První deníček o miminku

Těhotenství

Moc vás tu všechny zdravím a ráda bych se s vámi podělila o zážitky ze svého druhého těhotenství. Nyní jsem v 11. tt a pan doktor naše miminko pojmenoval netopýrem, docela mě to pobavilo. Jen škoda, že to nebylo tak úsměvné úplně od začátku.

Přišla jsem na to velmi brzy. Byla jsem asi tak 5+3 tt a můj pan doktor mě ta vyděsil, že jsem z toho týden nespala. Řekl mi, že musím přijít další týden a pokud nebude nic vidět, tedy ani srdíčko, musím na přerušení, a to jsem si myslela, že mám úžasného doktora. Než jsem k němu přišla, slyšela jsem samou chválu.

Doktor byl starší, úsměvný a velice vtipný pán, a tak jsem víc neřešila, jen to poslední mě dost zarazilo. Ale tak co, nemůže vše jít jen hladce. A protože jsem odjela na dovču, objednala jsem se k velmi známému doktorovi do Prahy a těšila se jako malé dítě a pevně věřila, že mě pan doktor řekne, že je vše v pořádku.

Pan Dr. Bednář v Praze mě naprosto uklidnil, zkontroloval mě a miminko, ukázal a pustil srdíčko a od té doby se snažím si vše užívat. Nyní mě čekají odběry a snad bude taky všechno v pořádku. Jinak doma už mám skoro devítiletou dceru a přítel má dva kluky, je nás trošku víc, ale nám to nevadí. Těšíme se na náš přírůstek všichni.

Hodnotilo 2 lidí. Score 1.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 10.09.12 08:02

Velmi kratky denicek :) tak at se vam dari a tehotenstvi mate bez komplikaci :kytka:

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 10.09.12 09:22

První deníček o mém doktorovi :D
ne ale :palec: přeju ti bezproblémové těhulkování :kytka:

Příspěvek upraven 10.09.12 v 09:23

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama