mirek

Ostatní
  • 02.02.05

dobry den jsem muz ale myslim si ze muj dotaz do teto rubriky vice nez patri.

Planujeme s partnerkou pocit potomka. Zacal jsem pred nejakym casem brat Wobenzym - beru 3*5. muze to mit nejaky negativni vliv na pripadny budouci plod.
diky predem za odpoved

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.05 10:32

Ahoj Mirku,
asi Ti tak úplně neporadím, Wobenzym mi doporučovala gynekoložka proti gynekologickým potížím na posílení imunity, ale slyšela jsem, že obsahuje nějaké látky, které nejsou příliš vhodné brát dlouhodobě. Jedna zdravotnice mi dokonce řekla, že by to sama vůbec nebrala a ani to nikomu nedoporučuje, že je tam zbytečně moc chemikálií. I když se ten výrobek sám tváří tak, že není nic lepšího než Wobenzym…
Osobně si myslím, že se to týká spíše žen, v těhotenství tuším Wobenzym vhodný není, ale nevím, jak je tomu u mužů. Určitě bych se být Tebou poradila s nějakým lékařem a pokud Ti nikdo neporadí, tak bych to asi vy:,–(ila a začala brát vitamínky - třeba Selzink (obsahuje selen, zinek a vitamín E myslím), příp. jenom vitamín E jako vitamín plodnosti.
Třeba Ti někdo ale poradí líp.
Hodně štěstí a ať jsi co nejdříve taťka!
 Jája

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.05 17:10

Ve vašem případě bych se negativního vlivu vůbec nebála. Wobenzym je lék vyrobený pouze z přírodních surovin, sama jsem ho užívala i v těhotenství a šestinedělí. Byla opublikována práce, kde se pomocí Wobenzymu léčilo habituální potrácení, tzn. budoucí maminky ho užívaly během těhotenství. Posílám link http://www.mucos.cz/…n/ezihp.html

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.05 17:24

Jájo, nevím, jaké chemikálie ve Wobenzymu máš na mysli. Stačí se podívat na složení na příbalový leták a uvidíš sama! Pokud jde o Mirka, neuvádí, proč začal užívat Wobenzym. Na podporu mužské plodnosti to cílené není, ale pokud má v sobě nějaký chronický zánět, určitě mu pomůže, aby byl fit před zplozením potomka.

Vložit nový komentář