Můj první deníček

Snažení

Tak sem píšu poprvé.. Tedy poprvé delší příspěvek než jen komentář:). Jsem snažilka už 5měsíců. Ač jsem mladá a času je na vše dost, i přesto moje hlavinka ví, co chce a kdy jí bude dobře, stejně jako srdíčku.

A právě proto jsme se s přítelem(snou­bencem) rozhodli, že chceme miminko. A tak začalo snaženíčko… Nejdříve mé hrozné burácné touhy po miminku, teď ..už ho chci teď… říkala jsem. A prooč se to nedaří… a PROČ!..... Ale později jsem se snažila na vše zapomenout a nechat to času.. Ale všichni dobře víme, že tak snadné to není. A tak mi to vydrželo vždy jen do doby, než jsem očekávala ms. Pak většinou následoval proud slziček někde v soukromí, protože už tak jsem přítele dost trápila mýma náladama a beznadějí, že se nic neděje. No ale musím být silná, říkla jsem si… a proto jsem po ms čerpala novou energii a snažila se, aby vše zařídil čas sám.. samozřejmě s pomocí mě a přítele:o)
Dokonce to došlo tak daleko, že se mi podařilo na nic nemyslet. Ms sem dostala a nějak mě nic nedostávalo, nechodila sem moc na emimino:) a tak jsem prostě žila „jako dřív“. Ale… Pak mi došlo, že má ms byla strašně krátká. dva dny.. Já to mívala po vynechání HA tak 5-6dni. A dva dny mě opravdu překvapily… Navíc sem si uvědomila, že mám stále nafouklé břicho a docela i piju… Já jsem totiž člověk, který normálně za den moc nepije. No a později(asi za týden) mi začalo být během dne několikrát špatně od žaludku. Pořád jsem si říkala, že to je z jídla a tak… Ale pak… Byla jsem po dlouhé době na emiminu a povídali jsme si se snažilkama… Taky mě to napadlo, že bych mohla být těhu… Test, který jsem si ale dělala, hned jak mi skončila ta divná ms byl negativní. Zkusila jsem ho později.. Konkrétně dnes ráno. Ale taky negativní. A já měla takovou naději, že jsem v tom… Přítel už je z toho celý špatn, jak jsem smutná… Opravdu jsem na nic už tolik nemylsela, až když přišly tyto naděje… Teď už opravdu nevěřím, že se mi to může povést… tedy nám…:)… Td bych byla asi tak ve 4tt kdyby mi ten test vyšel… a to už přeci musí něco poznat… Ikdyž jsem si nekupovala zrovna Clear blue… Holky… Tak co, jak bojujete Vy?! Mam to vše vzdát nebo jak se ubránit před proudama slziček každý měsíc.. Nemyslet na to jde.. ale jen do doby, než začnete mít těhu přízneky:( nebo ms… Poradte…
Vaše hrošátko snaživý:)
Doufám, že se to všem snažilkám poved a budeme všichni na léto //:)

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  08.05.05 22:59

Ahoj LAKYNKO? většina z nás ví, co a jak, že to co píšeš není až tak pravda. Snažíš se dítětem řešit svoje problémy s okolím, jenže to není o tom, že všichni kolem tebe jsou špatní, ale že jsi naprosto nedozrálá, proč nepíšeš o tom, že máš přítele na jednu noc? Že ty partnery střídáš docela často a že ani sama nevíš, co chceš. TAdy je spousta snažilek, co miminko opravdu chtějí a jsou schopny a ochotny pro něj vytvořit takové prostředí, aby mu bylo dobře a aby bylo šťastné a spokojené, ale pokud by se mělo narodi tmiminko 1áleté nevyzrálé holce, která ještě sama není dospělá a svoje chyby a nedostatky hází na okolí a má pocit, že když zvládá morče, že zvládne miminko.....tak ho už teď moc lituju a dokážu si představit, jak takové děťátko zkončí. Přeji ti ještě několik bezdětných let a hlavně obrovskou dávku rozumu. Ahoj

 
Anonymní  09.05.05 00:27

Ahojky, nějak nechápu tvůj příspěvek. Že píše Lakynka vím, i když je to hrošík, ale poznala jsem to na stránkách Miminka, kam psala, ale proč ji urážíš? Nebudu se zastávat, nevím o nikom nic a pokud ji je 18, tak ji i přesto nesmíš odsuzovat. Já jsem jen o trošku starší, je mi necelých 20 a o miminko se snažíme, jsem vdaná a dítě chci mít právě kvůli rozumu, protože ho mít musím. Bohužel, bohudík??? Ale neodsuzuj ji, znáš ji snad? Pa a neber tohle špatně :-)

 
Anonymní  09.05.05 07:58

Ahoj Lakynko! No tak ten první příspěvek mě teda dostal!Musím na něj zareagovat a pak napíšu tobě.

Ty jedna ANONYMNÍ KOZO!!!Co si to vůbec dovoluješ!Když se rozhodla mít miminko, proč hned říkáš, že nemá rozum? Někdo je vyzrálý v patnácti, někdo třeba až ve třiceti, myslím, že ani jedno není tvůj případ, protože podle toho co jsi napsala, nemáš rozumu na zbyt. Jen jednu věc ti řeknu. Na světě existuje jeden spracedlivý zákon. To co přeješ ostatním, se ti dřív nebo později vrátí. Buď ve větší nebo v menší míře. Takže ta tvá poslední věta, ta myslím nebude patřit adresátovi, ale tobě!!!!!Strašně si mě naštvala a takové lidi jako ty upřímně lituju!Běž rozdávat ty tvoje chytré kecy někam jinam a zlobu si laskavě vybij někde na procházce. Tím nikomu neublížíš!!!
Sbohem Vendelina

A teď tobě Lakynko!
To co píšeš, tím jsme si skoro všechny prošly. Já jsem si taky myslela, že se nám to podaří hned, po roce už jsem nechtěla čekat a šla jsem s manželem na vyšetření. Tam jsme zjistili, že nemá skoro žádné spermie a podstoupili jsme 2krát umělé oplodnění, bezvýsleně. Po dvou letech jsem na mimi úplně přestala myslet, věnovala jsem se kariéře a koníčkům, docela se mi dařilo, a teď? Končíme s mimískem druhý měsíc!!Budu moc ráda, když se přidáš do našeho Zebřičkového deníčku snažilek. My tam teď máme extra plodný rok, dokonce teď tam jedna holčinka zjistila dvojčátka, tak třeba ta troška štěstí skočí i na tebe!!!!!A kdyby to ještě chvilku trvalo, tak my tě vždycky utěšíme a dodáme ti spostu sil do dalšího snažení!!Tak přijď budeme se moc těšit!!!!
Vendelina ze Zebřiček

 
Anonymní  09.05.05 08:53

Musím se připojit k první „anonymní“, protože jestli Lakyna střídá partnery a je tak nevyzrálá, jak to o ní píše, pak to bude pro dítě trest mít takovou matku a upřímně je lituju. Dítě i Lakynu. Dost dobře nechápu jak v dnešní době může osmnáctka toužit po děcku. Sakra, holky, vybuřte se, hledejte si vhodného partnera a pořizujte si děti až poznáte co je to život. Já si taky v 18 myslela, že jsem sežrala všecku moudrost světa a jaká budu úžasná matka. naštěstí jsem neotěhotněla. Svoji tehdejší nevyzrálost však vidím teprve dnes, kdy už mám 3 děti a je skoro 33. Takže lítejte po diskotékách, střídejte chlapy, ale děti do toho netahejte!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hrošátko - Lakyno, nemám právo hodnotit tvůj písemný projev, ale působíš na mne jako můj pětiletý synáček: já chci, já chci, já chci!!!! Běž nejdřív dospět a pak mysli na mimčo.
Camila P.

 
Anonymní  09.05.05 10:00

Souhlas Camilo P.
ja sice hrosatko uplakany s hlavinkou, ktera vi, co chce, stejne jako srdickem a ocima plnyma slzicek neznam, ale projev naznacuje mnohe. Tohle dospela zenska nenapise. Ale pravo chtit mimco ji upirat nemuzem. Pokud jeji hlavinka skutecne vi, co chce, tak do toho. A jestli ma partnery na jednu noc, pak ji s mimcem proudy slzicek skutecne teprve cekaji.
Je nedozrala. A tomu miminku fakt preju mamu , ktere denicek na mne nebude pusobit jako vtrzeny z denicku devcete na ZS.
 Simona

 
Anonymní  09.05.05 10:00

Ahoj hrosatko, vím, je těžké se tě snažit nejak povzbudit. Také jsem děsne moc chtela mimi, ale jsem nastoupila do práce, a bylo toho moc, tak jsem pomalu zapomínala, že se o neco snažíme. A ejhle, po roce a 3 měsících se dostavil uspech. Ted už je miminku měsíc pryč.
Opravdu asi hodně záleží na psychice, zkus si najit neco nového, zabavit se, aby ti zbylo co nejmin casu napřemyslení. Preju ti, aby se povedlo, a za par měsícu tu najdes stejny clánek jako ted pises ty, a budes moct napsat jak si toto období prekonala ty. misa

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 09.05.05 10:02

Na anonymni Lakyny a Hrosatka si muze udelat kazdy svuj nazor, ale…jak vyzrale jste vy vsechny ktere se vyjadrujete ´lituju jeji dite i Lakynu´, ´bez dospet a pak premyslej o diteti´?

Jestli nakrasne Lakyna je ´osmnactka´ ktera ´strida chlapy´, takove projevy ji v jejim pocinani - snazeni jedine utvrdi. Na druhou stranu, podporovat nekoho bezhlave v porizeni potomka se mi take zda kratkozrake.

Co ji radeji bez emoci a povysenych projevu vlastniho mazactvi napsat ceho by si mela ve svem vztahu s partnerem vsimnout a co si dobre rozmyslet, nez se k porizeni potomka rozhodnou? Rozhodnuti jestli mimi ano nebo ne musi udelat ona sama - na vas zkusenejsich je pouze ukazat ji, co vsechno se muze stat, at se rozhodne tak ci tak…

Anina

 
Radina  09.05.05 10:09

Anino, nedá mi nereagovat na tvůj příspěvek. A čeho jako si má uplakané hrošátko všímat ve vztahu ke svému partnerovi, když mu zahýbá? Já nechci nijak moralizovat, ani na ni koukat z pohledu mazáka, ale užívat s s více chalapama, když jsem zrovna v období snažení se o mimčo, to není nijak vyspělé uvažování, nemyslíš? Řekla bych, že jejich vztah není nijak v pořádku a je to období snažení se o mimčo, které snad!!!! tyhle nejasnosti vyřeší. A to je další známka její nevyzrálosti. Miminko nic nevyřeší, miminko je podle mne krásné vyvrcholení vztahu a zároveň jeho velká zkouška…jedna z mnoha zkoušek.

 
Anonymní  09.05.05 10:14

jen by me zajimalo jak vetsina z vas vi kolik chlapu vysrida??!!!
Proc by mela podvadet sveho snoubence se kterym chce mit rodinu? Jen se ptam jak to vite nic vic nic min
Markéta a Viki

 
Anonymní  09.05.05 10:40

Taky by mně zajímalo, jak víte kolik toho má za sebou??
Myslím, že by ses měla ozvat Lakynko a uvést to na pravou míru!?
Vendelina

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 09.05.05 10:40

Radina:

Jestli to dela, podvadeni partnera se kterym se snazi o mimi, tak treba by si prave tohle mela uvedomit!

Lakynku neznam, a treba je to potvora co ji zatracene bavi hrat divadylko na emiminu, ale pokud ne, je to zenska co chce mimi. Jestli na to je nebo neni pripravena je vec jina.

Anina

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 09.05.05 10:49

no Lakynka chodi na chat a tam na to vsechno rikala .

magrata

 
Berynka
Povídálka 21 příspěvků 09.05.05 11:31

Ahojte,
to to muj prvni prispevek ktery na emiminu pisu:o)
Nejak jsem to ale poradne nepochopila jak muzete vedet ze Lakynka strida partnery?Mozna asi z drivejsich denicku.A co ma Lakynka spolecneho s Hrosatkem jsem nepochopila uz vubec.
Me bude 20 let,s pritelem chodim od svych 15,letos se u nas bude konat svatba.Uz od svych 17ti let jsem chtela dite,takovy ten prechod z detstvi do puberty jsem si prozila ve svych 14,asi jsem moc rychle dospela.
Holky uricie touha po diteti neni ve veku,ja ve svych letech si myslim ze uz to mam v hlave davno usporadane a vim co chci.Kazda zena dozrava individualne,nekdo uz v onech 18ti jina treba ani ve 30ti neni na miminko pripraveny.
Co s toho plyne ,no asi nic:o)) jen jsem chtela napsat,ze nerada nekoho odsuzuju,kdyz to tak vlastne byt nemusi.

Jinak hrosinko k denicku,ja si myslim ze tehotna nejsi,to by musela byt az moc velka nahoda,ale drzim pesticky do dalsiho snazenicka.

Mejte se vsechny zatim moc krasne,treba dalsi prispevek ode mne nebude trvat dlouho.

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 09.05.05 11:37

Mila Berynko :)
moje svagrova mela prcka ve svych 20 letech a myslim si,ze je uzasna mama. Kazdy me bioleogicke hodiny nastavene jinak a ja mu to neupiram :)
preji krasnou svatbu a brzy //

Lakynka (hrosatko ) pokud bude chtit ,tak se vyjadri sama,ale na chatu byvala velmi otevrena :)

magrat a delfinek

 
Berynka
Povídálka 21 příspěvků 09.05.05 11:47

Magrato,
dekuji za prani,snad se vse co rikas vyplni.Na //cekam od prosince,snad uz se brzy uvidim na vlastni oci.
Ja dite povazuji jako ten nejvetsi dukaz lasky v partnerovi
Nevedela jsem ze je Lakynka neboli Hrosatko je ta sama osoba.Jsem docela zvedava jak to tedy nakonec je:o)

 
Anonymní  09.05.05 12:09

ja vite ze lakynka je hrosatko?
diky Dana

 
Anonymní  09.05.05 12:09

Úžasný! Tady to vypadá na hádku. Kvůli týhle holce jsme se tu už jednou chytily, nemám pravdu? To je ta co si myslela, že je těhotná s někým jiným než s přítelem? V každém případě jestli si dělá nějaká holčina srandu, tak ať se dobře baví. Jestli je to holka co touží po děcku, přestože je jí 18, tak ať se probudí a zodpovídá se partnerovi ze svého chování. A pokud si není schopna uvědomit pocit zodpovědnosti vůči sobě, děcku a partnerovi, pak radím tři věci: pár na holou, pás cudnosti, Chou Chou do kočárku a jejího partnera, který narazí na tuhle diskusi.
 Radča

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 09.05.05 12:21

Neda mi sa nepridat.Ja som sa „citila“ na dieta az niekedy v 28.Ale moja svagrina starsia o rok mala dieta v 17 a potom po roku este dve a mozno je aj lepsia mama ako ja.Ak to citi nech sa snazi.A vela vas tu neodpoveda na jej prispevok ale na info „zistene“ z chatu.Niekto nepotrebuje „strasit“ na diske v 17-tke to chapem..ani mna to nebavilo.A tiez musim na seba povedat ze svoje prve dieta nemam s muzom o ktorom som si ako prvom myslela ze to je ON ten pravy :-)Tak je predsa slobodna.Manzelstvo nie je nikdy zarukou stastnej rodiny a spokojneho zivota.Alebo ano??
HROSATKO zelam ti vela stastia a nech su tvoje rozhodnutia akekolvek nech ich cely zivot povazujes za spravne.

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 09.05.05 12:39

Kočko ja se s temi komentari asi unahlila jak vidim.

Beru zpet sve pacifisticke nazory…to co jsem pochytila z eteru me dohnalo zmenit nazor - takove reakce okoli muze vyvolat jen hodne specificka osoba. Měla by sis to opravdu, ale OPRAVDU rozmyslet.

Anina

 
Anonymní  09.05.05 12:42

okokok jestli je vse pravda jak tady holky zasvecene rikaji tak by me take zajimalo jak vite ze je to ta sama osoba
 Dana

 
Radina  09.05.05 13:07

Hrošátko, neber to z mojí strany jako navážení se do tebe, ale dost mne zajímá, kolik let je tvému příteli (snoubenci) - prostě tomu se kterým chceš splodit miminko, kolik je mu let, že je také nešťastný, že nejsi těhotná? Že mi do toho je…nic? Mně se zdá divné, že by mlaďounký kluk toužil stejně tak po miminku jako jeho mladinká slečna.
Dík Radka

 
Anonymní  09.05.05 13:22

Ahoj hrošátko, právě jsem četla tvůj příspěvek. Tak mě napadlo, jak to bylo u mě, než jsem otěhotněla. Normálně jsem měla cyklus, a když nepřišla 1 týden, byla jsem celá šťastná. Test ale neprokáza, že bych byla těhu, tak jsem si řekla, že ještě týden počkám, a potom zajdu k lékaři. Mezitím následovaly snad ještě 2 testy, negativní, až den před mou prohlídkou u lékaře to vyšlo. Takže nezoufej a za 1 týden si zkus test udělat znova.A pokud se nedostaví cyklus, fofrem k lékaři a uvidíš, že to bude ono. Slzičkám se neubráníš, ale pokud budeš na to mimi myslet jen pozitivně a nesžírat se představou že to nejde, tak se to podaří dřív, než si myslíš. Zatím ahoj

 
Anonymní  09.05.05 13:26

Ahoj holky,
možná si to děvče dělá srandu, ale kde máte tu jistotu, že je to ona???
Protože jestli ne, tak je tost hustý.
Jen se vžívám do situace, že bych to psala já a myslela to vážně a hledala tu od Vás radu.
No nic, snad máte pravdu a nespletly jste se…
 Laky

 
Anonymní  09.05.05 13:32

Teď mi došlo, že moje přezdívka v této situaci asi nic moc.
Sice jako hrošátko vypadám, ale opravdu nejsem.
 Laky

 
Anonymní  09.05.05 14:26

Nedá mi to abych nereagovala, ale všechno na mě působí, že si hrošátko-Lakynka vymýšlí.
Počkáme jestli se vyjádří sama. Jesli ne, tak k tomu prostě nemá co říct a je to srab.
Otázka kdy mít dítě zůstane nezodpovězená. Pokud chce dítě v 18 tak ji musíme spíš podpořit a říct ji čeho by si měla všímat, ale pokud je vše tak jak píšete asi to nemá smysl. Možná si chce jen udržet jednoho přítele, možná ji dítě bude zajímat jen chvíli. Musí si uvědomit pro a proti.
Nevím jak to je, ale přijde mi hloupá, nedozrálá.

 
Anonymní  09.05.05 15:00

Tak holky, jsem z toho vedle..Laky měla by ses opravdu ozvat a vyjádřit se k tomu. Nebo pokud je všechno to co tady holky píšou pravda, tak mě bude mrzet, že jsem se tě zastala.....
Vendelina

 
Anonymní  09.05.05 15:15

Ahoj holky, fakt mě pobavilo, jak se jí zastáváte. Hrošátko-alias Lakynka..takže tohel je asi jenom náhoda, oběma je 18, rodiče s nimi celý život zachází příšerně, nikdo je nechápe, mají snoubencejménem Martin, je mu 25, obě se učí na cukrářku anemají ani střední školu, ani kde s miminkem bydlet, ale za to mají morče a tak dobře vědí, jaká je to strarost o miminko. Lakynka ještě popisovala, jak spala s cizím chlapem za peníze, seznamovala se s jinými, co měli dům, auto a podobně aniž by ho znala, Mrtin byl v tu dobu jaksi mimo provoz, nebo co…pořád se vám to zdá jako naprostá náhoda, že se to zak krásně shoduje? Moc bych vám přála si číst její komentáře a řeči na chatu emimina, asi by jste se nestíhaly divit. Kormě toho se Lakynka sama jedné z nás přiznala, že je hrošátko, aple protože jsme jí napsaly věci, které se jí moc nehodily, tak změnila nick. Mě osobně vůbec nevadí, když má někdo miminko v 18, ale vadí mi když si nějaká holka, co nemá ani dodělanou školu, s rodičema naprosto nevychází a podle jejích řečí asi nebude mít za zády dva příšerný dráby,m ale hlt není ochotná se přizpůsobit, pak má přítele, prý snoubence, se kterým je a není, když si zrovna nehledá jiného, lepšího, nebo se nesnaží mu sehnat peníze na auto a tak leze do postele s cizími za peníze. Jeslti i po tom napíšete, že má právo na to mít dítě, tak si říkám,kde to jsme, vždyť i to miminko má právo na to žít v klidu s rodičema, kteří je budou mít rádi a postarají se a ne že jsou jenom jedna z věcí, která měla zaonačit, aby se mamince začalo dařit a lidé si jí víc vážili. Jít do děťátka v situaci, že jeden nemá ani po střední škole, druhý možná pracuje, ale oba žijí u rodičů v Praze, kde rozhodně není lacino a oba jsou bez peněz a bez bydlení…
jsme se tady rozohnila, ale ráda bych, aby jste věděli co nejvíc, než začnete psát ty vaše horlivosti a tom, jak má hrošátko právo na mimi. Dejte si do vyhledavače Lakynka a přečtěte si její „zajímavé“ příspěvky na netu a uvidíte..Pak vám třeba dojde, co je to za „slečnu“.

 
Anonymní  09.05.05 15:25

Ahojky, prosím věř, že to co jsem tady ( bohužel jako anonym) napsala, je pravda, není v mém zájmu si vymýšlet a hlavně nemám důvod nikomu nepřát dítě, ani mi nevadí věk Lakynky alias hrošátka, ale ty okolnosti a důvody,proč chce mimi mi opravdu vadí a měly by vadit každé normální ženě, ne-li člověku, který si dokáže uvědomit, jak takové děti končí. :-(((

 
Anonymní  09.05.05 15:44

Omlouvám se všem, které tuto „slečnu“ znaly dřív než já. Pravděpodobně jsem vás osočila neprávem. Lakynka by asi opravdu zasloužila pár na holou a možná ještě po hubě. Nevěděla jsem coje to zač. Nejhorší na tom je, že ona to dítě fakt mít bude, přítel se s ní rozejde a tak to dá do děcáku. Tak si takové holky snaží řešit problémy, které mají s rodiči. Myslí si, že tím, že budou mít dítě jim dokáží, jak jsou dospělé. Tak ´jednu takovou znám. Nejdřív od rodičů utekla, pak otěhotněla a vrátila se knim. Oak střídala tatínky tak dlouho, až si našla jednoho na stálo (doufejme). V jejím případě ale musím podotknout, že se o dítě starala vždy vzorně.
Ještě jednou se omlouvám všem, které jsem osočila.
Vendelina

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 09.05.05 15:50

HROSATKO,LAKYNKA tak urcite si si pocitala pozabavala si sa…a teraz by sa patrilo vsetko uviest na pravu mieru.Vies slusnost hovori ze ked napisem nejaky dennicek a chcem si nehat poradit tak komunikujem s ludmi co sa ozvu.Vari nemas strach s tych roznych nazorov?nevysvetlis nam to?Ak nie tak sa ti ospravedlnujem ze som sa ozvala a mrhala casom,myslela som…idem za zebrickami tam sa mi toto nestane.

 
hanule3
Kecalka 256 příspěvků 09.05.05 16:12

ahoj holky,
tak vám chci jen říct, že si z vás tahle možná slečna udělala pěknou srandu a zřejmě se moc pobavila při čtení vašich příspěvků. Pokud si totiž třeba do seznamu zadáte Lakynka zjistíte, že se chytne na každou diskusy.
ahoj haňule

 
LinkaK
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 09.05.05 17:46

Milé Hrošátko,

chápu tvoje pocity a taky tvůj stav. Tomu se říká falešné těhotenství, tělo prostě reaguje na to, co si přeješ. Na tvém místě bych si vyhledala předmanželskou poradnu, službu tam udělají psychologové na zdravotní pojišťovnu. A co víc - pomohou ti srovnat pochody v tvé hlavince, uděláš si pořádek i v přístupu k těhotenství a pak možná skutečně nebude tvoje tělo reagovat na to, co chceš ty, ale moudrá příroda.

čus bus autobus
Linka

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 09.05.05 19:26

Zravim vsechny

asi to k tematu moc nebude, to co napisu, ale prece jenom my to neda…

Kdyz uz mate nazor, jakykoliv a stojim si za nim, alespon se pod nej podepiste…to pratri vsem ANONYMNIM!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!
Takove lidi mam opravdu nejradeji!!! co se schovavaji za PC a pak se neumi ani podepsat…
Kdyz uz s nekym jednam a odpovidam mu, tak chci vedet s kym!!!
Toto je podle me slusnost..Zdrejme se za sve nazory „stydite“.....

Hrosatko neznam ani z diskuzi ani z komentaru..­.....nejlepsi by bylo kdyby se ozvala a vse uvedla na spravnou miru…

Potom muze pokracovat v diskuzi…

Evca

 
Anonymní  09.05.05 20:00

vsem: JSEM HROSATKO ..ANO, BYLA JSEM lAKYNKA, ALE PREJMENOVALA JSEM SE, PROTOZE JSEM SE POHADALA S HOLKAMA NA CHATU A NECHTELA JSEM ABY SE KE ME CHOVALI NEJAK ZAUJATE. MELA JSEM KRIZICKU VE VZTAHU, ALE TO NIC NEZNAMENA. MELA JSEM I KAMARADA, MYSLELA SEM SI ZE SI ROTUMIME, ON CHTEL SEX ALE JA NE..NIC MSE SPOLU NEMELI. NAKONEC TO DOPADLO TAK JAK TO JE TED: JSEM S MARTINEM, JSME OBA STASTNI, OBA JSEM ZJISTILI, JAK NAM NA SOBE ZALEZI. TO JE VSE!!! S MIMINKEM TO MYSLIME OBA VAZNE A OBA HO CHCEME. BYDLENI MAME ZARIZENE JEN SE ODSTEHOVAT!!! TAKZE JE MI LITO, ZE SI TU NEKDO NEPREJICNY VYLIVA ZLOST:( MRZI ME TO… ALE CO, HLAVNE ZE JA VIM, JAK TO JE. MIMOCHODEM MARTINOVI JE 21 A UZ JEDNU SKOLU MA A JA KONCIM ZA PAR TYDNU.. PRACI MAM ZAJISTENOU TAKZE NEVIM CO VIC BYCH MELA UDELAT ABY BYL NEKDO Z VAS STASTNY!!!! DEKUJI VSEM CO SE ME ZASTALI. HROSATKO

 
Anonymní  09.05.05 20:13

Hrošátko, ty se vykašli na celé e-mimino, udělej si v sobě pořádek a pak teprve začni do své hlavinky i svého srdíčka pouštět myšlenku na miminko. Možná by ti neškodilo nejdřív pár let pracovat a pak teprve těhotnět. Z čistě psychologického hlediska jsi nevyzrálé umíněné dítě, které touží po něčem aby se vyrovnalo dospělákům. Věř, že děckem se jim nevyrovnáš, naopak to jenom prohloubí tvé psychické problémy, protože mateřská dovolená není žádná dovolená u moře, ale spousta obětování a odříkání, probdělých nocí…a ty zjevně nejsi na něco takového připravena. Jsem přesvědčena, že ti tvůj úmysl stejně nevymluvíme a ty otěhotníš. Další chudák dítě (ty i to tvé miminko). Omluvte mne, prosím, všechny mladé maminky, ale tahle slečna na těhotenství a mateřství připravena není!
 Sandy

 
Anonymní  09.05.05 20:42

Tak ty raději nejednej a už vůbec nepiš, protože Ti to moc nejde, víš Berusinko!!!
Ale je pravda, že tento styl chyb a překlepů je to Tebe charakteristický!
Anonymní Tereza Králová

 
Anonymní  09.05.05 21:54

MIla Terezo
nevim na co narazis na jaky typ psani.....a preklepu.....

Psat budu, nevim proc bych nemala…Rekla jsem svuj nazor, a ty ze se neumis podepsat a nekdo ti to pripomene ze je to slusnost , nemusis byt hned nastvana a urazliva.....

A propo…mela by jsi po sobe taky cist sve komentare, preklap muze udelat kazdy, jako ty!!

Evca

 
Anonymní  10.05.05 09:37

Jen si tak rikam, proc muzou mit deti ty, ktere na to psychicky nemaji.Ale asi to tak ma byt…
 Simona

 
Smokie
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 10.05.05 19:27

Já jsem se s Lakynkou také několikrát bavila a všechno nám vlastně říkala „v přímém přenosu“ :-).

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama