Máme Tobíska

Porod

Zdravím všechny maminy a tím myslím i ty čekatelky. Píšu jako neskutečně hrdej táta a to nejen proto, že se nám 11.3.2OO6 v 06.06 hodin narodil Tobísek, 52cm a 34OOg a je neskutečně nádhernej, ale hlavně jsem hrdej na mojí manželku Ivču, protože to co dokázala, porodit tak nádherný miminko a jak to všechno zvládala, bylo úplně neskutečný.

Jestli jsem někdy při nějaký práci nebo nějakých potížích říkal „TO JE POROD“, tak tohle už nikdy neřeknu. To co je porod ví jenom ženská a jestli nějakej táta nejde k porodu, tak neví o co přichází. Ikdyž to musí být pro mě nepředstavitelná bolest a nejen pro mě, ale i pro ostatní chlapi, jak jsem řekl mi to nikdy nepoznáme, tak ten výsledek je vážně úžasnej. Je mi jasný, že každý řekne o svém miminku, že je nejhezčí a že má nejlepší manželku. A je to dobře já to tak cítím a jsem vážně neskutečně hrdej. Doufám, že to co jsem napsal dává nějaký smysl, byl jsem malýho včera zapít, dva dny před tím jsem nespal, protože jsme rodili, tak doufám, že mi nějaké chyby prominete a že pochopíte co jsem tím chtěl říct. Vůbec nevím v jakém deníčku se tento článek objeví, protože s těmahle stránkama nemám zkušenosti, ale musel jsem to napsat. Nejšťastnější táta Zděnek. Zdravím všechny.

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Kasia
Kecalka 474 příspěvků 12.03.06 10:17

Zdenku a Ivule, blahopřejeme Vám k narození krásného chlapečka a přejeme hodně zdravíčka, lásky a pohody. Ať vám malý dělá jen samou radost.

Zdenku, napsal jsi to nádherně. Četli jsme to společně s manželem a on uznal, že tak krásně by to nikdy nedokázal napsat. Z tvého textu čiší láska a úcta k manželce. Přejeme Vám, ať jste ta nejšťastnější rodinka.

Katka a Tomáš

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 12.03.06 10:44

jéje to je Zdeňku krása, gratulujem vám všem moc a moc:)))
sice tam nějaké hrubky jsou, ale je to omluveno euforií a probdělými nocemi:))))) krásně jsi to napsal a toto by si měli přečíst všichni nastávající tatínci, kterým se třeba k porodu moc nechce…
díky Krista a Vítek,9 měsíců

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 12.03.06 10:47

Jé, mooooc gratuluji. Vždycky si ráda přečtu něco o porodu. No a když je to od chlapa, jeho pocity, tak to je úplně super, takže ještě jedou moc gratuluji a přeju miminku a mamince zdravíčko a tatínkovi radost z rodiny.
Ilča a svišti od RUZŇÁTEK

 
kari01
Kecalka 334 příspěvků 12.03.06 10:50

Ivčo a Zdenku,

i my se připojujeme k obrovské gratulaci k narození vašeho synka Tobíska!!! Hodně zdravíčka a štěstíčka a ty nejlepší rodiče mu přejeme. Ale jak je vidět, ty úžasné rodiče opravdu má. Maminka Ivča podle Zdenkova komentáře zvládla svůj porod na výbornou a tatínek Zdenek zase dokázal napsat deníček, aby se podělil o lásku a uznání ke své Ivče a o ohromné radosti, že se jim narodil zdravý kluk jak buk, Tobísek. Držíme vám palečky, ať vám společný život přináší jen ty nejdnádhernější okamžiky… :o))

Jarka a Domi z Listopadek ´04

 
andela  12.03.06 11:07

Moc gratuluju k narození vašeho synáčka, a přejem mu jen to nej nej do života.

Zděnku, napsal si to krásně - takové vyjádření od tatínka jsem neslyšela. Můj byl taky u porodu, ale své dojmy nahlas neřekl. Tak teď víme, jak takovou věc, jakou je zrození človíčka, prožívá chlap a otec.:-))

Pohlazení tobískovi.

Andělka a Jaroušek od růzňátek

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 12.03.06 11:12

Nejšťastnější táto Zdeňku a nejšťastnější mámo Ivčo - gratulujeme k narození Tobíska a přejeme vám do života jen samé radosti a opravdu hodně málo starostí (starosti budou, to jo, ale my přejeme, aby jich bylo co nejmíň). Zdeňku, za to, co jsi napsal, si zasloužíš obrovskou pochvalu, budeš úžasný táta !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Ivča s Klárkou 9m z Květňátek 2005

 
sanynka
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 12.03.06 11:13

Milý Zdeňku,

jsi zářný příklad, že bezva chlapi nevymřeli, jen tak dál:o))) Tobískovi do života jen to nejlepší a Tobě i Ivuli hodně štěstíčka.

sany z Květňátek

 
Jitulinda
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 12.03.06 12:07

IVULE a ZDEŇKU blahopřeji vám k narození Tobíska :-) s Ivulí jsme to prožívaly, protože patří k nám do deníčku Únorňátek a březňátek a moc jsme držely pěsti a myslely na vás, aby všechno proběhlo tak jak má a vy jste měli Tobíka brzy u sebe.

napsal jsi nádherný článek a já tady slzím a to nejen díky tomu, že jsem své štěstí Mišánka porodila společně s manželem 10.2.2006 a mám ještě v živé paměti jak porod bral můj manžel. podle jeho slov porod prožíval tak jako ty a zjistil, že to opravdu není jednoduchá záležitost.

Ivule má báječného chlapa :-) užívejte si Tobíka a těšte se z každé chvilky s ním.

Jitulinda a Mišánek 1 měsíc a 2 dny z Únorňátek a březňátek

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 12.03.06 12:49

Milý Zdeňku,
vím co jsi tímto chtěl říci a je pěkné, že jsi to sem napsal a jsi právem hrdý na svou ženu..

.. přeji jen to nejlepší na cestě životem Tobě a celé rodině..
Quatro+Emily

 
hope
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 12.03.06 15:07

moooc gratulujem ke krasnemu zdravemu Tobiskovi!!!
Je moc krasny vedet jak to proziva chlap a tys to vazne napsal moc krasne!
tak prejem hodne zdravicka a astesticka… a co nejmene problemu s prdiky :)

 
IvaPe
Kecalka 157 příspěvků 12.03.06 16:28

Ivule a Zdeňku,
blahopřejeme k narození synka Tobíska, ať je stále zdravý, šťastný a ať z něj máte samou radost.

Zdeňku, co jsi napsal, dává smysl, a to moc pěkný. Chyb je tam jak máků, ale např. můj manžel by ani nesvedl nějaký článek kamkoli vložit, takže o to nejde :o)

Mějte se, tříčlenná rodino, krásně.

IvaPe+Tonička­.15.a.půl.měsí­ce. od Štěstíček

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 12.03.06 17:11

IVULE A ZDĚNKU, GRATULEJEME S NINUŠKOU K TOBÍŠKOVI!

NAPSAL JSI TO MOC HEZKY. BYLA JSEM Z TOHO DOJATÁ. MŮJ MANŽEL BOHUŽEL U PORODU BÝT NEMOHL, PROTOŽE JSEM RODILA CÍSAŘSKÝM ŘEZEM, ALE I TAK BYL NA MĚ HRDÝ, PROTOŽE VIDĚL JAK SE PO OPERACI TRÁPÍM A TRPÍM. ALE ZA TEN ZÁZRAK PŘÍRODY - MIMINKO TO STÁLO A JSME OBA MOC ŠŤASTNÍ, ŽE NINU MÁME!

WERINKA a NINA (zítra měsíc)

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 12.03.06 20:01

Ahoj Zdeňku a Ivule moc Vám blahopřejeme k Tobískovi je to užasné jak jsi to jako chlap popsal muj muž by tu odvahu nenašel.Zrovna včera se mě ptal jestli tam nejsou i stránky pro tatínky říkala jsem že možná budou a tímhle ho určitš po¨těším.Přejeme vám hodně zdraví.Muj muž byl o všech našich porodů tj. tří holčiček a plakal u každeho je to moc krásné když u toho muže být. Barča,Kamil, a zajíčci Terezka 7,Anetka 6,Zuzanka 9 měsícu,uplně mě mrazí jak na to myslím.

 
Bee
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 13.03.06 10:52

Zdeňku, napsal jsi to tak krásně, že mě to v mém stavu (5tt) rozplakalo… ;-) to víš…hormony se mnou začínají pořádně cvičit. Přeju hodně zdraví, štěstí a ať je Ivča i Tobísek v pohodě a pořád tolik lásky, kolik je z toho tvého vyznání cítit ;-)

 
Evis21
Nováček 2 příspěvky 13.03.06 13:04

Zdeňku,napsal jsi to nádherně.Gratulji Tobě a Tvé ženě k nerození Tobíska.Přejeme moc moc štěstíčka Evulin a Týnka 5měsíců

 
Numana
Nováček 1 příspěvek 06.04.06 14:30

Moc Vám gratuluji k narození Vašeho syna a přeji hodně zdraví Vám všem.
Reaguji proto, že se mi narodil také syn Tobias, ale až 17. 03, a to v 11:57 hodin. Vybrali jsme si opravdu krásné jméno, že?
Mějte se všichni moc krásně.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama