Lidská hloupost

O životě

Někdy mi je opravdu zle z některých příspěvků a diskuzí, kde nastavajíci maminy řeší nepodstatné věci, někdy až šokujicí. Bojí se, že se jim jejich dítě nebude líbit, jsou opravdu moooc smutné, že se jim nenarodí miminko s tím pohlavím, které by chtěly, strašně je štve, že přibírají, a další nepodstatné věci, a taky se zarážím nad těmi, které během těhotenství kouří!

Já se strachuji, jen když necítím pár hodin pohyby nebo když mě něco píchne. Každý den myslím na to, aby bylo naše miminko zdravé, spokojené a šťastné. Ale rozhodně něřeším, jestli budu mít holčičku nebo chlapečka. Miminko jsem plánovali a je nám to úplně jedno.

Neřeším ani váhu v těhotenství, abych si z toho házela mašli, tak to je mi radši totálně ukradený, že budu mít u porodu o 30 kg více! A nebo, že se mi mé dítě nebude líbit… každé matce se její miminko líbí, pokud není ujetá, ale jak pozoruji ze zpráv z novin atd., psychopati mezi námi žijí, vraždila bych za to!

Ještě k tomu kouření, kouřila jsem 5 let v kuse, otěhotněla jsem, ze dne na den se přestala a bylo to v pohodě. Když se zeptám těhotné, proč kouří, tak řekne, že zkoušela přestat, ale že to nejde atd., prd, jde to! Je to fakt hnus, před týdnem jsem šla a viděla jsem u porodníce maminu s velkým břichem v noční košili a v hubě cigáro, úžasné nadherné…

Už se uklidněte a řešte podstatné a důležité věci.

Hodnotilo 68 lidí. Score 1.7.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
ummagumma  27.06.12 01:14

Tento deníček je antitezí vlastního obsahu.

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 27.06.12 01:25

Proč tě tak pobuřuje co řeší ostatní maminky? Já měla hrozný strach měsíc před porodem z toho že budu ta nejhorší máma na světě a ze strachu jsem vyřkla i slova jako „ať si tam to dítě nechají, já ho nechci“. Proto jsem jako prychopat? A když někdo chce holčičku a při zprávě že bude mít chlapečka, kterého nebude moci strojit do šatečků, plést mu copánky a kupovat mu panenky, se cítí zklamaný, to znamená že je to špatná máma a řeší blbosti? myslím si, že ne. Možná nejdřív dozraj holka, než příště vyřkneš slova soudu na adresu lidí, jejich život nežiješ a jejichž pocity nesdílíš, protože je sdílet kvůli své omezenosti v rozhledu, neumíš. Ňuchněj si svých 30 kilo nadváhy, denně si oplácávej s pocitem dokonalého pohledu na sebe sama své špeky, mysli si o sobě jak dokonalá jsi matka(i když nebudeš ale protože nemáš ani kouska pokory, své chyby skrze svou nafoukanost totiž neuvidíš), a hlavně, hlavně prosím tě nech nás, nedokonalé, chybující, a „psychopatické“ mámy na pokoji. :roll: Naše děti nemají dokonalé mámy, ale mají naši lásku a porozumnění. Zapochybuje o sobě občas každý. Pokud ty ne, tak ti gratuluji, jsi Bůh! A ještě něco, nechtěla bych se s tebou v žádném případě kamarádit ani tě mít ve svém okolí, protože s něčím se ti svěřit pak v totálních s*ačkách- no ani nedomejšlet… :poblion: tebe pobuřují matky co řeší „hlouposti“ a mě zase ježí chlupy matky, co ještě nejsou matkami, nemají žádé životní zkušenosti a maj pocit, že sežraly všechnu moudrost světa. Až úspěšně projdeš laktační psychozou, nebo bude stačit: až s tímhle tvým úšklebkem jak jsi dokonalá budeš co hodinu muset vstávat ke svému totálně uřvanému dítěti, pak pochopíš, a pak si možná pokecáme. Doufám, že příští tvůj deníček už budeš psát s větší pokorou, pač tohle je hnus!

(Jsem se zase nas*al tyjo :lol: )

Příspěvek upraven 27.06.12 v 01:50

 
Miťulka
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 27.06.12 04:43

Souhlasím s Miruše. Vůbec nevíš o čem to mateřství je :roll: :cert:

 
nonina
Závislačka 3832 příspěvků 27.06.12 05:25

Ter91, předpokládám že číslovka ve Tvém nicku znamená ročník narození. Tak právě proto asi budu k Tobě přistupovat shovívavěji, než kdybys byla starší. Nemáš žádné, nebo jen malé, životní zkušenosti. Nevíš, co je to mateřství, tak nesuď.
Stejně tak jako Ty soudíš maminky, které o sobě pochybují, tak by se dalo odsoudit jako pitomost, že řešíš každé píchnutí, pozorování se, přibýrání, které není žádoucí (jako 30kg navíc už zdravé není ani pro Tebe ani pro miminko) a podobně.
Obzvláště by se dalo soudit, že soudíš a dovolíš si nazvat hloupostí :roll: právě jiné strachy, jenom proto, že je právě Ty nepociťuješ. :think:

Děvče, děvče, moc chci věřit a moc Ti to přeji, že mateřství přinese do Tvého života pokoru a nadhled, jelikož to je to, co Ti zatím ještě chybí. :hug:

Jinak zcela souhlasím s Miru. :kytka:

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 27.06.12 05:57

Pokud se závislosti týče, sklony k ní jsou dané geneticky. jednomu se přestane snadno, jinému ne. nesuď druhé.
Jinak si myslím, že to co popisuješ, obvykle lidi ani moc nestresuje. ještě tak váha- ale to je celkem racionální. Teď se možná cítíš být 100% matkou a o nic jiného nejde, ale jednou možná zase ráda budeš ženou.

On se někdo opravdu strachuje, že se mu nebude dítě líbit? :-) :-) :-)
mimochodem mě se ani jedno dítě jako mimino nelíbilo (nelíbí), objektivně nemám hezká mimina. Vlastně do roka se mi skoro žádné dítě neíbí. Ten starší později zkrásněl, tak předpokládám stejný průběh. A co? Nic z toho neplyne :-)

 
Loll
Závislačka 2812 příspěvků 27.06.12 06:16

Jsem ujetej psychopat! V porodnici se mi moje děti nelíbili. Ach.

Zakladatelko, za pět/deset let si ten deníček přečteš znova, zastydíš se, dáš si panáka a poklepeš si na čelo, to mi věř. :mavam:

 
Melody 4
Extra třída :D 11694 příspěvků 27.06.12 06:43

Tenhle deníček je stejně inteligentní a přínosný jako naše vláda :lol: :roll:

 
kaczule1
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.06.12 06:51

Kdybych měla pokračovat ve stylu tvého deníčku - píšeš, že těhotenství bylo plánované, ale kouřit jsi přestala, až jsi zjistila, že jsi těhotná. Tohle zodpovědné je?
Myslím, že celkem zbytečný deníček. Každá máme nějaké zkušenosti, některá větší, některá menší, ale myslím, že své děti budeme milovat/milujeme byť jsme si tajně přáli třeba chlapečka a je to holčička :*

 
sibi
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 27.06.12 07:06

Taky budu ukamenována jak ty :lol:, ale souhlasím s tebou, taky jsme přestala kouřit ze dne na den a to jsem kouřila dost dlouho a hodně. taky jsem tvrdila že radši přiberu 30kg než abych kouřila

 
hacko111
Kecalka 327 příspěvků 27.06.12 07:06

Tak tenhle denicek taky moc nechapu :-(. Jeho smysl,
proc byl psan.

 
Sebinah
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 27.06.12 07:07

Nechajte zakladateľku na pokoji :lol: čo nevidíte, že má tehotenské nálady?
Aj mňa síce v tehotenstve štvú veci, kvoli ktorým by som sa inokedy ani len nezamyslela a všetko sa ma akoby viac „dotýka“ a hlavne som podráždenejšia posledné dni, ale uvedomujem si, že je to moja chyba a nebudem preto aspoň písať denníček :D myslím si že je to totiž strata času a tým pádom autorka momentálne rieši nepodstatné veci.. @Miruše, dokonale si vystihla všetko ostatné, čo som chcela napísať. :palec:

Edit.: Inak, ja som tiež prestala fajčiť hneď v deň, kedy som zistila svoje tehotenstvo a NEMYSLÍM si, že každý by to dokázal a že je to hračka. :*

Příspěvek upraven 27.06.12 v 07:09

 
huktd  27.06.12 07:33

Zakladatelko, zeptej se doktora, jak je zodpovědné přestat kouřit při plánovaném těhotenství až v den, kdy zjištíš, že jsi těhotná… má to stejný efekt, jako bys kouřit nepřestala, protože tělo je jako houba a škodlivinami z kouření je nasáklé ještě několik měsíců po konci kouření. A to všechno má negativní dopad…

K ostatnímu se nevyjadřuju, protože tenhle deníček je jedna velká blbost.

 
janajelinkova9
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 27.06.12 07:37

Mě se deníček líbí :) stručný a pisatelka se chtěla vyjádřit a vyjádřila… každý má právo říct svůj názor… když čtu některé sáhodlouhé popisy čehosi překypující sladkostí až nenormální, to nikoho nedráždí a každý se u toho rozplývá :)

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 27.06.12 08:02

K ostatním plkům se vyjadřovat nebudu, ale k tomu kouření, když už si bereš do pusy mámy, které nepřestali kouřit, tak musím souhlasit s Huktd. Když jsi tak zodpovědná matka a dítě jste plánovali, měla jsi s kouřením přestat rozhodně dříve než ve chvíli, kdy si na testu našla dvě částky. Kouřila jsem 8let a celkem silně a ve 23letech jsem si uvědomila že bych miminko do 30let chtěla, tak jsem s tím ze dne na den sekla. Šlo to, už je to tři roky, já jsem těhotná a jsem ráda, že jsem se takhle rozhodla. Ale rozhodně nečekám, že mě za to bude někdo plácat po ramenou. Neříkám, že je hezký pohled na maminku s cigaretou, ale tvůj postoj na jedničku taky rozhodně není :nevim:

 
Kakika
Extra třída :D 14082 příspěvků 27.06.12 08:08

Lidská hloupost je řešit maličkosti? No tak to ti gratuluju, myslím, že jsi vyhrála :kytka:

 
achich...  27.06.12 08:09

Welcome back, Mother Theresa :mavam:

 
cher  27.06.12 08:13

Souhlasím s kouřením- v těhotenství by se kouřit nemělo. Taky jsem začla přestávat, až když jsem zjistila, že jsem těhotná, do pár týdnů se mi to podařilo. I když je asi lepší přestat před těhotenstvím, tak pořád lepší přestat na začátku než kouřit do konce a okecávat si to větama typu- no ono by to stejně nebylo dobré, abych naráz přestala a blá blá. K tomu zbytku- raději budu číst problémy typu, já chci holčičku a já chci chlapečka, než - moje dítě je nemocné, má těžkou vadu apod. Kdo řeší malé problémy, je vidět, že nemá horší a to je moc dobře. Přeji všem, ať mohou řešit pouze malé banální problémy.

 
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 27.06.12 08:17

Já se spíš divím, že to admini vůbec zveřejnili, takovou ptákovinu. Přeji Ti, ať co nejdříve zmoudříš.

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 27.06.12 08:18

Já teda souhlasím s autorkou :pankac: Nechápu proč by nemohla napsat svůj názor, já osobně jí chválím za to, že přestala kouřit a je jedno jak, a že až při narození mimi. Alespoň že přestala ne? :idea: Já jsem váhu nikdy neřešila, ani to jak vypadají mé děti, protože si stačí opravdu přečíst pár žvástů v ostatních deníčkách a ježí se mi chlupy nad tím, jaké prkotiny dokáží dnešní maminky řešit :nevim: pak si zas přečtu pár deníčků o postižených dětech a o úmrtí miminek a pak už to nechápu vůbec :nevim: Hodně lidí neví co je v životě opravdu důležité a BUDE HŮŘ :!

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 27.06.12 08:23

Klídek, to bude absťák. Dej si jednu a ty prosím neřeš blbosti :mrgreen:

 
huktd  27.06.12 08:29

@Ráďa 25 To je ale přeci jedině dobře, pokud hodně lidí neví… to jako všem přeješ zkušenosti s postiženým, mrtvým dítětem??? Pokud se opravdu řeší věci typu chci holčičku, čekám chlapečka, je to jedině dobře. Protože to značí, že těm dotyčným nic nechybí a přejme jim to…

Já jsem hrdá na to, že řeším kraviny a doufám, a modlím se, abych nikdy nezažila problémy mnohem větší. A moc to tak přeju i ostatním ;-)

Tak v sobě neměj takovou zášť, proč by mělo být hůř. Čím méně takových zkušeností, tak tím lépe… nebo ne??? 8o

 
socina
Závislačka 4104 příspěvků 27.06.12 08:54

@Miruše :potlesk:

 
kattkka
Generální žvanilka 24322 příspěvků 27.06.12 08:57

To je zase neco.

Příspěvek upraven 27.06.12 v 08:58

 
LouLou  27.06.12 09:01
Copak se to vylucuje ?

Moc nechapu tohle rozskatulkovani vsech matek, ja napriklad myslim taky casto na to, aby moje dite bylo zdrave a zaroven nejsem moc nadsena z tech mnoha kil ktere uz jsem pribrala. Jo, jsou to vsechno nepodstatne veci, nejdulezitejsi je zdrave dite, ale to ze nekdo resi i „blbosti“ prece jeste nic neznamena. Nebo ma spravna matka s objevenim dvou carek vypnout mozek a pripoustet si jen tebou povolene myslenky? :mrgreen:

 
LouLou  27.06.12 09:07

@Pudloslava Predstav si, ja se bala, ze se mi moje dite libit nebude :mrgreen: protoze cizi mimina se mi ale vuuuubec nelibily. Hormony pak zafridily svoje, ale i takovy myslenky (a jeste daleko pitomejsi a prastenejsi) napadaji tehotne :mrgreen:

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 27.06.12 09:12

Huktd- já myslím, že krom tebe všichni pochopili, co jsem tím myslela a víc se k tomu nebudu vyjadřovat. :pankac: Ale pokud to teda chceš pochopit, tak jsem tím chtěla říci, že když si čtu smutné deníčky, tak si říkám, jak jsme všichni kdo jsme to nezažili šťastní z toho, že naše děti jsou zdraví a kdo zažil, pak kroutí hlavou nad tím, jaké se tu kolikrát řeší blbosti :pankac:

 
Linettka
Kecalka 433 příspěvků 27.06.12 09:16

Já asi chápu pointu tohoto zápisku. Nicméně „psychopati jsou mezi námi“ už mi přijde kapku moc teatrální, zejména v daný souvislosti. A to, že Ty jsi dokázala přestat s kouřením ze dne na den, neznamená nutně, že to musí jít každému - to je strašně černobílej pohled. (BTW já kouřila patnáct let, než jsem neplánovaně otěhotněla a v den, kdy jsem to zjistila, tak jsem s tím úplně skončila a matky s břichem a cigárem mě taky děsej…)

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 27.06.12 09:21

No souhlasím s Miruškou jako já si můžu říct, že jsem byla blbá jak jsem byla dvakrát těhotná tak to jsem nepřestala kouřit dr mi řekl, že nemám přestávat kouřit, ale omezit na 3cigarety denně a to jsem udělala a ano moje děti se mi mooccc líbili a líbí mám dva zdravé chlapečky jako prvního jsem chtěla kluka a měla jsem a manžel chtěl holčičku teď jak jsem byla těhotná tak jsme oba dva chtěli holčičku takže jako já jsem neschopná máma ach jo děvucha jak ty porodíš tak budeš říkat něco jiného a taky jak večer budeš muset vstávat k miminku tak pak poznáš co to je mateřství a ne teď jak jsi těhotná!!!Mám 3letého syna a 2měsičního chlapečka takže jsem taky matka takže vím co to je, jako všichni co jsme tu tak by jsme takovou blbost jako ty nenapsaly!!Ach jo jestli je ti 21let jak tu máš přezdívku Ter91 tak to tě možná tak trochu chápu, ale já jak jsem porodila prvního syna tak mi bylo 19let a 3týdny, ale tvoje uvažování jsem neměla teďkom 5.6 jsem měla 22let a mám 2syny a fakt to tvoje uvažování jsem měla asi tak v 15letech :zed:

 
sterezie  27.06.12 09:23

:roll: :roll:
gratuluju k sežrání moudrosti celého světa :kytka: :mrgreen: Bohužel každá nejsme tak dokonalá a a řešíme i nepodstatné malichernosti 8) ale zaráží mě, že někdo má potřebu tímhle slovním zvracením trávit čas :nevim: každá jsme jiná, jsme v jiných životních situacích a řešíme jiné problémy :nevim: a to že někoho mrzí, že chtěl holku? a co? takže ode dneška se tu může číst jen o „vážných“ problémech? a to budeš jako určovat ty, co je vážný problém? :lol:

Edit: Jako lidská hloupost mi přijde namyšlenost, absence tolerance a pochopení ;)

Příspěvek upraven 27.06.12 v 09:27

 
Illyriah
Závislačka 2871 příspěvků 27.06.12 09:33

Sice matky s cigárem v puse jsou nechutný, ale zase na druhou stranu mám kamarádky, které kouřili ještě 10 minut před porodem a mají krásné zdravé a silné děti a pak mám taky kamarádky, které nikdy nekouřily, do 2 let kojily a děti jsou nemocné co 10 dní, mají astma, šelesti srdce atd..takže bych se v tom koření/nekouření zas až tak nevzhlížela…ono ve finále bydlet v Ostravě nebo naopak někde na Vysočině bude mít asi podobný efekt jako kouření/nekou­ření..takže osobně to tolik neřeším..je to každého věc..já mám miminko vymodlené po ivf a taky se občas chytám za hlavu, co že to ty matky řeší..takže nesuďme…vy co plkáte o pitominkách, buďte šťastné, že nemáte starosti, a vy co jste si prošly peklem buďte tolerantní k těm, co nic takového nezažili..jak říkala moje babička- žádný problém není malý pro toho, kdo ho řeší ;)

 
Verca1989
Echt Kelišová 9467 příspěvků 2 inzeráty 27.06.12 09:34

Souhlasím s tím kouřením, to se mi taky hnusí, štvou mě lidi, kteří pláčou jak se mají špatně ale cigarety kupují vesele dál, jsem všemi deseti pro to, aby se cigára zdražily klidně o 100%. A když kouří těhotná nebo maminka s dítětem, tak to je vrchol…pamatuju si svůj poslední den v porodnici, ráno jsem si balila tašku, měl pro nás přijet přítel a zrovna tam přivezli maminku po porodu, měla 2 hodiny po porodu a když si myslela, že se nedívám, vytáhla si z tašky krabičku cigaret a šla si na balkón zapálit. Jelikož jsem nekuřák, asi bych to cítila i kdyby kouřila o 5 pokojů dál, a asi nekouřila jen jednu, byla tam pěkně dlouho, i přítel to pak cítil. Takové „matce“ bych z fleku dítě sebrala a poslala ji domů, když jsou jí přednější cigarety…

 
Ter91
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 27.06.12 09:41

Teď jste se předvedly…Takže tím že mam 21 let nemam zkušenosti? Myslím že sem popbrala více rozumu než některé z vás, když ani nechapete co jsem psala v deníčku!!! Ano co by jiné maminy s nemocnymi dětmi dali za to ať jsou zdravé a vy tu řešite kraviny a ještě tu se mě udělate nevím co…takže řeči že nemam rozum atd si myslím že je nemístné

 
emari
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 27.06.12 09:42

Ježkovy, nechte jí už :lol: Dyk je těhotná! prostě nám chtěla oznámit, že se těší na svoje miminko, no. Já se třeba těšila úplně děsně, vůbec mě nenapadlo, že by se mi nemuselo líbit - a až v porodnici jsem zjistila, že teda existujou i krásnější děti. To bylo překvapení :mrgreen:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 27.06.12 09:50

Holka, možná námět na deníček jsi měla pěkný… ale je to celé strašně sebestředné, kdo dělá něco jinak než ty, je prostě psychouš :mrgreen:
Přestala jsi kouřit v těhu? Super, já taky… ale spousta holek to nezvládne, dá si jednu denně a už je to špatné??? Tělo se stejně čistí od nikotinu cca 2-3 roky, myslim?
Neřešíš váhu v těhu?? Neřeš, já taky neřešila… až po porodu, kdy mi z přibraných 27kg zůstalo 14 a drží se mě zuby nehty ještě teď :nevim: Věř, že pak váhu řešit budeš…
A pohlaví?? Někdo má prostě jedno vysněné, tak je pak trochu smutný, když je to opak… ale své dítě má i přesto rád!!
Jinak, prosím!! Jestli s tebou cloumají těhu hormony, tak si svůj deníček přečti ještě jednou, až budeš v pohodě. Uvidíš, jaké hnusné věci tam píšeš… nemůžeš všechny hodit do škatulky, bohužel. Takhle svět nefunguje!
Takže se též uklidni a řeš podstatné a důležité věci :D

 
sterezie  27.06.12 09:53

@klara123
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
@Ter91
neodsuzuj tolik, bude Ti pak líp ;)

 
Dobru
Kelišová 6391 příspěvků 27.06.12 09:57

No já bych ty kila teda řešila a taky, že jsem je řešila. Přibrala jsem krásných 25kg a zdravotní problémy nedaly na sebe dlouho čekat, ale jsi mladší tak snad se Ti vyhnou. Jinak pohlaví bych asi taky neřešila, hlavně ať je miminko zdravé. Přeji zdravé miminko a pohodový porod.

 
lenaa5
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 27.06.12 09:57

Panebože pisatelka jen napsla svůj názor. Nechápu proč se tu do ní tak obouváte. Vždycky když někdo napíše nelichotuvou věc na těhule s cigárem v puse tak se kuřačky strašně cítí dotčené. A vůbec děvčata hodtě se trošku do klidu. Ps:některé diskuze jsou opravdu směšné. :mavam:

 
marhulka13
Kecalka 167 příspěvků 27.06.12 09:58

Tiez som teda ta hlupa matka… Samozrejme, ze som si v prvom rade priala zdrave babatko, ako kazda z nas. No myslim, ze to mozno bolo tymi hormonmi, lebo pred porodom ma tiez napadlo, ze co ak sa mi nebude babatko pacit a pod. „hluposti“.
Co sa tyka vahy, ta by sa podla mna mala riesit. Ako pre babo ani pre matku nie je zrovna zdrave, ked priberie 30 kg, su s tym spojene mnohe problemy, tak sa necudujem, ak to chce niekto riesit…
Co sa fajcenia tyka, s tym suhlasim, v tehu sa nema fajcit, no nesuhlasim s tym, odrazu prestat. Ak planujem otehotniet, mala by som sa postupne oducat, inak to je sok pre organizmus a to ti potvrdi hocjaky lekar. Samozrejme, ze zalezi na tom, kolko cigraiet denne vyfajcis.
Tiez sa velmi nedivim maminkam, ktorych sklame pohlavie babatka. Mam znamu, co mala troch synov a stvrte sa jej narodil tiez chlapec. Jasne, ze v kutiku srdca dufala v dievca, no bola najskor smutna, ze to nie je dievca, ale napriek tomu vsetky deti miluje rovnako.
Ale porovnavat to s tym, ze co by dala hocjaka snazilka o dieta mi pride pritiahnute za vlasy. Lebo ak to vezmeme z bezneho zivota, tiez si casto nevazime, co mame, napr. sa hadame s partnermi, rodicmi a tí, co uz nemaju rodicov, tak sa mozu divit, ako to mozeme robit.
V zivote sa riesia aj malichernosti, no je to skor len take vyrozpravanie sa a nie ze teraz budem cely zivot nestastna, ak sa mi narodi chlapec a ja som chcela dievca… To patri k zivotu

 
I_nea
Závislačka 3907 příspěvků 27.06.12 09:58

Tento deníček mi přijde zbytečný. Beru, že každý si může psát o čem chce. Z tohoto textu mi tak akorát vychází „já to mám takhle a vy ne, heč“ :nevim: Obávám se, že i věk pisatelky na tom má opravdu svůj podíl - kdo v 21letech si myslel že je rozumnější než ostatní??? 8o
Pisatelce přeji více soudnosti do budoucna a o hodně víc tolerance. Samozřejmě také zdravé miminko :kytka: A nám ostatním přeji co nejméně podobně smýšlejících v našem blízkém okolí, není to nic o co by někdo stál :?
Tento deníček je opravdu „o lidské hlouposti“ :nevim:

Příspěvek upraven 27.06.12 v 10:12

 
Ter91
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 27.06.12 09:59
:-*
 
radúna
Extra třída :D 11314 příspěvků 27.06.12 09:59

Pro hlupáka každý hloupý…

Naštěstí je každý člověk jedinečný a jiný. Sama by ses měla už uklidnit a řešit podstatné věci…Tvůj výlev je sám o sobě hodně nepodstatný…

 
sterezie  27.06.12 10:01

No podle mě zakladatelka nenapsala svůj názor, ale regulérně se obula do části maminek 8)

 
lenaa5
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 27.06.12 10:01

Miruše tvůj příspěvek mě teda dost udivuje. Tak agresivně napsaný. Holka no radši nic nebo se tu na mě všechny slítnou.

 
ncc1701
Echt Kelišová 7943 příspěvků 27.06.12 10:08

Ano, blbosti se řeší, ale pro každého z nás je blbost o něčem jiném.
Já například nevím o nikom, kdo by se dítěte zřekl jen kvůli pohlaví.
S tím kouřením v těhotenství souhlasím, sice chápu, že ne každý dokáže přestat, ale i já jsem viděla před porodnicí maminu, jak blafe jedno za druhým. Není to hezké, je to vyloženě odporné. Tak nějak to k tomu stavu prostě nepatří.

 
_Kaczenkaa_
Závislačka 2758 příspěvků 27.06.12 10:08

„@Miruše“ :hug: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Plně souhlasím…

Příspěvek upraven 27.06.12 v 10:13

 
sterezie  27.06.12 10:09

@lenaa5
a autorka snad není agresivní??? 8)
jinak @Ter91 to, že je Ti 21 neznamená že jsi hloupá a bez zkušeností, ale je hrozně hezky vidět, že nejsi ochotná se nad reakcemi zde alespoň malilinko zamyslet a pouvažovat, jestli na tom není kousek pravdy, než si říct, že ty jsi bezchybná a zbytek Tě tu atakuje :lol:

 
Hadejte kdo.  27.06.12 10:10

@Ter91

resila jsi nekdy, ze se ti nedari neco uvarit, trebas kynute testo nebo svickova? resila? jak to, vzdyt je to prkotina a jinde ve svete lidi hladovi!
resila jsi nekdy hovinko na chodniku? Vzdyt jinde ve svete maji jen prasne cesty.
resila jsi nekdy zaclony nebo jine bytove doplnky? jakto, vzdyt v africe bydli v chysich.
resila jsi nekdy bedary nebo kvalitu vlasu? jakto, vzdyt v Africe maji lide lepru…
dalo by se pokracovat az do nekonecna

to, ze nekdo ma zavaznejsi problemy, neznamena, ze ty svoje male budu ignorovat a uz vubec to neznamena, ze si o nich nemuzu s nekym jen tak pokecat.
Kdyz slysis zenskou, jak rozebira s nekym v tramvaji makeup a fitko, vubec to neznamena, ze to nemuze byt jaderna fyzicka co jezdi v lete dobrovolnicit.

 
hadejte kdo podruhe  27.06.12 10:12

Jinak tedy v 21 jsem si taky o sobe myslela, ze jsem hotovej clovek - i mnoha leta pote - ted (34) uz si radej o sobe nic nemyslim, prechod mezi moudrosti a senilitou zrejme nastane pozvolna :-)

 
Maddlen
Závislačka 3139 příspěvků 27.06.12 10:14

Ad to kouření… stejně hnusné jako kouřící matka mi připadá jinak šikovná šestnácti-sedmnáctiletá holka ze žvárem v hubě… Přeber si to jak chceš.

 
radúna
Extra třída :D 11314 příspěvků 27.06.12 10:15

Ter91, píšeš:
Teď jste se předvedly…Takže tím že mam 21 let nemam zkušenosti? Myslím že sem popbrala více rozumu než některé z vás, když ani nechapete co jsem psala v deníčku!!! Ano co by jiné maminy s nemocnymi dětmi dali za to ať jsou zdravé a vy tu řešite kraviny a ještě tu se mě udělate nevím co…takže řeči že nemam rozum atd si myslím že je nemístné

S tím rozumem si nejsem jistá, protože ruku v ruce s ním jde i tolerance. A tobě evidentně chybí. Jinak bys nenapadala (pro tebe) zbytečné diskuze o ničem a nechala ty lidičky na pokoji a nenavážela jsi se do nich.
Jasně, že nejde o kouření a podobné detaily, cos tam vylila. Jde o to, že tobě to leze krkem, když si někdo dovolí být infantilnější, ustrašenější, slabší nátura… prostě kapku jiný než ty. A ono není moc rozumné takovéto lidi (ustrašené maminy, slabochy kuřáky, či jiné) zbytečně veřejně napadat :lol: :lol: :lol:.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Pro moji Holčičku


Reklama