Miluji Tě, Danečku

O životě

Na světě jsi právě 1 měsíc, 14 dní a 4 hodiny. Mohla bych se na Tebe dívat neustále a stále si opakovat, jak jsem šťastná, že Tě máme! Už je pozdě v noci a ty krásně spinkáš po krmení. Jsou to 4 dny, které si skoro celé proběděl a proplakal. Na začátku Tvého nádherného života jsme měli všechno naprosto v pohodě.


1 komentář


1 komentář


2 komentáře

Pít moje mlíčko už si nechtěl v porodnici, tak Tě sestřičky naučili na Nutrilon. Mrzí mě, že jsem Ti nemohla dát to nejlepší co si zasloužíš! Po návratu domů, návštěvách a přijemně strávených dnech na Tebe přišla ošklivá vyrážka na obličejíčku.

Po Tvém škrábání, buzení a nepokojích jsme navšívili paní doktorku, dala mi pro Tebe mastičku, která Ti to ještě více zhoršila. Na obličejíčku si to měl o dost horší a začalo Ti to po celém tělíčku. Vyzkoušeli jsme několik olejíčků, mastiček a můžu „zaťukat“, že to máš, Danečku, konečně lepší.

Chci se Ti omluvit, že jsem Ti změnila mlíčko jen kvůli tomu, že ho máš „dražší“. Určitě jem Ti přišla jak krkavčí máma a máš pravdu, nemýlíš se. Tímto Ti chci slíbit, že pro Tebe jen to nejlepší, slibuji! Víš, miláčku jak říká i paní doktorka, jsi strašně velký jedlík (vůbec mi to nevadí, mám radost, že Ti chutná). Jen, že naše penízky na to nějak nestačily a proto jsem Ti koupila mlíčko o dost levnější.

Když si ho papkal, mlíčko Ti všude teklo a já myslela, že jen hodně moc hltáš. Než mi došlo, že jsi měl hladík skoro hned po hodince, skoro si nespinkal kvůli trápení bříška, které Tě nejspíš moc bolelo… musel jsi se tak moc vyzvracet a potom tak bezradně plakat, že jsem z toho ještě teď mimo. Proto jsem poslala tatínka znovu pro Tvé první mlíčko a vše bylo v pořádku!

Mrzí mě, že jsi 3 dny skoro nepapkal a nedošlo mi to hned. Doufám, že Ti budu dobrou mámou a Tvé trápení vždy brzo odhalím! Jednoduše se Ti chci omluvit a slíbit Ti, že jsem tady vždy jen a jen pro Tebe!

Miluji Tě, Danečku :)

Hodnotilo 4 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 18.04.11 09:33

Ahojky, Daneček Ti už všecno odpustil, tomu věřím! Jsi dobrá máma, která chce pro svoje miminko to nejlepší :andel: Neměj vinu za to, že jsi zkusila něco levnějšího, jsou určitě maminky, které tyto mlíčka kupují a jejím miminkům nic není :wink: Jen ten Tvůj brouček byl zvyklí na něco jinýho, tak mu mlíčko nechutnalo, takže vůbec nepil, ale pak měl veliký hlad, takže to do sebe nasál rychlostí blesku. A z toho pak blinkal. Přeji hodně štěstí a zdraví :-)

Příspěvek upraven 18.04.11 v 09:34

 
Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 18.04.11 17:54

Ahojky,moc Ti děkuji…Přijde mi, že ho stále něco trápí a nedokážu mu pomoci:-( Ale tak snad časem:-)

 
ewelinka23
Kecalka 325 příspěvků 18.04.11 18:02

Veru-nko, máš to moc pěkně napsané a z toho každý usoudí, že svého broučnka nadevše zbožňuješ. A Daneček Ti nemá co odpouštět, ví totiž, jak jsi skvělá máma a jak moc ti na něm záleží a věř, že on tě také nadvšecko na světě miluje :srdce: :hug:

 
kaculad
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 18.04.11 21:53

VERU-NKO, krásně napsané. Tvůj chlapeček cítí Tvou obrovskou lásku a ví, že pro něj chceš jen to nejlepší. Přeji vám oběma mnoho krásných, nezapomenutelných společných chvil!!! :srdce:

 
Liva
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 18.04.11 21:57

Veru-nko, netrap se, každá občas šlápneme vedle. Jsi výborná máma, protože Danečka miluješ. Přeji Vám vše nej :kytka: a Tobě více sebedůvěry :hug:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14406 příspěvků 19.04.11 13:30

Veru-nko, to se stává a není to o penězích… Někomu prostě sedne Nutrilon, někomu zas něco jiného - cena zas tak moc nerozhoduje. Stejně jako s kosmetikou, plínkami, atd. atd… Takže fakt nemusíš mít výčitky - zkusilas to, nevyhovuje, tak zůstanete u Nutrilonu. Časem budete takhle zkoušet příkrmy, kaše a další věci.

Moc hezky jsi to napsala a určitě jsi moc dobrá máma.

Příspěvek upraven 19.04.11 v 13:30

 
pannacotta
Generální žvanilka 24994 příspěvků 19.04.11 14:33

krasne napsane :srdce:

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 19.04.11 21:32

Krásně napsané. Netrap se tím mlíčkem, to se stane, já taky několikrát šlápla(i když s něčím jiným)… :huban:

 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 19.06.11 14:33

veru,máš krásně napsaný deníček :palec: ,ale ROZHODNĚ SE NETRAP,SI UŽASNÁ MAMINKA A SVÉHO BROUČKA MILUJEŠ A ON TEBE :palec: :srdce: :hug:
Já osobně vyrostla taky na umělém ,páč mojí mamce se mlíčko neudělalo ani po injekcích a nic mi nechybí :palec:
maličký je moc krásný,tak si tohle období krásně užívejte a netrap se ničím :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama