Nedejte se

Ostatní
  • emimino
  • 18.10.01

Názor jedné z vás na přístup personálu v nemocnicích

Milá Šárko, maminky a čekatelky
já sama zatím prcka nemám, ale už mám za sebou potrat. Ve 12 týdnu jsem bohužel o miminko přišla.
Jsem naštěstí typ člověka který si věci moc nepřipouští a tak mě to nijak neublížilo ( citově ). Lituji však nastávající maminky které se dostanou do spárů sestrám a doktorům s nelidským přístupem. Můj doktor v nemocnici byl úžasný, ale sestřičky nic moc. Přišla jsem do nemocnice se silným krvácením a hned na příjmu jsem se omluvila, že jsem od krve a sestra mě setřela s tím, že se nedá teda nic dělat.
Asi po 6 dnech mi bylo hrozně špatně. Bolelo mě v podbřišku a tak jsem v noci poprosila sestru jestli nemá něco na prdíky ( myslela jsem že to je ten problém ). Sestra aniž by něco zjišťovala, přijala mnou vyslovenou diagnosu a dala mi prášek s tím, že když to nepřejde, tak dostanu trubičku do konečníku ( jsem velmi stydlivá i před manželem a tohle bych asi nepřežila ) a tak když se ani po práškách nic nezměnilo byla jsem zticha jak pěna.
Ráno se na ultrazvuku zjistilo, že mám problém a druhý den jsem šla na potrat.
Radím všem maminkám v očekávání, aby se nenechaly odbít. Nenechte si nadávat a držte se svých zá:,–(.
Přivést na svět to maličké je přece dar a nikdo by neměl být v téhle chvíli na vás hrubý a nepříjemný. Spousta prvorodiček nemá představu jaký bude právě ten jejich porod a přístup některých povolaných je opravdu hrozný a maminky nejsou schopné se ani ohradit.
Držím palce všem maminkám i tobě Šárko. Ať vše vychází podle vašich představ.
S pozdravem
 Alča.

Ahoj Alenko,
nezbývá než souhlasit s názorem. Mnoho nastávajících maminek, které přijdou do nemocnice s nějakým problémem nebo přivést na svět své maličké, je dosti vystesovaných i bez nepříjemného personálu. Každá se moc bojí a dá se říci, že tento strach ji paralyzuje i v situacích, kdy by se běžně ozvala a nenechala by se urážet, manipulovat s sebou a nebo si nechat dělat něco, co vlastně není ani zapotřebí.
Alenko, přeji aby se i Tobě podařilo co nejdříve a bez problémů znovu otěhotnět a přivést na svět své miminko. Přála bych tu radost každé ženě, která po miminku touží.
Takže držím palce Šárka

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek