dceru) miluje a nelituju doby, kdy jsem se rozhodla s biologickým otcem alias lhářem, slibotechnou a podvodníkem, nebýt.

Moc ti přeju abys měla pohodové těhu-zasloužíš si ho. A na moralistky se opravdu vyprdni, ty holky si ničím takovým neprošly a jistě v životě neudělaly ještě žádnou chybu :roll: Já byla taky s kdejakým debilem a vím zpětně že to byl prostě proces, který jsem si projít musela, abych pochopila. Některé dokonalé ženy hold vědí už od kolíbky jakým typům chlapů se mají vyhýbat. Některé si tím prostě musí projít. Znovu takovou chybu neuděláš když budeš opatrná :pankac:

Tvojí mamince posílám pozdravy, ačkoliv jí neznám, je to skvělý jak se k tomu postavila :srdce: :potlesk:

Pa pa a pohlaď si bříško :hug:

Mirka

 
Anonymní  08.01.12 17:12

Ahojky, hodně mi tvůj příběh připomíná můj. Sice nemá žádné „jiné děti“, ale otec mého dítka seděl 2× taky a až na pár týdnů po porodu, jsem s dcerou sama a je to lepší než být s ním. Držím palečky, abys měla v životě už jen štěstí a radost.

 
mery83
Povídálka 16 příspěvků 08.01.12 18:22

Přji příjemné těhulkování a hodně sil.Věřím že všechno zvládnete. :)

 
Brixy
Nováček 5 příspěvků 08.01.12 19:00

MirušeProdigy: Ahoj:-) kdepák, za ten měsíc se mi to všechno rozleželo v hlavě a vím že bez něj nám bude líp:-) být na mimčo sama určitě není žádná legrace ale myslím že se to dá zvládnout. moc Vám všem ještě jednou děkuji za podporu:) :hug:

 
Marmosetka
Povídálka 27 příspěvků 08.01.12 20:25

S alkoholiky a muži co mají problémy se zákonem NIKDY NIC! Pak to končí takto. Hlavně ať je dítko zdravé a vychováváno slušně, pracovitě a miluje svou zem :srdce:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7889 příspěvků 09.01.12 21:23

Nebudu tě moralizovat.Hodně štěstí tobě i miminku a do budoucna nějakého milujícího partnera a tatínka. :mavam: :kytka: :hug:

 
LenkaZrzule
Povídálka 39 příspěvků 09.01.12 23:04

Co se stalo,stalo se a co?Hlavně,že v tom nejsi sama a mamča ti pomáhá.Svojí lásku určitě najdeš,jsi mladá a mimísek se taťky taky dočká :srdce: .Moc vám to oběma přeju a držím palce ať vše dobře dopadne :hug:

 
Kirsten_2010
Stálice 73 příspěvků 13.01.12 22:50

Kdo nezažil něco podobného, nepochopí!! Vykašli se na moralisty!
Buď ráda za svou maminku, která Tě podrží a pomůže (co já bych za to dala) a hlavně, ať je miminko zdravě a co nejlépe to zvládneš :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama