NEDĚLE JINAK

Ostatní

ZAJÍMAVÝ TIP PRO NEDĚLNÍ ODPOLEDNE Všechny vás srdečně zveme k příjemně strávenému nedělnímu odpoledni se zajímavým programem pro celou rodinu.

>Akce proběhne vneděli 17.2., od dvou hodin odpoledne do osmi hodin večer, ve třetím patře nákupního centra v Palladiu.Je připraven bohatý program jak pro rodiny s menšími dětmi, tak pro kategorii náctiletých. Součástí programu jsou i pěkné soutěže a množství výher, takže neváhejte a přijďte.
Více o akci se dozvíte nawww.promourodinu.cznebo www.free-dee.cz

Celý program zahájí a jednotlivé vstupy oddělí česká Vanessa May - houslistka Ilona Stryová. Dále se můžete těšit na vystoupení herečky Zdeňky Žádníkové (známá z televizního seriálu Velmi křehké vztahy), která představí svůj Nadační fond. Moderování akce se ochotně ujal herec, hudebník, producent a moderátor Marek Dobrodinský, který nám představí semifinalistky soutěže MISS MALENKA. Malé slečny předvedou módní přehlídku v oblečení od firmy Original Marines.

Program pro rodiny s menšími dětmi:
Palladium, třetí patro, oddělení restaurací
Divadlo Paleček má připraveno čtyři vstupy s krásnými pohádkami a písničkami. Uvidíte dva živé herce v různých převlecích, zahrají vám s malými maňásky i s maňásky velikosti dětí. Představení s volnými vstupy do obecenstva a oslovení malých diváků je podbarveno příjemnou muzikou. Mezi představeními budou probíhat soutěže o řadu pěkných cen (například plyšáci, společenské hry, dětské dekorace na zeď, knížky, hry a hračky z Woodylandu, volňásky do kulturně-zábavného multicentra Babylon atd). Dále uvidíte taneční a hudební vystoupení a slavnostní vyhlášenívítězů celoroční soutěže „Příběh roku" s webovým portálem Žena IN a časopisem Pro mou rodinu (krásné ceny v hodnotě cca 20.000,– Kč). Děti si mohou pohrát s dřevěnými hračkami a kostkami Woody v prostoru pro dětské stavby.
Více na webu www.promourodinu.cz

Nabitý program také pro teenagery:
Zajímavý program v duchu Street Culture,je připravenv pros­torech klubu DAY LONG,
Palladiumtřetí patro.
Na gramce zahrají DJ URBO vs. DJ BUIK, a special guest. Vaše odrostlé děti se mohou těšit na ukázky různých tanečních stylů: street dance předvede skupina Easy Dance 2000, hiphop dance zatančí skupina 4 Dance Company, zabreakujou kluci z Pentifull Breakers a o přehlídku fashion HipHopStyle se postará taneční skupina A-Force.
O přestávkách mezi jednotlivými vystoupeními je možné shlédnout umění světových špiček v break dancu na projekci RED BULL BC ONE z Brazílie, Jižní Afriky, Německa a Švýcarska!
V neposlední řadě zde budou k mání stickerky a dárky od firem Free-dee, Represent, Vehicle, Symphony, Adio, Volcom, Palmer atd.
Více na webu www.free-dee.cz

AKCE se koná v neděli, 17.2. od 14.00 do 20.00 hodin ve třetím patře nákupního centra Palladium na Náměstí Republiky v Praze. Vstup je zdarma.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama

Všechny deníčky uživatele

KROUŽKOVANÁ PODÍVANÁ

ČARODĚJNÁ SOBOTA


Reklama