Láska na první pohled

Abych řekla pravdu, na lásku na první pohled jsem nevěřila, ale už vím, že láska na první pohled existuje. Já děkuji, že se to vůbec stalo... že se mi takový osud stal a že i přes těžké období, jsme nejlepší kamarádi :) Takže holky či kluci, opravdu se toho nebojte, stojí to za to!

*

Už od mých sedmi let jezdíme s rodinou na dovolenou do Českého ráje. Tak dlouho tam jezdíme a ještě nás to neomrzelo.

Bylo mi sedmnáct a já netušila, že tam potkám nějakou novou tvář. Vzpomínám si, že to byla sobota, kdy jsem se vydala do kempu okouknout místní vodu a zajít do nejbližšího obchodu. Nic jiného mi nezbývalo než dojít do toho obchodu a jít domů. Jak jsem vycházela z obchodu, tak do mě narazil nějaký kluk. Jak rychle běžel, tak do mě narazil takovou silou, že jsem se neudržela a spadla na zem. Zastavil se a začal mi pomáhat vstát a mezitím se i omlouvat. Hned po tom drtivém pádu jsem se chtěla podívat na toho kluka, protože jsem mu chtěla pěkně vynadat, ale když jsem se konečně podívala, hned jsem věděla, že je to láska na první pohled. Měl krásný modrý oči a nádherný úsměv.

Když jsem konečně stála pevně na nohou, tak se mě zeptal, jestli bych nešla za to na zmrzlinu. Samozřejmě, že jsem proti tomu nic neměla a šla jsem. Cestou jsme si jen tak povídali. Jmenoval se Richard a bylo mu osmnáct. Konečně jsme dorazili do cukrárny. Chvíli jsme se bavili a pak mě šel vyprovodit domů.

Další dny jsem se s Ríšou scházela pořád. Chodili jsme na procházky, k vodě a zahrát si voleyball a taky jsme se drželi za ruce. Prostě super randění.

Předposlední den jsme si dali schůzku u vody. Povídali jsme si, zeptal se mě, jestli se ještě někdy uvidíme, a já s radostí, že pokud to půjde, tak ANO! Další den jsme odjížděli, ani se mi nechtělo, chtěla jsem být s ním. Loučení pro nás bylo to nejtěžší :(

Psali jsme si, volali jsme si a chodili jsme spolu i ven :) Pak nastal ten den D, kdy jsme spolu začali chodit, byli jsme spolu 3 roky, pak se odstěhoval za prací a já zůstala doma kvůli škole, nevídali jsme se tak často, tak jsme si řekli, že nejlepší pro nás oba bude, když budeme kamarádi… a doteď jsme nejlepší kamarádi!

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
Smazaný anonym
9.6.18 19:46

Tak to úplně nevyšlo ne? Zalíbení na první pohled, ok, ale brát jako výhru, že jste přátelé? Čekala jsem svatbu a děti pod takovým názvem :think:

  • Upravit
9.6.18 21:56

Ver mi…tohle neni laska na prvni pohled. laska na prvni pohled je oboustranná. je to ta pomyslna facka z nebe. Ja ji zazila.taky jsem na ni neverila. Je z ni (zatim ;-) ) 5 let vztahu. z toho 3 roky manzelstvi a 2 deti :srdce:.

  • Nahlásit
  • Zmínit
Anonymní
9.6.18 22:41

@Citronkalekninka je to tak. Láska na první pohled existuje, byla oboustranná. Manželství 17 let a dvě děti. Bohužel po 20 letech už to stále ještě manžel začal vidět jinak.

  • Nahlásit
Smazaný anonym
10.6.18 08:49

@Citronkalekninka tak přesně tohle bych čekala pod názvem :srdce: krása

  • Upravit
1098
10.6.18 10:15

Taky jsem cekala vic. Tohle je trochu jak z Bravíčka. :nevim:

  • Nahlásit
  • Zmínit
6825
10.6.18 21:20

@Citronkalekninka to já jsem zažila lásku na první objetí…dva roky jsme spolu pracovali a když mě jednou obejmul, protože jsem byla smutná, tak jsme byli oba ztraceni…dneska jsou z nás manželé a rodiče půlročního chlapečka… :mavam:

  • Nahlásit
  • Zmínit