(Ne)ocekavane tehotenstvi

Těhotenství

Ahoj, jsem tady poprve a zatim nepatrim do tehotenskych denicku, ale rada bych se sverila s tim co me trapi, pripade vyslechla par rad.

Pred 2 mesici jsem z preventivnich zdravotnich duvodu vy:,–(ila hormonalni antikoncepci. Jiz pred casem jsme se s pritelem domluvili na miminku - pristi rok, s tim, ze kdyby se to stalo drive tak by nam to v zadnem pripade nevadilo, jen by to proste bylo lepsi kvuli bydleni. A v tom to prave je - ja bych mimco chtela uz ted. Nasi jedinou antikoncepci je prerusovany styk a pritel se dokonale ovlada. Vim, ze se da otehotnet i z predejakulacni tekutiny - stalo se Vam to nekomu? Ja teda nikoho takoveho neznam, tak bych se chtela zeptat, jak je to caste? Take me napadlo, ejakulat nejak nenapadne vpravit do sebe…Asi je tento problem smesny, ale posledni dobou nejsem schopna myslet na nic jineho.

Renata

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 16.01.07 20:08

ahoj,
a co si s přítelem ještě znovu promluvit, třeba by se nechal přemluvit.. mě se nezdá moc šťastné řešení to řešit nějak tajně. Jinak s manželem jsme praktikovali přerušovaný styk dostatečně (už mě prášky nebavily), a otěhotněla jsem vždy, až jsme začli doopravdy, a to hned:)  

iv-ka

 
andela  16.01.07 21:00

Ahojka,
tak co vím, tak určitě se dá otěhotnět z oné „kapky lásky“ … ale tedy nevím nevím … s býv přítelem jsme spali asi půl roku bez jakékoliv ochrany, a někdy i třeba dvakrát za den … a nic se nestalo. S nynějším po vysazení HA taky přes půl roku, a otěhotněla jsem až když to bylo tam kam má ;-)). A pravda že téměř hned :-).
Jinak si myslím, že vpravit to do sebe nějak tajně … popřípadě jak jsem i slyšela „ho přidržet“ mi přijde sprostý vůči chlapovi (tím ovšem nemyslím nic ve zlém vůči tobě) stejně jako ty i on plánuje a má svoje sny, třeba se ještě teď necítí být připravený a proto mu vyhovuje ten roční termín. Neboj, dočkáš se :-)). Ten můj taky neřekl kdy mimi bude, resp. kdy se na něm začne pracovat, a pak to tam šoupl až jsem byla překvapená :-)). Asi si řekl tak a teď už bych chtěl tak proč ne :-)). Promluv si s ním ještě, tím určitě nic nezkazíš, a nějaké podvodné způsoby jak otěhotnět nech nějakým potvorám :-))).
Andělka

 
Camilla
Kecalka 174 příspěvků 16.01.07 21:20

Taky se přimlouvám k tomu znovu to probrat. Mít miminko není legrace a mělo by to být rozhodnutí obou rodičů. Navíc já osobně bych z toho určitě měla špatný pocit a nemohla se pak z miminka tolik radovat. No a třeba tvůj partner taky chce, ale drží se vaší domluvy. Nakonec můžete zjistit, že to chcete oba a problém bude vyřešený.
Tak ti přeji, ať to dopadne dobře a oba se brzy těšíte na miminko !
Camilla

 
Pavlička
Kelišová 5058 příspěvků 17.01.07 14:53

Ahojky,
přikláním se na stranu všech komentářů, že miminko by v každém případě mělo být rozhodnutím obou dvou. Co se týče otěhotnění z kapičky touhy:-) - nebo jak to odborníci v naučné literatuře nazývají…já sama jsem nikdy nebrala žádnou antikoncepci a se stálými partnery řešila antikoncepci formou přerušovaného styku…až když jsme chtěli s přítelem miminko, tak spermie pluly tam, kam měli a bylo z toho miminko hned skoro na poprvé:-). V mém okolí mám hodně kamarádek, které žádnou antikoncepci neberou - zejména ze zdravotních důvodů a všechny praktikují přerušovaný styk a za ta léta, ani jedna z toho neotěhotněla. Nevím, kde tedy někdo vzal, že se z tý kapičky dá otěhotnět, protože jak také píše odborná literatura, k oplodnění je třeba určité množství spermatu, což nějaká kapička rozhodně není. Snaž se o tom s přítelem ještě promluvit…přeji hodně štěstí a ať už to dopadne jakoliv, tak pak i zdravé miminko. Papa

 
meta
Kecalka 229 příspěvků 17.01.07 16:26

Ahojky budu tady opakovat to stejné jako holky předemnou že když už jednou jste se dohodli že miminko ano tak si myslím že je realná šance přesvědčit ho že čas nehraje roli a kdyby jsi teď otěhotněla tak mimi bude stejně skoro až příští rok nebo si ho nadělíte pod stromeček a tím bude vlastně ta dohoda o miminku za rok dodržená. jinak při přerušovaném styku opravdu těžko to by jsi musela mít i přesně vypočítané plodné dny  a to by byl ještě zázrak, ale jestli mohu přidat trochu podlosti na chlapy tak když je žena „nahoře“ dost dobře si to může „pohlídat“ sama. My teda teď čekáme druhé dítě a nechci vyznět jako fanatik ale ´když jsme se s manželem dohodli na tom že chceme rodinu nenechala jsem nic náhodě a fakt jsem jedna z těch co si to spočítala a po dvakrát jsem byla těhu hned na poprvé :o)))  

Tak hodně štěstí Verča

 
katsy  31.01.10 12:04
Rozumím ti..

Ahoj Renatko, a všechny ostatní…Asi mě nepochválíte za můj názor, ale já tedy se přikláním k tomu, že žena má jisté „biologické hodiny“ a muž je v podstatě nemá (co vím, tak i téměř 70-letý KArel Gott má děti)…No já mám ten samý problém, po miminku toužím i jako takhle mladá, beru sice HA, ale snažím se dělat vše proto, aby nějakým způsobem selhala (piju čaj z třezalky) a mohla jsem „neplánovaně“ otěhotnět…Takto o tom pžítel neví, když jsem brala antibiotika tak to věděl a dával si samozřejmě pozor (kondom ještě 10krát překontroloval) talže to možné nebylo ani zázrakem…Takže pokud to chceš a jseš si jistá, tak nevím, ale prý z kapičky touhy to taky jde (ale lépe, když předtím přítel ejakuluje, tak prý tam nějaké spermie zůstanou a při daslším styku jsou s tou tekutinou vpraveny do těla ženy), tak to třeba zkus navodit, že bys chtěla několikrát za sebou :-) Pokud už teda miminko nemáš…Já bych ho chtěla i za cenu, že budu sama, je to sice drobný podvod, ale nic po něm chtít nebudu, chci jen mít potomka zkrátka… :srdce:

 
Magda Opolcová  01.06.10 16:02
Nesouhlas

S tím já tedy nesouhlasím! Já z té kapičky otěhotněla.

 
meggi001  15.07.10 13:31

Ano ano, ja otehotnela taky…prerusovany sex neni zas az tak bezpecny, jak si mnohe zeny mysli

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama