Náš společný život

Ostatní

Ti, kteří nás milují, nemilují ty, jež my milujeme. Láska mezi lidmi není tedy nic harmonického. Krása je jen v představách. Ve skutečnosti to je jen boj o právo za každou cenu, na život a na smrt (Eduard Bass).

Deníčku, nepíši sem, ale dnes jsem se rozhodla, že sem vložím pár řádku. Je čas vánočních svátků a za pár dní tu bude nový rok a já do něj vkročím s novými naději, pocity a odhodláním…

První krok jsme podnikli, máme oficiální datum svatby a bude v kostele, moc jsem si to přála, ale nevěděla jsem, zda to moje přání bude vyslyšeno. A jak jsme k tomu dospěli? Jednoduše, v srpnu se nám narodil syn, naše štěstí, a už v porodnici mě štvalo, když mi říkali jiným příjmením, ale budiž. Pak měl miláček křest a budoucí tchánovci se neměli k tomu to oslavit společně. Už druhý den, kdy jsme od nich šli, mi můj řekl, že svatba bude klidně i bez nich. Takže tak.

Prstýnky máme uložené v krabičce, oznámení spácháme po Novém roce a šaty si musím objednat a náš den D může začít. Bude to naše výročí, budeme začínat osmý rok a už jako manželé. Řeknem ANO životu, ANO všemu, co nás čeká.

Někdy se nenávidíme, někdy se nesnášime, někdy se pohádame, ale jedno máme společné, a to nás bude držet spolu, náš syn Tadeáš :) Na otázku, kterou jsem nedávno dostala (proč se brát, rozvod bývá dražší), jsem odpověděla tak, že pokud bychom nic nezkusili, nemohli bychom dělat nic a jen koukat do blba. Proč se bát nových věcí? Vždyť není dúležité, co bude pak, ale důležitější je, co bude nyní. Přítomnost!

Takže hurá na společnou cestu životem :)))

Hodnotilo 2 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Mahja
Závislačka 4736 příspěvků 27.12.11 12:48

Hodně štěstí do nového roku a do Vašeho manželství! :kytka:

 
strouhalka e
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 27.12.11 13:01

Ja jsem rozhodne pro svatbu hlavne jestli jsou v tom deti.Gratuluji k tomuto rozhodnuti a preji krasnou spolecnou cestu zivotem.Ale k tomu nekdy se pohadame ,nesnasime a nenavidime by si mela jeste pridat a presto se stale milujeme.Nejak mi to tam chybi ale pevne verim ze si to jen zapomnela napsat.

 
wiwien  27.12.11 16:37

Moc hezky napsane po pravde.....
Nic si z toho nedelej,ze si nezila v manzelstvi takovou dobu-presne jak pises-ted je dulezita pritomnost .Preji Ti jen krasne dny v manzelstvi a je jedno kolik bude tech mracku,ono zase vysvitne slunicko :andel: :andel: :andel:
Krasny novy rok :palec:

 
mamaho
Kecalka 405 příspěvků 28.12.11 07:47

Tak přeji do společného života hodně štěstíčka :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama