Reklama

Nedejte se

Ostatní
  • emimino
  • 18.10.01

Názor jedné z vás na přístup personálu v nemocnicích

Milá Šárko, maminky a čekatelky
já sama zatím prcka nemám, ale už mám za sebou potrat. Ve 12 týdnu jsem bohužel o miminko přišla.
Jsem naštěstí typ člověka který si věci moc nepřipouští a tak mě to nijak neublížilo ( citově ). Lituji však nastávající maminky které se dostanou do spárů sestrám a doktorům s nelidským přístupem. Můj doktor v nemocnici byl úžasný, ale sestřičky nic moc. Přišla jsem do nemocnice se silným krvácením a hned na příjmu jsem se omluvila, že jsem od krve a sestra mě setřela s tím, že se nedá teda nic dělat.
Asi po 6 dnech mi bylo hrozně špatně. Bolelo mě v podbřišku a tak jsem v noci poprosila sestru jestli nemá něco na prdíky ( myslela jsem že to je ten problém ). Sestra aniž by něco zjišťovala, přijala mnou vyslovenou diagnosu a dala mi prášek s tím, že když to nepřejde, tak dostanu trubičku do konečníku ( jsem velmi stydlivá i před manželem a tohle bych asi nepřežila ) a tak když se ani po práškách nic nezměnilo byla jsem zticha jak pěna.
Ráno se na ultrazvuku zjistilo, že mám problém a druhý den jsem šla na potrat.
Radím všem maminkám v očekávání, aby se nenechaly odbít. Nenechte si nadávat a držte se svých zá:,–(.
Přivést na svět to maličké je přece dar a nikdo by neměl být v téhle chvíli na vás hrubý a nepříjemný. Spousta prvorodiček nemá představu jaký bude právě ten jejich porod a přístup některých povolaných je opravdu hrozný a maminky nejsou schopné se ani ohradit.
Držím palce všem maminkám i tobě Šárko. Ať vše vychází podle vašich představ.
S pozdravem
 Alča.

Ahoj Alenko,
nezbývá než souhlasit s názorem. Mnoho nastávajících maminek, které přijdou do nemocnice s nějakým problémem nebo přivést na svět své maličké, je dosti vystesovaných i bez nepříjemného personálu. Každá se moc bojí a dá se říci, že tento strach ji paralyzuje i v situacích, kdy by se běžně ozvala a nenechala by se urážet, manipulovat s sebou a nebo si nechat dělat něco, co vlastně není ani zapotřebí.
Alenko, přeji aby se i Tobě podařilo co nejdříve a bez problémů znovu otěhotnět a přivést na svět své miminko. Přála bych tu radost každé ženě, která po miminku touží.
Takže držím palce Šárka


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama