Tadeášek, to je můj život

Porod

Nedostavila se menstruace, to není možné. Udělala jsem si test. Objevily se dvě čárky, které mi tak krásně změnily život. S přítelem jsme spolu byli dva roky, když jsem otěhotněla. Byl to pro mě šok… bydlení u rodičů, studující, můj věk. Honilo se mi hlavou, jak to všechno zvládnu. Budu upřímná, ano myslela jsem na potrat. Ale když víte, že ve vás začíná nový život, rozhodnete se o něj bojovat.

Tady mi jsou dva dny:)

Muj treti den:)

:)
1 komentář

A takhle vypadam ted ve 4mesicich:)

:)
2 komentáře

Mé těhotenství utíkalo klidně a krásně :) Žádné nevolnosti nic. Až v 7. měsíci mi doktor oznámil, že je můj maličký strašně moc droboučký, malinký a že budu rodit určitě dřív. Musela jsem několikrát do týdne chodit na monitory a do poradny. Jedla jsem jako o závod :) Sama měřím 156 cm a otěhotněla jsem se 46 kg, přítel též není moc vysoký, takže jsem nějakého buřtíka ani nečekala.

Termín jsem měla 16. 8. 2011. Na kontrole jsem byla 19. 8. a pořád jsem se cítila dobře, avšak doktor se mě hned ptal, zda je mi dobře. Byla jsem otevřená na 5 cm, byla jsem v šoku :P Pro jistotu si mě tam nechali. Byla jsem taky smutná, protože jsem si vždy přála, aby mi odtekla plodová voda doma a já příteli oznámila tu známou větu: TAK UŽ JE TO TU :)

Ráno už jsem byla otevřená na 7 cm a pořád nic. Doktor mi oznámil, že mi plodovku budou muset propíchnout. Do půl hoďky se dostavily silné kontrakce, ze kterých jsem byla tak oslabená, že jsem myslela, že ten porod nezvládnu. Ale byl tam se mnou přítel, který teda mlel doslova blbosti :D Ale i tak mi to hodně pomohlo.

Pak to šlo najednou tak rychle… tlačení bylo pro mě jako vysvobození z bolesti, kterou jsem prožívala. Měla jsem menší nastřihnutí, jelikož malej měl 3400 g a 50 cm :)Byla jsem tak šťastná a hlavně pyšná :) Doktor mi říkal, že jsem měla na prvorodičku ten nejlepší porod, jaký jsem si mohla přát.

Z nemocnice jsem odcházela o tři dny později, protože malinkej dostal menší žloutenku. A doktoři? Ne vždy a ve všem se jim dá věřit, teď už to vím. Zbytečně jsem se stresovala v těhotenství. Teď už nám jsou 4 měsíce a máme 8 170 g. Jsem sice mladá maminka, ale zato ta nejšťastnější­. Tadeášek, to je MŮJ ŽIVOT!

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 12.01.12 08:50

moc gratuluji ke krásnému porodu a jak si to zvládla :palec: :kytka: ,já mám porody v deníčkách poněkud dramatičtější ;) ,miminku hodně zdravíčka a štěstíčka do života,moc rásný chlapeček :srdce: :*

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 12.01.12 09:12

Jen počkej, smutná, že ti nepraskla voda, protože jsi se prakticky bezpracně dostala až na 7cm, abys příště tohoto přání nelitovala :lol:
Já jsem po prvním porodu litovala, že jsem si ho vlastně vůbec neužila, že to byla taková rychlost, že když jsem si uvědomila, že rodím, tak už bylo skoro po všem.
A druhý porod se teda „kapánek“ protáhnul, ten jsem si užila až až. A v jeho průběhu jsem si několikrát vzpomněla, jak jsem si stěžovala, že jsem si první neužila :mrgreen:
Takže buď opatrná, co si přeješ, může se ti to vyplnit :twisted:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 12.01.12 11:44

super bezbolestný porod :potlesk: :potlesk:
gratuluji :kytka:

 
ladaw
Kecalka 106 příspěvků 12.01.12 17:14

Gratuluji k super porodu a krásnému Tadeáškovi. Jemu a celé rodince hodně zdraví a lásky!
PS: Máme taky Tadeáška :-) a každý den nám vyloudí úsměv na tváři.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama