Reklama

Léky a kojení

Ostatní
  • emimino
  • 16.08.01

taky vás bolí hlava nebo vás chytla záda a kojíte? Můžete si vzít léky proti bolesti ?

V době kdy jsem kojila jsem měla problémy se zády - docházelo u mě k tzv. ústřelu. Při návštěvě pohotovosti mi byla doporučeno užít 1× Ibuprofen a 20 kapek Algifenu. V té době bylo miminku šest týdnů. Tento postup jsem opakovala vždy, když k potížím došlo. Později jsem se o svých problémech zmínila jinému lékaři a ten mi sdělil, že u kojících žen je problém, protože ty mohou na bolest použít maximálně paralen. Teď mám strach, zda jsem užíváním výše uvedených léků nemohla svému miminku ublížit.

Podavani antiflogistik (Ibuprofen) a analgetik (Algifen) neni behem kojeni zakazano. Blizsi informace ziskate na strankach www.neonatologie.cz
MUDr Z. Stranak


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
ilcipina26
Kecalka 165 příspěvků 26.11.10 18:38
kojení ..

Ahoj maminky,
prosím některou z vás mám doma 14 ti deního broučka kojím jak blázen každou hodinku,pořád mi pláče že má hlad,na noc mu musím dávat nutrilonek,aby spinkal aspon ty 4hodinky,jinak přez den jak kojím tak toho moc nenaspi,ale chtěla jsem se zeptat zda nejsoou nějaké léky na silnější mléko???používám kojící čaje,ale nějak to není ono…malej je žroutík a já bych ctěla kojit nadále ale jestli mám slabé mlíko tak to asi nemá cenu..
děkuji za rady..Ilona

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama