Naše šestinedělí

Rodičovství

Kdo četl můj první deníček, tak ví, že v něm popisuji těhotenství a porod holčičky. Z porodnice nás propustily 6. den po porodu, jelikož malá měla žloutenku a byla neustále pod světlem a já po císaři, takže jsme se v nemocnici zdržely.


3 komentářů

9dní
1 komentář

oslavili jsme můj první měsíc :)
1 komentář

31. 5. ná konečně pustili domů, moc jsem se těšila domů, taťka pro nás dorazil okolo 12 hodin dopoledne :) Cestou jsme nakoupili pár věcí, co jsme já a malá potřebovaly a hurá domů.

Doma jsem málem nepoznala, že tam bydlím :) Bylo krásně uklizeno, vše pro nás přichystané, vše čisté, no nádhera :) Taťka si dal moc záležet… v postýlce byl krásný sametový růžový velký slon :) Dostala ho Elenka od tatínka :)

Taťka snámi nemohl být doma celý den, musel zas do práce, takže jsme byly zase sami :( No, musela jsem pověsit prádlo, byla jsem moc slabá, neměla jsem po operaci sílu…ale časem se rána zhojila a já byla fit. Celé 3 týdny za mě uklízel přítel, dodržovala jsem nicnedělání.

Co se týká šestinedělí, tak proběhlo super, ani jsme nevěděla, že nějaké mám :) Vše klapalo super s Elen jsem si najela na režim, co platí doteď :) Jen spinkala, neplakala, vše se při ní stihlo udělat. U lékaře v poradně ted měla 4600 g, přibrala 1 kg za 3 týdny, je kojená, takže velká pochvala :)

Ale teď, ke konci šestinedělí, jako kdyby se rosypal pytel s problémy, začaly nás trápit prdíky :( Pozdě usínáme a brečíme :( Včera jsme byli na KO na kyčlích a špatné, má dvě plínky na víc, takže je budeme dávat a za 3 týdny na KO. Doufám, že to bude ok :) Takže, i u nás jsou menší problémy, ale vše přeci nemůže být krásné :)

Abych vše shrnula, naše šestinedělí bylo super :) Mám doma krásnou hodnou holčičku…

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
cernus
Závislačka 3802 příspěvků 07.07.11 06:46

Niki, vy jste sikulky, vsechno zvladnete. Elence daji prdiky pokoj, usinani se upravi a uvidis, ze kycle budou na dalsi kontrole v poradku.
Osud nas musi trosicku pozlobit, abychom si bezproblemoveho stesti neprestali vazit. :wink:
Tak se holky drzte a hlavne, brzy zase prijedte na navstevu, at si vas zkontroluju. :wink:

 
nikil
Extra třída :D 13844 příspěvků 07.07.11 10:12

Jani-děkuji to je jasné děti jsou radost ale i starost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neboj přijedem :mrgreen:

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 07.07.11 22:46

Nikčo nesmutni :hug: Elence se zase všechno upraví neboj.Taky musí dát vědět že je tady,nemuže byt pořád jen nejhodnější,stačí že je nejkrásnějšííí!!! :wink: :kytka: :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Porod byl problém


Reklama