Monitory dechu-shrnutí

Ostatní

Ještě jednou po přečtení Vašich vzájemných diskusí o monitorech dechu a jinde o hlídačích, a využití, si dovolím shrnutí k Vaší větší orientaci : Je třeba si při výběru odpovědět na základní otázku: 1.) CO CHCI U MIMINKA SLEDOVAT? : A)PLÁČ. Tzn. probudí se a volá někoho a já se věnuji něčemu jinému, chci o tom vědět a přijít k miminku.Pak si vyberu kvalitní vysílačku. Doporučuji Philips. (Děcko pokud pláče, je živé.)

B)ŽIVOT MIMINKA. Tzn. zabezpečit hlídání miminka finančně dostupným monitorem hlídajícím jeho životní základní funkce. Pak jsou tu monitory dechu.Ale ani ty Vám miminko nezachrání!!! Pouze Vás včas zavolají na pomoc = „JSEM V KRIZI A POŘEBUJI VÁS, zachraňte mě!!!“ = ale to je to nejdůležitější!!!

Na trhu jsou 4 druhy :
BabySens-nejdéle na trhu/výroba - Izrael/zdravotnický prostředek/kvalitní a se všemi atesty/dvě desky;
Nanny-4.rok na trhu/ČR(výroba - firma zabývající se bezpečnostní elektronikou)/zdra­votnický prostředek/se všemi atesty pro ČR i EU/jedna deska a druhá lze dokoupit/tzv. infolinka SOS kam můžete volat kdykoli(608242822­)cena 2750Kč na www.nanny.aktualne.cz,; BabyGuard/výrobce se nepodařilo zjistit(třeba se ozve…), v ČR se nevyrábí/o kvalitě mám pochybnosti; AngelCare/výrobce čína - pro Kanadu/elektronický přístroj/dvě desky dohromady ve velikosti jedné Nanny nebo jedné BabySens/v nej­dražší verzi má signalizaci i na dálku, tzn. kombinace vysílačka a monitor. Hlídání životní funkce a pak vysílání vysílačkou…To je opravdu do diskuse, neboť zrovna v krizi můžete být ve stíněném nebo rušivém prostoru a přijímač Vás nezavolá! Víte jaké jsou problémy jen s hlídacími vysílačkami!

2.) CENA : 2750-4900. A je cena opravdu rozhodující půjde-li o život mého miminka? O jeho 30-ceti vteřinách na hraně bytí??? Doporučení : Nechoďte od miminka (od přístrojů) na vzdálenost „doslechu“. Maminky a tatínkové - máte miminko a proto si UŽIJTE ČAS PRVNÍHO ROKU a jiné „povinnosti“ uložte na druhé místo. Zhruba po 8měsících je už natolik vyvinuto, že by si mělo životní funkce uhlídat samo a k průšvihům dochází statisticky už jen opravdu výjimečně.

A ještě jeden závěr…= Držím Vám palce ať vše okolo miminka zvládnete ke spokojenosti Vaší ale i jeho. Všem Vám přeji jen a jen zdravá miminka a plno jeho úsměvů věnovaných svým tatínkům a maminkám.
Jirka-autorizovaný distributor Nanny

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.05 16:47

Ahojky,

nevím, jestli to nabízí i Nanny, ale my máme BabySens zapůjčený na půl roku za 900,– Kč.
Půjčeno máme od Nadace Křižovatka, Bezručova 13, Brno, tel: 543213404, mobil 775187079, 608542123.
Po telefonické domluvě nám byl předán kontakt (jsem z Ostravy, tak na vrchní sestru v Porubské porodnici) a zde jsme si BabySens vyzvedli. Zatím tedy na půl roku, možná to ještě prodloužíme, ale to se budeme rozhodovat, až to bude aktuální.

Pohodová miminka, Alena

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.05 16:40

Ahoj! Od rodičů jsme dostali monitor dechu od Nanny, jsme s ním spokojeni, naštěstí jsme ale neměli žádné problémy, alarm zvonil, ale jen proto, že malý se občas překulil mimo desku, což je potvrzení, že funguje skvěle. Teď už monitor 3 týdny nepoužíváme, synovi byl 1 rok. Jsem ráda, že takové věci existují, jinak bych asi klidně nespala. Mějte se.

kratošek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.10 22:35
Babyguard

ahoj maminky,v porodnici u nás používaji monitor dechu Babyguard.Ptala jsem se na něj sestřiček a jsou velmi spokojené.Vyrábí to v Maďarsku.Má 3 desky,předchází falešným poplachům a dokonce se dá nastavit,tak že zvukově monitoruje dech miminka.Ještě zjistit cenu a moje volba je jasná:-)

Vasila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.10 11:58
Baby guard

Ahojky, chci se zeptat, zda ještě někdo máte zkušenosti s monitorem Baby guard? Díky zaměstnaneckým benefitům bych za něj v lékarně nemusela platit, ale moc referenci na něj není, a tak nevím zda jej koupit či raději dát přednost jiné značce. Díky za odpovědi!

Vložit nový komentář