Maminkou v 15

Rodičovství
  • zuzukaa
  • 23.03.11

Je mi skoro 19 let a chci se s vámi podělit o svůj život. Vím, že se najdou i negativní ohlasy. Rozhodla jsem se vám napsat z rodiny, která není úplně v pořádku, maminka pije a bere drogy a můj táta se o mě od jejich rozvodu nezajímá.

Byl páteční večer a já šla jako obvykle s kamarádkou na diskotéku a tam jsem poznala fajn kluka, se kterým jsem začala chodit. Neřekla jsem mu pravdu o tom, kolik mi je let. Bylo mi necelých 14, ale vypadala jsem vždycky na víc. Byla jsem tak strašně zamilovaná a bála se, že když mu povím můj pravý věk, tak už se mnou nebude. Jak to tak u dospělých párů chodí, začali jsme se spolu milovat… s ochranou.

Pak se k nám přistěhoval. Bylo mu 23 let. Jak už říkám na začátku, moje mamka žije v jiném světě a bylo jí to jedno, co a s kým kde dělám. Chodil do práce, takže byla ráda, že se o mě nemusí starat, my jsme chodili na večeře, byli jsme do sebe opravdu zamilovaní. Viděl, jak žiji a chtěl mi pomoci. Jeho rodina žije ve Velké Británii, tak přišel s nápadem, že se tam přestěhujeme, že on pojede první a já pak přijedu za ním… a tak se i stalo… odjel… a já asi za měsíc zjistila, že jsem těhotná.

Byla jsem vždy silné postavy, tak nebylo bříško moc vidět. Nosila jsem volné věci, menstruaci jsem měla vždy nepravidelnou, tak jsem na to ani nepomyslela. Nikomu jsem to neřekla. Udělala jsem si test a byl pozitivní. Ten večer jsem to chtěla říct mámě, ale ta spala a sprostě mě vyhnala z pokoje. Bylo mi hrozně, řekla jsem to Mirkovi, příteli, a ten měl radost a že hned, jak bude moci, přijede.

Jenže ten večer jsem začala mít hrozné bolesti, pořád jsem chodila na WC, nemohla jsem ležet, sedět, prostě nic. Máma se nějak probrala, přišla za mnou a já si lehla na postel a okamžitě jí bylo jasné, co se mnou je. Moc se za mé dřívější chování stydím. Takže jsme jely do nemocnice. Narodila se mi zdravá! a krásná Barborka. Mirek se to vše dozvěděl jen přes telefon a i přesto všechno se mnou zůstal a jsme šťastná rodina. Moc se stydím za to, co jsem udělala, sama si to nedokážu vysvětlit a nezlobím se předem za komentáře, které asi přibudou.

Sama se za to stydím. Mám zdravou holčičku, kterou moc miluji a přítele, který mi konečně zařídil normální život. Dnes je mi skoro 19 let a Barče 3,5 roku. Život bez ní si vůbec nedokážu představit. Miluji ji nejvíc, jak může máma milovat. Určitě nemusím říkat, že jsem měla nad Barčou sociální dohled, ale po roce mi ho zrušili a bylo mi řečeno, že jsem daleko lepší máma než některé 30leté maminky.

Už rok bydlíme v Anglii a moc se nám tu líbí. Těšíme se z toho, jak nám Baruška roste před očima. Celý můj život se ke mně moje rodina otáčela zády. Pro svoji mámu jsem byla dobrá jenom, když jsem si na brigádě vydělala nějaké peníze. Když si vzpomenu, jak jsem žila, co moje máma dopustila… abych se trápila. Vím, že tohle Barborce nikdy neudělám.

Zuzka

Hodnotilo 25 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 23.03.11 07:15

Ahoj Zuzuko,nedokážu si představit že by Tě někdo kritizoval. Je naprosto úžasný že ty sama si uvědomuješ co a jak. Tvůj příběh je jako z pohádky s dobrým koncem. Je úžasný že máš konečně fungující rodinu, skvělého manžela a nádhernou dcerku. Přeji Vám moc štěstí a držím palce! :kytka:

 
lasička1
Echt Kelišová 7754 příspěvků 23.03.11 07:35

Zuzuko-kdo by tě měl odsoudit?Za co?Jak píšeš-byla jsi vlastně dítě,neměla jsi žádné zázemí…a přesto jsi vše zvládla.Ano,v tě­hotenství si nechodila na preventivky,za což by se tu mohla vznést kritika-ale přeci jenom okolnosti byly dosti zvláštní.Kdyby fungovala tvoje rodina,tak věřím,že si těhotenství oznámila a k lékaři chodila.Myslím,že i přítel je super člověk,který podal pomocnou ruku a vše společně zvládáte.
A ty máš ještě sourozence?Nebo jsi si maminkou byla sama?

 
KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 23.03.11 07:57
Milá Zuzuko,

kritizovat??? A za co??? Žes neměla nikoho, kdo by tě vedl, řekl co a jak se životem puberťačky? Co se smí a co nesmí, jak žít a nastavit si nějaké hodnoty?
Tady není co kritizovat… max. tvou matku, že nebyla schopná být ti oporou.

Máš veliké štěstí, že Barborka je krásná a zdravá holčička a máte prima taťku, se kterým jsi konečně šťastná a žiješ tak, jak se má :palec:

Věřím, že i 15-letá mamča, která ví co chce a jak se starat o mimčo, může být lepší máma než nějaká starší mamina (a z okolí jich pár znám, co jsou starší a nezvládají mateřství). Život tě donutil velmi rychle dospět, ale o to více si budeš určitě užívat Barborky :-)

Přeju Ti do budoucna hodně sil, spoustu štěstí a lásky Tvých obou zlatíček a hlavně spokojený život !!!!! :palec:

 
Dorisov
Povídálka 50 příspěvků 23.03.11 07:59

Jsi statečná silná holka a zasloužíš si spíše obdiv než kritiku. Hodně štěstíčka!!! :hug:

 
blanka111
Kecalka 138 příspěvků 23.03.11 08:03

Ahoj,sama jsi to neměla lehké,a přesto si se dokázala postarat a postavit na vlastní nohy.Jsi statečná a máš asi správného chlapa.Jen tak dál. :potlesk: :potlesk: :kytka: Zdravím do Anglie!!!Byla jsem tam v létě a super.

 
EmmSat
Povídálka 35 příspěvků 23.03.11 08:18

Ahoj, nevím, proč by tě někdo měl kritizovat, možná naopak by ti spousta lidí měla říct, že jsi dobrá. Jsi dobrá, protože věřím, že to nebyl žádný med a navíc 15 let je opravdu málo na to, aby člověk vůbec zvládl vše co se těhotenství, porodu a následné starání o miminko týče! Patří ti můj obdiv kvůli tomu, že jsi měla na výběr - o miminko si se vůbec nemusela starat a mohla jsi ho odložit a dál pokračovat ve svém životě. Ale ty jsi svou Barunku vychovala, naučila jsi jí vše, co potřebuje a navíc jsi s partnerem, se kterým máš dítě! Tohle se nepodaří ani mnohým třicátnicím!!!!
Přeji hodně štěstí a lásky !!!!

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 23.03.11 08:32

Ahoj Zuzko, držím palečky a přeji ti aby tvůj život byl přesně takový jaký si přeješ.
Měla jsi asi dost nepěkné dětství a potom dospívání, tak ať je tvůj nový život krásný s úplnou rodinou.
Jsi statečná holka že jsi se dokázala odpoutat od své matky.
Měj se moc hezky :mavam:

 
mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 23.03.11 08:48

Ty bláho, jsi úžasná, nedovedu si představit, že bych měla v 15-ti dítě.Jediný kdo by si zasloužil kritiku a nejen to je tvá rodina v čele s tvojí mámou. Ale ty jsi to zvládla :palec: Kočko ať se ti daří dál skvěle :palec: a malá ať má ještě líp než ty :wink:

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 23.03.11 08:54

Úžasně jsi zvládla celou tu náročnou situaci. Nevidím jediný důvod tě kritizovat. Jsem přesvědčená, že si rodiny a svojí holčičky vážíš a budeš pro ni tou nejlepší mámou :kytka:

 
Kačenka 30
Echt Kelišová 7511 příspěvků 23.03.11 09:11

Ahoj Zuzanko, jsi moc statečná :palec: , že si to všechno takhle zvládla. :hug: Rodinu si bohužel nikdo nevybírá a je dobře, že jsi si našla hodného partnera a můžeš žít normální život. Přeji tobě, Barborce i tvému partnerovi dlouhý a spokojený život. Ať vám Barborka dělá jen radost. :kytka:

 
derenka
Kecalka 379 příspěvků 23.03.11 10:20

Ja si myslim že jsi dobrá…! Hlavně že tet žiješ uplně jinak.. :palec:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 23.03.11 10:37

Nevim co by ti kdo měl vyčítat? :wink:
O dítě se staráš a postarala si se tak jak si nejlépe mohla.Jsi moc statečná :potlesk:
Hodně štěstí

 
petulikmt
Kecalka 229 příspěvků 23.03.11 10:38

Ahoj Zuzi,
hluboce smekám nad tím, jak jsi celou situaci zvládla. Přeji Vám všem do života moc štěstí a lásky a držím palečky :palec:

 
zuzukaa  23.03.11 11:02

ahojky ne nemam zadneho sourozence bohuzel :nevim:

 
zuzukaa  23.03.11 11:07

dekuji vam moc setkala sem se i z nazorama ze sem si znicila zivot a tak dale :nevim: sem moc stastna z barborkou si uzivam kazdou minutu .. :-P dekuji vam moc zaa vase komentare . :hug: :hug: :hug: :hug:

 
ABRILL
Kelišová 6574 příspěvků 23.03.11 11:17

Zuzko já tě určitě neosoudím, píšu s vlastní zkušenosti nachtěné babičky.Ješně mi nebylo 38 když jsem se to dozvěděla a byl jsem postavená před dhotovou věc. Slečna která chdila s mým synem otěhotněla oběma bylo 16 a ona to nikomu neřekla a když to vyplulo na povrch tak byly v 5 měsíci a jediné co připadal v úvahu byla adopce což bylo nepřípustné. Tak se Natálka narodila dnes jsou jí už 3 roky je to zlatá holčička a její mám je ta nejlepší na světě i když je tak mladá… jen se snynem nejsou ono by to snad ani nešlo ty jsi měla štěstí, že tvůj přítel byl starší a postaral se… tak si užívej mateřství a ať jste v životě všichni moc štastní :hug: :hug: :hug:

 
Silvi.100
Extra třída :D 12693 příspěvků 23.03.11 11:18

Ahoj Zuzko,
i já si myslím, že si statečná holka a zvládla si to skvěle! Nebyla chyba v Tobě, ale v Tvé rodině! Dokázala si se pomocí svého přítele postavit na vlastní nohy. Držím Ti palce a přeju hodně štěstí :kytka:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 23.03.11 11:29

Jsi moc statečná a šikovná mamča. Dospívání jsi neměla vůbec jednoduché a já doufám a moc Ti přeju, aby už všechno špatné bylo za Tebou a čekalo Tě v životě už jen to pěkné. Moc Ti držím palečky! :hug:

 
Pajule22
Echt Kelišová 9034 příspěvků 18 inzerátů 23.03.11 11:37

Jsi uzasna,nemas se za co stydet!preju moc moc stesti!

 
žirafííí  23.03.11 11:49

:palec: klobouk dolů :palec:
si dobrá máma a to se cení :wink:
Přeji moc štěstíčka :srdce:

 
Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 23.03.11 11:58

Ahoj Zuzko, jak už psali holky pode mnou. Kdo by tě měl za co odsoudit. Je vidět, že máš všechno srovnaný a pro malou jseš dobrou mámou :-D
Tak přeju i nadále jenom štěstíčko pro celou tvojí rodinku :kytka:

 
kattarinka
Kelišová 6376 příspěvků 23.03.11 12:10

Kritiku???? za co? že si dobrá máma… :palec: :palec:
hezký deníček…přeji hodně štěstí

 
mobilishky
Kelišová 5021 příspěvků 23.03.11 12:11

ahojky zuzko,určitě se nemáš za co stydět…jsi skvělá,že jsi vše takhle zvládla…moc zi fandim a přeji strašně moc štěstí…

 
zuzukaa  23.03.11 12:14

bohuzel denicek by mel jeste pokracovani o tom jak mama barce sebrala materskou zlate nausnicky co ji tata koupil atd ale nemam silu o tom psat JINAK JESTE JEDNOU VSEM MOC DEKUJI :hug:

 
lasička1
Echt Kelišová 7754 příspěvků 23.03.11 12:16

Zuzko-na sourozence jsem se ptala,zda jsi měla alepsoň nějakou oporu v něm.Často to hodně pomůže.Ale zase nyní by býval byl sourozenec sám,když jsi v Anglii.
Myslím,že život jsi asi neměla nikdy lehký.A ono zkažený život brzským těhotenstvím?Co je to vlastně zkažený život?Mít zdravou holčičku,partne­ra,bydlení…to je pro někoho zkažený život?Je to taková fráze-mladá maminka=zkazila si život.Ale myslím,že realita je jiná.Copak někdo řekne nahlas-čekala s dětma tak dlouho,až se jich nedočkala a zkazila si život?Já za sebe bych měla zkažený život tím,že bych děti neměla.Ale každý to cítíme jinak,proto nejde říct,co je to správné,aby okolí řeklo,že tak to bylo dobře.Protože okolí ať si říká co chce,je to jen a jen náš život a je na nás,jak si ho zařídíme a jak budeme šťastný.

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1708 příspěvků 23.03.11 12:36

Zuzko, jsi moc statečná, neměla jsi to v životě jednoduché. I když bylo těhotenství neplánované, postavila ses k holčičce jako dospělá ženská. Komu čest, tomu čest.
Jen jsem se Tě chtěla zeptat na zdraví, jestli se vyřešil ten tvůj problém s prsem, jak jsi nedávno psala do příspěvku pod jeden článek. Modlím se za Tě, ať jsi zdravá a doufám, že je všechno na dobré cestě:kytka:

Příspěvek upraven 23.03.11 v 12:52

 
Myška 76
Povídálka 32 příspěvků 23.03.11 12:38

Moc hezký deníček :palec: Zuzko jsi skvělá mamina Barborky a to je prostě super.Přeji už jen samé krásné časy :kytka:

 
Camp
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 23.03.11 12:38

Ahoj, nepochopila jsem vlastně, zač bychom Tě měly odsoudit nebo kritizovat. Já bych teda v 15ti určitě nepoznala, že rodím:-). Měj se krásně!

 
Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 23.03.11 13:19

A proč se tolik stydíš? Vždyť když máš dcerku ráda a nelituješ „zkaženého“ života a nevylíváš si zlost na dítěti, tak se není za co stydět!! Ale trochu jsem nepochopila, kdy jsi zjistila, že si těhu, až před porodem? Takže si vůbec nebyla na gyndě? Jestli takhle, tak to je ale hoodně veliké štěstí, že malá je zdravá a v pořádku.. Tak snad teď už budeš mít jen štěstíčko..a jak se školou si chodila ještě na základku? to už asi ne.. :think:

 
Heni_Bea
Stálice 62 příspěvků 23.03.11 13:36

Aoj Zuzko :)
nemyslím si, že by ses za to měla stydět. Je to přeci kus Tebe a nezáleží na věku, ale spíše na tom, jak se chováš. Určitě jsi dobrou maminkou, tou nejlepší jakou si Barborka mohla přát :) zároven mě těší, když čtu že se přítel stará také, jelikož já to štěstí neměla. Je mi 18let a mám 5-ti měsíční holčičku, ale bez přítele. Tak vám držím palečky a hezky si užijte ten život.. vždyd nejkrásnější na něm je, když vidíš své dětátko jak roste a učí se novým věcem, ta nefalšovaná láska :) Ona ti tvůj život vylepší a na to cos prožila, mávneš jen rukou :) hodně štěstí :-)

 
MeloryNox
Kelišová 5616 příspěvků 23.03.11 14:05

Jsi strašně silná, statečná a šikovná holka!

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 23.03.11 14:38

Take znam holku co byla uz v 15 mamou, ale narozdil od tebe, to udelala na truc, aby nemusela chodit do skoly! to je horzny. Ale u tebe je to jine, vy ste to meli necekane a urcite nezalezi na veku, ale taky na povaze cloveka a ty si urcite skvela maminka :kytka:

 
zuzukaa  23.03.11 14:39

AHOJKY NO DA SE RICT ZE TEN DEN CO JSEM TO ZJISTILA TAK JSEM I RODILA NO ZAKLADKU MAM DODELANOU ALE BOHUZEL JEN TU :zed:

 
piskle2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 23.03.11 15:16

Zuzi, nyní vás čeká jen váš život, do kterého patří přítel (možná již manžel) a vaše přenádherná Barunka.

Přeji jen a jen to nejlepší.

PS: Všechny příspěvky mi berou slova z úst. Nedokáži si představit kritiku, opravdu smekám.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 23.03.11 15:32

zuzi a to si neměla pohyby?Vubec si nic na sobě nepocitovala že je jinak?
Já když sem měla pohyby tak mě vždy napadlo jen to jak je možné že někdo přijde na těhotenství třeba až před porodem :lol: .
Je jedno kdy si na to přišla.Duležité je že jsi to skvěle zvládla a porodila užasnou dceru a taky máš fajn chlapa že neutekl a stará se o vás :potlesk:

 
zuzukaa  23.03.11 15:34

DEKUJI ALE NEMUSI PREDEMNOU NIKDO SMEKAT :huban: PRIJDE MI TO UPLNE NORMALNI ZE SE STARAM O SVOJI HOLCICKU ANI ME TO NENAPADLO DAT JI PRIC :oops: JE CELY MUJ ZIVOT .JAK SEM BARCU PORODILA NEMELA JSEM PRO MALOU VUBEC NIC ANI BODYCKA ANI TRICKA PROSTE NIC DIKY SVIM KAMARDKAM A JEJICH RODICU JA SEM PRIJELA Z PORODNICE TA JSEM MELA TOLIK VECI ZE SE ANI NEDALO JIT DO POKOJE :-D MRZY ME TO ZE MOJE HOLCICKA KDYS BYLA MALINKA NEMELA TAKOVE VYMOZENOSTI JAKE JSOU PRO PRCKY TET TREBA PREBAL.PULTIK ATD JA SEM HO NEMELA :-( NEMELA JSEM ANI KOCAREK KTERY BYCH SI JA PRO NI VYBRALA MELA SEM OPRAVDU STARY KOCAREK PO ZNAMICH .. DO TET MI JE TO OPRAVDU LYTO ZE SEM PRISLA O TO NAKUPOVANI A TESENI SE NA MIMINKO :nevim: :cry: :cry:

 
zuzukaa  23.03.11 15:37

PISKLE2 JAK RIKAM BYLA JSEM HODNE STRESOVANA CITILA JSEM NEKDY ALE NEVEDELA JSEM CO TO JE :nevim: NEVENOVALA JSEM TOMU POZORNOST BYLA JSEM HLOUPA JA SEM NEVEDELA JAK SE ZENA CITI KDYS CEKA MIMI..

 
Jankaxx
Závislačka 2869 příspěvků 28 inzerátů 23.03.11 16:16

Já myslím, že to je krásný příběh! A hlavně se šťastným koncem zdá se… velice Ti fandím, že ses vymanila ze „sociálních spletí“ a dokázala si zvládnout život líp než tě tvoje rodina naučila. To se opravdu asi vidí zřídka. Moc Ti přeji štěstí do budocna a pěkný slušný život :palec: ať ti malá dělá radost a jsi jí stále skvělou maminkou jako nyní… :hug:

 
madrianova
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 23.03.11 16:31

ahojky, důležité je, aby jsi byla skvělou maminkou, soudit tě není proč..možná tak akorát tvoji rodinu, protože takový život si nedokážu představit a je to strašné..
možná jsi do toho takhle padla i proto, aby jsi našla sama novou a lepší rodinu, která ti nebyla dána:-)
hlavně vydržet a jen tak dál..a dát malé lepší život, než dala tvoje máma tobě…hodně zdravíčka!!!!

 
madrianova
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 23.03.11 16:34

a na tom, že jsi měla půjčený věci, nebo darovaný nic není :dance:
buď ráda, stojí to strašný peníze!!
hlavně že je malá zdravá!! jaký jsi měla kočárek je úplně jedno..zdraví a láska jsou mnohem důležitější ..víš co by jiné ženské za to daly? víš kolik znám neštastných kamarádek, co nemůžou mít děti?
radši mít dítě v 15 letech, než ho nemít nikdy…a že těch smutných příběhů ale znám :cry: :cry:
takže vlastně můžeš být jen a jen štastná a usmívat se na svět…a děkovat , že je to tak …jak to je:-)

 
Lucka13
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 23.03.11 17:11

Ahojky Zuzi, no já si rozhodně nemyslím, že ti někdo napíše nějaký negativní komentář. A taky moc nechápu za co by jsi se měla stydět…za to, že jsi zatajila svůj věk příteli? no ale nakonec to dobře dopadlo :-D . Každopádně jsi strašně silná holka jak jsi vše zvládla, v takovém zázemí, které jsi měla, což se vlastně ani nedá nazvat zázemím, tak je až obdivuhodné jak jsi se tomu postavila a že to bereš jako ponaučení. Mnohým lidem by to bylo třeba příkladem. Já jsem taky mladá maminka ale ne tak, je mi 22 a mám dvouměsíční holčičku a je to teda občas fuška, takže klobouk dolů. :srdce:

 
zulok
Echt Kelišová 9217 příspěvků 23.03.11 18:54

uzasne, ze v tak mladom veku si sa zachovala zodpovedne k drobatku. Drzim vam palce, nech sa vam dari :wink:

 
Peťťule
Stálice 77 příspěvků 23.03.11 19:41

Vůbec není co vyčítat,zvládla jsi to a zvládáš perfektně!! :palec:

Příspěvek upraven 23.03.11 v 19:41

 
muchlina
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 23.03.11 20:25

No, takovýhle příběh, to by snad nikdo nevymyslel jako pohádku. A setkat se s tím v realitě, tak to je opravdu nádhera. Tak může člověk aspoň doufat, že i zdánlivě pohádky se můžou stát realitou.

 
minonci
Kecalka 221 příspěvků 23.03.11 21:24

Ahojky Zuzi,jsi statečná. A nemáš se za co stydet! MÁŠ KRÁSNOU HOLČIČKU A MUŽE KTERÝ TĚ MILUJE A STOJÍ PŘI TOBĚ. Bud štastná!!!!! A další mimi neplánuješ???

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 23.03.11 21:37

Ahoj, Tak nějak si nedokážu představit, jak jsi to všechno vládala. Jsi fakt dobrá. Jen jsem nepochopila, kdy jsi zjistila, že jsi těhotná?
Proč by tě měl někdo kritizovat? Postavila jsi se k situaci čelem - narodila se ti holčička a tys jí začala v 15! milovat, starat se o ni a vychovávat. Upřímně - nemyslím si, že by to udělala každá 15ti letá holka. Věřím tomu, že to zvládáš líp než některé třicítky. Co mě strašně potěšilo je, že s tebou tvůj manžel zůstal, ne každej chlap by to udělal. Jsi moc statečná, malá je fakt krásná. Moc vám do budoucna držím palce :huban:

 
Adanaja1
Nováček 6 příspěvků 24.03.11 20:53

Nemáš se zač stydět,jsi skvělá máma a to je hlavní a hlavně máš ted šanci na lepší život než si měla tady.Držim palce :kytka:

 
Mondík
Závislačka 4504 příspěvků 24.03.11 22:32

Ja te taky rozhodne nemuzu kritizovat, spis te moc chvalim za to, jak ses k tomu postavila a hlavni je, ze jste spokojena rodinka a ze se o malou dobre starate, na tom zalezi ze vseho nejvic! Nekterym detem osud proste prideli rodice, kteri se o neho nezajimaji a ziji jen ve svem vlastnim svete, ale pokud se snazis vyvarovat chyb, ktere udelala tvoje maminka, tak je to na nejlepsi ceste! Mladeho zivota sis moc neuzila, ale narozeni ditete nikdy nemusi znamenat konec svobodneho zivota, spis bych rekla, ze mas nekdy jeste vetsi chut zit, protoze mas pro koho! Preji cele tve rodince jen to nejlepsi a at se vam dari! :hug: Mimochodem, taky zijeme s pritelem v Anglii :-).

 
zuzukaa  24.03.11 23:40

ahojky ano??? a ke mi jsme v bradfordu :lol: me nechybi discoteky ani zabava ja mam svou zabavu doma a nejvic mi dela radost kdys muzu bejt z bracou .. a z pritelem :huban: :srdce: akorat nevim co ji reknu kdys zjisti ze sem ji mela tak brzo nad tim docela premyslim posledni dobou :-?

 
Janni.na88  25.03.11 10:28

Ahojky Zuzko,take si ymslim,ze neni proc te kritizovat,jsi skvelou mamou,jsi moc statecna"moc drzim placky do dalsich let a preji vam hodne stesti!!!!!!! :kytka:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama