Nečekaná radost :)

Těhotenství

Když si tak pročítám deníčky, rozhodla jsem se taky napsal pár slov o tom, jak se nám poštěstilo počít malý zázrak.

Začalo to dá se říct před necelým rokem, kdy jsem se po 5 ti letech rozešla s přítelem. Dá se říct, že mi to ani nějak nevadilo, vztah už dlouho nefungoval. Takže jsem si začala užívat život svobodné v té době 19leté slečny. Diskotéky a kamarádky, hospody, střídalo se taky spoustu kamarádů, až jednoho dne v červnu jsem potkaly na diskotéce s holkama skupinku asi 5 cizinců.

Začaly jsme se nimi bavit a různě se poznávat, chodit na diskotéky a různě do hospod. Po čase se k nim přidaly další, až se objevil i můj přítel. Bylo to 20.6., když sem ho uviděla. Hned se mi zalíbil. Nejdřív jsem to brala jako takové prázdninové povyražení, říkala jsem si, že je to cizinec, co bych s nim dělala je o tak mladší jak já. V té době mu bylo 18.

Jenže jak šel čas z prázdninového povyraženi se vyklubalo něco víc a já se do něj zamilovala. Začali jsem spolu bývat každý den a noc pořád, když tedy nebyl v práci. Nejdřív já jezdila za nim, pak nakonec on začal spávat u mě a tak nějak dá se říct u nás začal bydlet.

Za necelé 3 měsíce po seznámeni jsem si doma rozdělala pivo a že si tak dáme. Najednou se mi z něj udělalo špatně, v tu dobu už sem měla pár dní zpozdění a necítila jsem se moc dobře (v tu chvíli jsem si vzpomněla na kamarádku, která taky byla těhotná a popíjely jsme a rychle ji to stoupalo do hlavy a pak zjistila, že je těhotná).

Do té doby mi to nějak nepřišlo, byla sem i nachlazená, tak jsem si říkala, že to může byt tím a nijak jsem se nad tím nepozastavovala. Po akci pivo mi to nedalo a začala jsem přemýšlet nad tím jestli náhodou nebudeme 3. Po 3 dnech, když už mi bylo docela špatně a necítila jsem se ve své kůži, jsem napsala kamarádce, jestli by se mnou nešla koupit těhotensky test.

Celá nervozní jsme teda šly do lékárny a koupily test, přišly jsem k nám domu a že teda to jdu zkusit. Pár vteřin ticha a strachu…první test jsme málo ponořily, takže šla vidět jen jedna čárka, ale za pár vteřin se tam světlounce udělala druhá. Kamarádka mi oznamuje, no tak vypadá to tak, že čekáš miminko. Říkám si, ne to není možný, nic jsem tam proste neviděla. Možná v tu chvíli ani nechtěla.

Kamarádka neváhala a hned udělala druhý pro jistotu. Na druhém testu čárky vylítly obě a krásně se na nás usmívaly. V tu chvíli jsem absolutně nevěděla, co mám dělat, byla jsem úplně v šoku, čekám dítě s cizincem, s kterým se znám sotva 3 měsíce. Byla to rána. Kamarádka odešla a přijel přítel. nevěděla jsem, jestli mu to říct či neříct a počkat, až to budu mít potvrzené od Dr. Nakonec mi to nedalo a řekla jsem mu, že jsem asi těhotná. Ten na chudák koukal vyděšeně a říkal, ať si z něj nedělám srandu.

Říkám, že to sranda není a ukázala jsem mu testy. No co ten chudák v tu chvilku prožíval do dneska nevím, ale věděla jsem, že na potrat, pokud se to potvrdí nepůjdu. Byl naštvaný a nebavil se se mnou. Druhý den se trošku rozpovídal. Říkala jsem mu, že zatím nic nevím na 100 procent, ještě musím k doktorce, aby mi to potvrdila. Ze začátku vážně miminko nechtěl, ani se mu nedivím mít dítě v 19ti. Taky jsem mu řekla, že pokud nechce, nemusí se mnou být, že to prostě pochopím.

Hned po víkendu jsem utíkala k dr. Ta mi teda řekla, že je ještě brzo. Tak mě objednala za 2 týdny. 2 týdny strachu a nervozity. Nastal den, kdy jsem měla jít k doktorovi. Přišla jsem tam, říkám, co se děje, tak mě teda vyšetřila a to, co mi oznámila potom, byl pro mě šok. Nevím, jestli miminko bude žít. Neviděla srdíčko, tak mě objednala zase za další 2 týdny. Další týdny strachu a modlení, ať je miminko v pořádku.

Přišla jsem domu a oznámila to teda doma rodičům. Mezitím přítel jel pracovat do Prahy, byl smířený s tím, že teda bude táta :)Doma mě teda za to moc nepochválili. Ale nakonec přežili(dnes babička nakupuje samé věci a už se těší ).

Po dvou týdnech čekání a nervozity byla radostná zpráva, že miminko tedy žije. Paní doktorka mi tedy dala těhotenskou průkazku, příteli jsem volala celá šťastná, že je teda vše v pořádku. Nakonec z toho byl šťastný taky.

Dnes jsem v 26. týdnu. Přítel se o mě krásně stará. Jelikož mi dr. řekla, že mam snížený čípek, tak pořád jen ležím a těšíme se na naši malou Isabell Marii :))) I když jsme nebyli připravení na to mít miminko, tak se budeme snažit pro náš malý poklad být ti nejlepší rodiče. :)))

Ps: Nejsem žádná spisovatelka, takže chyb tam bude požehnaně :))

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
milas
Hvězda diskuse 36205 příspěvků 21.03.13 00:50

Krasny denicek

 
Michaljeta
Povídálka 12 příspěvků 21.03.13 07:46

Hodně štěstí, ať vám to klape a zdrávý mimčo :kytka:

 
Caty  21.03.13 09:43

Hezký deníček a hodně štěstí.
Já jen přemýšlím, co se to děje. Poslední dobou je tady tolik nenadálých, nečekaných těhotenství přes antiko nebo bez. Jsou nějaký erupce na Slunci nebo co?
Po tříměsíční známosti být těhu je teda pecka, ale hlavně že vám to klape a moc držím palce aby bylo mimi zdravé a je dobře, že jste si ho nechali.
Já jen tedy necháp, že je tady tolik takových deníčků, to ty antiko tak selhávají nebo jak? Nejlépe asi nemít žádný sex jak to tak vidím.
:hug:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 21.03.13 11:41

Krásný deníček, ať jste pořád tak šťastní. Mmch, nádherné jméno pro holčičku.
@Caty taky jsem si všimla, jak všichni těhotní-chtěně a hlavně nechtěně. Já chci taky :kytka:

 
Alenaxxxx
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 21.03.13 22:49

Září bylo velice plodné. V červnu budou narvané porodnice k prasknutí.

 
moniicfka
Závislačka 2775 příspěvků 30.03.13 17:25

Jéé krásnýý :kytka: držím palečky ať jste v pořádku a máte se rádi :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama