Moc (málo) příležitostí

Rodičovství

Deníček o tom, jak ses narodil a o mojí lásce k Tobě. Trvalo mi půl roku, než mi to vlastně došlo. Denně se na Tebe, Dominičku, dívám, když usínáš, hladím Tě po vláskách a říkám Ti, jak moc Tě miluji.


1 komentář

„Maminka Tě moc miluje, maminka Tě moc miluje…“ a Ty usínáš. Chodím se na Tebe dívat i během noci a vždy se tak blaženě usměji a říkám si, jak krásného chlapečka mám. Ale až teď mi dochází, o co jsme byli ochuzeni. Rodila jsem před půl rokem neplánovaným císařským řezem z důvodu komplikací, které se při porodu vyskytly. Když mě probrali, jen na chvilinku mi Tě ukázali a zase jsi zmizel, moc mě to netrápilo, protože se mi chtělo tak strašně moc spát. Na kojení mi Tě přinesli asi po 13 hodinách, kdy jsi se krátce přisál, napil ses mleziva a už Tě zase odnášeli, nevadí, říkala jsem si, a spala jsem dál. Takhle to trvalo 2 celé dny - přinesli mi Tě na kojení, „maminko až bude najedený, zazvoňte, přijdu si pro něj, musíte odpočívat“ a zase mi Tě odnesli. Až třetí noc jsem Tě dostala k sobě na pokoj. Hodně jsi plakal, mě bolela jizva při každém pohybu a nevěděla jsem pořádně, co s Tebou. Doma to bylo všechno lepší, byli jsme pořád spolu, spali vedle sebe a já Ti konečně mohla začít dávat tu spoustu lásky, co mám pro Tebe schovanou. Užívám si každý dotek, každou chvilku, když si hrajeme, po obědě spolu spinkáme, smějeme se - Ty mi ukážeš ten první zoubek co Ti vyrostl a utřeš si do mě slinu :-) Moc Tě miluji a je mi líto, že jsem Tě ochudila o láskyplné dotyky v porodnici, nějak mi nedocházelo, jaká je moje role. Mrzí mě, že jsme si to pořádně neužili, ale slibuji Ti, že Ti to vynahradím, máme ještě spoustu příležitostí. Miluji Tě, Dominiku.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20742 příspěvků 08.06.11 08:32

Peto, ja som mala malu prveho pol dna na novorodeneckom na vlastnu ziadost … neverila som si, nespala som vyse 24 hodin :roll:
Nelutuj, nevycitaj si to, Domca potreboval silnu mamu uz vtedy, a nie mamu ktora by so sebou flakla od unavy :hug:

 
ewelinka23
Kecalka 325 příspěvků 08.06.11 11:38

Krásně napsané, úplně mě to rozněžnilo :hug:
Myslím, že kdyby si tohle Péťa mohl přečíst, moc by se mu to líbilo. Ale k tomu, aby věděl, jak moc ho miluješ to nepotřebuje. Řekla bych, že to cítí z každého tvého dotyku.. ♥

 
Pájinka25
Závislačka 2876 příspěvků 08.06.11 11:48

ahojky jako bych to psala já :palec: taky mám Dominička, taky jsem po císařském řezu a když jsme byli v porodnici, tak mě taky pramálo trápilo, že mi ho nosili jen na kojení. Ale když jsme dorazili domů, začala jsem ho bezmezně milovat. Taky se na něj v noci dívám a stále si opakuju, jak nádherného chlapečka mám :srdce: :kytka:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 08.06.11 18:47

To je krásný! :potlesk: :srdce:

Jsme na tom podobně. Já mám teď již tedy lehké, ale přesto výčitky co jsem mojí malé připravila v těhotenství za start do života a cca do jejích 2měsíců. Nějak mi vše asi nedocházelo a tak se jí to snažím vynahrazovat jak umím. Byla hodně lekavá a je velmi citlivá. Není divu po tom co si musela prožít už v bříšku :cry:

ALe jsem šťastná, že jsem si vše uvědomila a že jsem se přestala zabývat sama sebou a svými neúspěchy (které mě hrozně ubíjely) a začala jsem se soustředit na to nejcennější, co jsem měla to štěstí získat-mojí Verunku :srdce:

Tobě přeji každý den tak slunný jaký jsi ho vám dvěma nastavila, jsi skvělá mamina! :wink: :hug:

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 09.06.11 20:12

Nádherně napsané, mám půlročního syna Adámka a cítím to naprosto stejně, miluju ho hrozně moc a přijde mi, že mi nějak hrozně rychle to moje malé miminko roste :-).

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Co už jsme se naučili

Domísek


Reklama