Nevěra versus láska

O životě

Chodili jsme spolu 5 měsíců. Klapalo nám to a já byla šťastná, že po minulým vztahu jsem si našla konečně normálního přítele. Byl o 10 let starší, ale skvěle jsme si rozuměli.

Jednou ale přišel šok! „Jsi si jistá, že je ti věrný?,“ zeptal se mě kamarád a já byla tak zaskočená jeho otázkou, že jsem chvíli nedokázala odpovědět. „Doteď mě nenapadlo, že by nebyl,“ dostala jsem ze sebe pár hlásek. „Proč se mě na to vůbec ptáš? Musíš k tomu mít nějaký důvod!,“ snažila jsem se zjistit podrobnosti, ale marně. Nechtěl se do nás míchat a řekl jen, ať si dám pozor.

Měla jsem brouka v hlavě a celý večer přemýšlela a promítala si situace, které opravdu dost připomínaly maskování nevěry. Jen jsem si jich předtím nevšimla…

Chtěla jsem si být opravdu jistá, tak jsem se přihlásila na jeho Facebook a šla rovnou do zpráv. Při čtení jsem se rozbrečela a nestačila se divit! Bylo jich pět! Pět holek, za kterými jezdil. A já si při tom naivně myslela, že je například na návštěvě u bráchy nebo na turnaji ve fotbálku s kamarádama. A to jen měsíc potom, co jsme se dali dohromady. Všechno to tam bylo černé na bílém..

Byla jsem pevně rozhodnutá, že to s ním skončím, že si tohle nenechám líbit a nebude ze mě dál dělat pitomce!

Přišla jsem za ním a řekla, že bych s ním chtěla mluvit, že všechno vím a že u mě skončil. Když dělal, že o ničem takovém neví a že nic neudělal, přiznala jsem se, že jsem si četla jeho Facebook. On dokázal udělat tu špatnou ze mě, že mu narušuju soukromí a dál tvrdil, že nic takového nepsal. „Zapni Facebook a podíváme se!,“ řekla jsem, ale vykroutil se z toho.

Odešla jsem domů a nechtěla ho už nikdy vidět.

Ještě ten večer mi psal smsky, jak ho to mrzí a že se mi omlouvá, miluje mě a chce být jen se mnou. Trvalo to týden a já vyměkla. Vzal mě na večeři a dokola se omlouval a přesvědčoval mě o jeho lásce ke mně. Když mě pak objal, podlomily se mi kolena, srdce začalo bušit a moje ruce si najednou dělaly, co chtěly. Než jsem se stačila rozkoukat, objímala jsem i já jeho. „Dám mu ještě jednu šanci,“ rozhodlo se moje srdce a rozum neměl šanci říct svůj názor.

Půl roku bylo všechno zase super, dokonce možná lepší než předtím. Ale pak jsme jeli na jednu hudební akci a měli spát v karavanu jeho táty, který byl kousek od místa konání. Byli jsme tam s partou lidí a jeden z kamarádů přivedl svou kamarádku. Popíjeli jsme a pak se to vše zvrtlo! Ten dotyčný kamarád odjel a tu holku tam nechal. Já husa hloupá jsem navrhla, že může přespat u nás v karavanu, že se tam nějak naskládáme. A to byla chyba!!!

Byla tam jedna opravdu veliká postel, na které jsme spali všichni tři. Ona šla spát jako první a my šli chvíli po ní. Ona ležela na kraji, já si lehla dozadu a ten mizera mezi nás. My dva jsme se přikryly jednou peřinou a nohy jsme měly propletené do sebe. Už jsem pomalu usínala, když jsem ucítila na svém stehni studenou ruku. Podívala jsem na partnera a ten měl obě ruce venku. Bylo jasné, že nečekala, že sáhne na moji nohu, a snažili se to oba zamaskovat tím, že on začal hýbat nohama a ona ruku sundala. Opět jsem nebyla schopná vydat ze sebe jedinou hlásku a čekala, co bude dál. Oba usnuli a já koukala do stropu až do rána…

Bez jediného slova jsem odešla do umýváren a snažila se to rozdýchat. Když jsem šla zpět, viděla jsem, jak se hýbe záclonka u okna, které bylo hned nad postelí. Když jsem vešla do karavanu, oba se oblíkali! Já nevím, co se tam dělo, každopádně mám svou teorii, že když jsem odešla, rychle na to hupsli. Nepromluvila jsem celou cestu domu. Když se zeptal, jestli se ještě dnes uvidíme, řekla jsem, že asi ne.

Zapoměla jsem dodat, že on bydlel nad hospodou, do které mě nakonec ještě ten večer vytáhla kamarádka. Psala jsem mu sms, jestli můžu přijít nahoru, ale bez odpovědi. Druhý den jsem se dozvěděla, že tam byla ONA!!! Bez váhání jsem mu sbalila věci, které měl u mě a donesla mu je. Řekl jen „Děkuju“. Otočila jsem se a šla pryč.

Celý týden se neozval. O víkendu jsme šli do této hospody na narozeniny a když jsem vešla dovnitř, opět jsem ztratila řeč - byla za barem! Stáli tam vedle sebe a oba dělali, jako by se nechumelilo. Měla jsem zkažený celý večer!

Během měsíce jsem se tak nějak zotavila z té hnusné zrady. A pak se ke mě doneslo, že prý se rozešli. Bylo mi to jedno. „Ty Anet, neostříhala by si mě?,“ zeptal se s provinilýma očima, když jsem po dlouhé době navštívila hospodu. „Ne,“ odsekla sem a dál se bavila s ostatníma. Zkusil to ještě dvakrát, až jsem nakonec řekla, že teda jo.

Šli jsme k němu nahoru, sedli si na gauč a on řekl: „Víš, chtěl bych si promluvit a vysvětlit, co se vlastně stalo.“ A bylo to tu zase - tříhodinové omlouvání, přemlouvání, vyznávání lásky. A pak přišlo zase to objetí!!! Moje kolena se zase podlomila, ruce si dělaly, co chtěly. A zlomené srdce křičelo „Dáme mu poslední šanci!“

Tentokrát jsem byla opatrnější, ale po dlouhé době s naprostou nedůvěrou k jeho věrnosti, vyhrálo srdce ten šílený souboj s rozumem a tu šanci jsem mu dala…

Dnes je to rok a půl a máme spolu dvouměsíční holčičku, on je pyšný táta a (musím to zaklepat, abych to nezakřikla) seká latinu.

Jsem důsledná, všímám si všech maličkostí a on ví, že kdybych našla sebemenší náznak nevěry, okamžitě se i s malou stěhujeme pryč! Zřejmě už mu asi nikdy nebudu věřit a budu ho podezírat, ale miluju ho a vždycky budu! :)

Chtěla jsem Vám jen ukázat, že opravdová láska existuje a ten, co miluje, dokáže odpustit hodně. ;)

Moc děkuju za dočtení. :)

Hodnotilo 51 lidí. Score 1.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
AngelikaO
Závislačka 4433 příspěvků 19.02.14 00:21

Zakladatelko, tak tady čekej velmi peprné komentáře :roll:
Ja odpustila jednou, ale už bych další šanci nikdy nedala..a už vůbec ne, po Tvych zkušenostech!…to vím stoprocentně.

 
bebinaa
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 19.02.14 00:21

Tady platí udělá to jednou, udělá to zas, tak ti přeji hodně štěstí a pevné nervy, já bych tohle nikdy nepřekousla, ale každá jsme jiná.

 
Trojlístek
Závislačka 3482 příspěvků 19.02.14 00:22

Tvá slova:
Chtěla jsem Vám jen ukázat, že opravdová láska existuje a ten, co miluje, dokáže odpustit hodně. ;)

Má slova:
No, tak tohle nebude mít dobrý konec. Ale moc bych ti přála, abych se mýlila…

 
Luca10  19.02.14 00:33

K holcicce gratuluji. Ale k priteli uz moc ne. :? On si ted moc dobre ten facebook a telefon pohlida. :nevim:

 
Granda
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 19.02.14 00:35

Jediné co se stane bude to, ze se nevěry naučí lepe maskovat a ty budes za hluoacku. Kéž bych se mylila… Ale vím, ze tohle špatně skončí!!!

 
gabousek
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 19.02.14 00:39

Tak popravdě jsem čekala úplně jiný závěr. Já bych tu nedůvěru ve vztahu a neustálé hlídání a podezřívání partnera psychicky fakt nedala, to tě obdivuju…

Příspěvek upraven 19.02.14 v 00:40

 
Daja.pribram
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 19.02.14 00:40

Tady partner se má úžasné vše mu prošlo a asi vi že kdyby náhodou tak i projde.tak hodně sil.

 
Narovnako
Kelišová 5141 příspěvků 19.02.14 02:37

Hm, tak já bych ho kopla někam už poprvé, ale každá jsme jiná. Přeji hodně štěstí..

 
elziela
Kecalka 388 příspěvků 19.02.14 03:47

Tak naivni a hloupa…to nema smysl s takovyma babama vubec neco resit.
jo a az dojde na domaci nasili bud tak hodna napis nam o tom a zakonci to tim ze se zmenil ze te skoro nebije a ze opravdova laska existuje..se tu rezu :mrgreen: jestli nepodvadi ted tak brzo bude a vy si jeste poridite prcka. jsem z te vasi sladarny dojata. milujte se :P

 
kkáča
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 19.02.14 05:21

Láska je mocná, ale lidé se nemění!

 
MirkaVai
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 19.02.14 06:16

Tak já bych takovou lásku nechtěla, protože k lásce ta důvěra prostě patří. A hned na začátku vztahu nevěra :think: Nebylo to žádné chvilkové selhání, ale 5 žen najednou. Tvůj přítel je typický lovec, možná to na chvilku potlačí, ale…Já bych to nesnesla. Nevěřím tomu, že se změní, ale je to tvůj vztah, tvůj život. Hodně štěstí

 
Fufíkk
Povídálka 46 příspěvků 19.02.14 06:18

Mazec :think: Dle mého jsi pekne naivni, ale jo, cekam na další denicek az te zasejc bude podvádět ale jeho objeti a tve ruce, které s ridi selskym rozumem tomu odpusti a vy si za odmenu poridite nove miminko! :nevim: Hodne zdaru. :roll: Jo mohu vedet kolik ti je?

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 19.02.14 06:38

No, já ti strašně držím palce, ale opravila bych tu větu, že jediný náznak nevěry a stěhujete se pryč… ale zase rychle se přistěhujete zpátky :( Snad jednou procitneš… a pokud si tohle zrovna nechtěla číst, tak teda nevím, proč si napsala deníček :nevim:.. promiň… Tak hodně štěstí :kytka:

 
joaska  19.02.14 06:54

Gratuluji k dceri. Zajimavy denicek.

Preji, at poznas, co je prava laska. Preji at poznas, jaky muze byt vztah s duverou a bez podezirani. Preji Ti, aby Tva dcera nikdy nebyla u vasich hadek, az zas prijde podezirani, maskovani, lzi a slzy. Preji Ti, at prozreni, ze tohle nebude opravdova laska, tolik neboli. Preji Ti, at prozřeni, že tenhle člověk je to nejlepší pro Tebe, nepřijde moc pozdě.

Hlavně Ti přeji, abych se mýlila v tom, co si o vás myslím.

Hodně zdraví. :mavam:

 
catherine100
Nadpozemská drbna 28967 příspěvků 19.02.14 07:14

Waw to je nádhera, normálně ti takovou lásku závidím :hug:, úplně super do tohoto přivést dítě :hug:

moc moc štěstíčka přeji a veř, že se ten tvůj určitě polepšil, děti přeci chlapa úplně změní :mavam:

:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Petra2829
Echt Kelišová 7875 příspěvků 19.02.14 07:28

Jak j to mládí krásné… och…

 
rebeccca  19.02.14 07:36

Tak ty jsi dobrá slepice teda… opravdová láska?? ten se ti musí hodně v duchu smát :zed:

 
Lychee13
Závislačka 2694 příspěvků 19.02.14 07:37

@catherine100 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Přesně :palec: Čučím, jak si některé holky nechají s*át na hlavu :zed: Jinak gratuluju k holčičce, ale k tatínkovi rozhodně ne! :think:

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 19.02.14 07:38

No tak tohle je hnus :( Nemám slov, ani k němu, ani k tobě :(

 
Anonymní  19.02.14 07:51

No holka, snad nebudeš litovat…
já mám doma lautr to samé a je to jak časovaná bomba, teď cca osm měsíců seká dobrotu, ale jak dlouho to ještě vydrží? Další šanci už nedostane…
Je to fakt o nervy mít s takovým člověkem rodinu, ale hold srdce je prevít…

 
boball
Echt Kelišová 9106 příspěvků 19.02.14 07:51

Já se pobavila :zed:

 
LenAgis  19.02.14 07:58

Ty bláho, taková pěkná holka, kdo by věřil že bude mít zájem o takovýho vola! :nevim: K holčičce gratuluju, kdyby to tomu tvýmu nekoukalo z očí tak by jste asi i byla pekná rodina, ale taky si myslím, že tohle nebde mít dobrý konec! :zed: Pro mě je nepochopitelný už to žes mu odpustila nevěru, ale to že si mu byla schopná odpustit, že tě hodlal podvest i když ležel vedle Tebe, to nepochopím! o by pro mě bylo to největší ponížení a asi by se mi při každym pohledu nanej zvedl kufr! :poblion:

 
Lolllo
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 19.02.14 07:59

5 ženských najednou? A neděláš si z nás trošku prdel? Jestli ne, tak nevím, jestli seš tak hloupá nebo jen šíleně naivní? :think:

 
monča531
Kecalka 322 příspěvků 19.02.14 08:05

Moje mottto zní:dokážu odpustit jednou, po druhé už ne - člověk pokud udělá někdy chybu tak si to může uvědomit a už to víckrát neudělá(chybovat je lidské) ale pokud tu samou chybu udělá víckrát tak to ten člověk se už nezmění a chybovat bude dál :| já jsem jednou svého přítele podvedla a můžu říct že tak strašně jsem se ještě nikdy v životě necítila :,( myslela jsem že bez něj umřu :( je to už 5 let od nevěry a s přítelem jsme spolu nyní už 6.rokem (dokázal mi odpustit) ;) sama za sebe říkám, že nebýt té nevěry, tak bychom asi spolu dnes nebyli a nečekali své první mimčo, které se má každým dnem narodit :srdce: opravdu ta zkušenost nám moc pomohla, teda aspon z mé strany, já si uvědomila co pro mě ten člověk vlastně znamená a začala jsem si ho nesmírně vážit :srdce: samozřejmě je to trošku jiný případ než ten Tvůj ale chci druhým holkám napsat, že nevěra někdy vztahu pomůže ;) každopádně nesmí se to opakovat tolikrát jako v Tvém případě :| věř nebo ne ale ten chlap se nejspíš nezmění a příjde čas kdy to udělá znovu :| přeji ti holka do dalšho zklamání hodně štěstí protože tentokrát nebudeš sama ale s dítětem :| :kytka:

 
AstraG
Závislačka 4027 příspěvků 19.02.14 08:07

Jsi tak strašně naivní, nevěřím, že spolu zůstanete. Člověk se nemění, přesně takového záletníka znám, bála bych se po něm napít z flašky, abych něco nechytla. Ten blb se chlubí mému muži kolik jich klátí a doma má taky naivní blbku, která si ho už jako kurevníka našla, ale je slebá, blbá a naivní - nebo možná ne a hřeje ji dobré bidlo, neboť finančně je zajištěná, a to ostatní asi nepostrádá a toleruje :poblion:

 
marturka  19.02.14 08:14

Připomíná mi to slova mé, bohužel zoufale a nekonečně pitomé dcery, když se zastává svého přítele, který jí už několikrát dal facku, sprostě vynadal a podobně. Je to vážně bezmoc sledovat takovou naivitu u dospělé ženy. I tato zakladatelka jednou pochopí a dovedu si představit, jaký osud si naplánovala, aniž to teď tuší. Navíc do toho vtáhla už i nevinné dítě.
Jednou bude hořce litovat a holčičku a její osud také lituji už teď.
Ale její duše asi potřebuje dostat lekci, s tím nikdo nenadělá nic.
Snad tím projde úspěšně a třeba druhá polovina jejího života už bude za něco stát.
Hodně štěstí…

 
sophinka1  19.02.14 08:14

Vybrala sis sukničkáře, ten se nemění. Vědomě sis s ním udělala dítě, takže bys mu vyhrožovat odchodem neměla, byl by to nakonec nefér k dítěti.

 
tanik1912
Neúnavná pisatelka 16562 příspěvků 19.02.14 08:15

Vis zajimalo by me, v cem jsi vyrostla, ze tohle vsechno hodnotis jako velikou a osudovou lasku :think: Neco tak zvraceneho jsem uz dlouho necetla nebo neslysela. Podvadi te od zacatku vztahu, moc dobre vi, ze ty vzdycky zase podlehnes… Tvoje veta „Jsem důsledná, všímám si všech maličkostí a on ví, že kdybych našla sebemenší náznak nevěry, okamžitě se i s malou stěhujeme pryč! Zřejmě už mu asi nikdy nebudu věřit a budu ho podezírat, ale miluju ho a vždycky budu! :)“ je priserna!!! cetla jsi ji vubec??? za 1. byt ve vztahu dusledna, kontrolovat vsechno mozne, vsimat si i beznych veci a delat z nich zavery, ze je ti urcite neverny je cesta do pekel. jak muzes takhle byt stastna??? nevim, nevim, jak dlouho to muzes psychicky vydrzet. a za 2. on moc moc dobre vi, ze kdyz te podvede, ty nikam neodejdes.. on se priplazi, udela tuti nuti a ty zase budes dal davat sance a omlouvat to tim, ze je to velika laska… a hlavne si uvedom, ze ted uz mas dite a tim jak zijete ji davate vzor do jejiho zivota. :,(

 
donaga  19.02.14 08:16

No, pozitivní je, že autorka deníčku ví, co doma má. Takže už jí nic nepřekvapí :mrgreen: Je to její rozhodnutí a snad ho nebude nikdy litovat. I zázraky se dějí :D

 
silvik.sk
Echt Kelišová 9810 příspěvků 19.02.14 08:20

:roll: on hlavne vi, ze pokud se to bude opakovat, znova mu odpustis…
Preji Ti, abys jednou poznala, co to opravdova laska je ;)
Mas co jsi chtela. Neni k cemu gratulovat :?

Příspěvek upraven 19.02.14 v 08:30

 
kobrra
Stálice 71 příspěvků 19.02.14 08:28

Taková krásná holka a ona si vybere takovýho vola. Asi musíš být hrozně zamilovaná, jinak to nechápu. To tě baví takové sledování??? Holčičce přeji pěkné dětství.

 
čertík Bertík2013
Povídálka 18 příspěvků 19.02.14 08:35

Hodně štěstí, každému z nás vyhovuje něco jiného.

 
ZeLu
Neúnavná pisatelka 19892 příspěvků 4 inzeráty 19.02.14 08:35

Tohle neni laska ale hloupost nezlob se. :nevim:

 
Jitka1976  19.02.14 08:49

No…láska je slepá a naivní…takových jako ty je tu víc…že?

 
Raduli13
Stálice 95 příspěvků 19.02.14 08:50

No prostě síla, držím palce ať máš dost pevné nervy a ať najdeš dost sil odejít, když se to znovu přihodí…
Vypadáš jako fajn holka, máš krásnou holčičku a takový chlap za zbytečné starosti nestojí.
Hodně zdraví a štěstí tobě a tvé malé :hug:

 
Viicky
Kecalka 328 příspěvků 19.02.14 08:51

Ahoj zakladatelko, moc ti gratuluji k holcicce, preji at dela samou radost. Nicmene k chlapovi, no to je teda silny kafe. To je na nejvic ponizujici, co udelal s tou holkou v tom karavanu. Taky me jednou chlap podvedl, na diskotece se proste sebral a odesel s jinou holkou, a po case mi na to rekl ze si ji zpletl semnou, ja mu to husa odpustila, a jeste jednou se s nim vyspala, no bylo mi 18let. Stydim se dodnes. Nicmene aspon jsem se ponaucila, to bylo naposledy co jsem ho videla.Pak uz jsem byla hodne vybyrava na chlapy. Ony ty zkusenosti jsou opravdu k nezaplaceni. Skoda jen ze ses takovymu parchantovi zalibila, asi mu je s tebou dobre, ale ver po svete beha spousta lidi kterych radeji vubec nepotkat a kdyz uz tak rychle se jich zbavit. Akorat vysavaji ostatni…

 
moky
Extra třída :D 10715 příspěvků 19.02.14 08:58

:roll: :roll: Jsi hloupá husa!! Toť můj názor. Jen mě děsí jedna věc - co si odnese díky vašemu vztahu do života vaše dítě…ááách jo!! Tohle asi nebudeš s nadšením číst, ale vztah bez důvěry není vztah a máš doma blbce, kterej z tebe dělá ještě většího blbce!!!

 
Mishelina
Stálice 89 příspěvků 19.02.14 09:21

Holka holka, prober se. Tohle nikdy lepší nebude… :roll: Chtěl tě podvést i když ležel vedle tebe…láska jak hrom, fakt :roll: No, přeju ti, aby se opravdu polepšil, ale nevěřím tomu…
K holčičce gratuluji :)

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 19.02.14 09:21

8o To že ses k němu vrátila po tom všem bych neříkala láska, ale totální blbost a nevyzrálost 8o.

Na to, že sis s ním pořidila ještě dítě už snad ani nemám slov 8o.
Přece nemůže bejt někdo takhle naivní 8o.

Pokud ty k němu citíš opravdovou lásku, tak on jí k tobě očividně nikdy necítil jinak by tě nepodváděl.

Jediné co se změní bude to, že se svojí nevěru naučí lépe maskovat, ale nevěrný bude pořád.

No tak hlavně, aby si byla šťastná a holčička měla krásný život, páč ona chudinka za nic nemůže 8o.

Jsem v šoku 8o

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26525 příspěvků 19.02.14 09:22

Jezisi holka to je naivni predstava, gratuluju k male, ale chces opravdu takto zit a kontrolovat ho cely zivot.??.Rekneme takto, pokud jsi zena, ktere obcasne nevery tolik nevadi, pak si na svem miste, on se nezmeni..I takove vztahy funguji, ale pokud myslis vazne, ze uz ti zustane verny-ne tak nebude -ver mi ;) ;) ;) ;)
I presto preji, aby uz jsi to nezazila, coz je ted naivni zase ode me :think: :think: :think:
K male :srdce: :srdce: :srdce:

 
Solaris
Závislačka 4739 příspěvků 19.02.14 09:25

všímám si všech maličkostí (…) Zřejmě už mu asi nikdy nebudu věřit a budu ho podezírat (…) Chtěla jsem Vám jen ukázat, že opravdová láska existuje a ten, co miluje, dokáže odpustit hodně.

Nic nového pod sluncem. Jo, lidi dělají zoufalé věci, pokud zoufale nechtějí zůstat sami. A sami sebe i okolí urputně přesvědčují, že je to love.

Přála bych vám, aby to opravdu byla láska, s důvěrou, úctou a respektem vůči tomu druhému. V opačném případě by to stálo za zamyšlení, jak moc sis pro svého potomka přála šťastné dětství.

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 19.02.14 09:29

Akum22
Stálice63 příspěvků12.02.14 11:12

Já bych se držela toho že rozhodnutí je jen a jen na tobě a o tom jestli si mimčo nechaš nebo ne nemůže rozhodnout tvá matka…
Moje mamka třeba od začátku nesouhlasila s tim abych s Honzou vůbec chodila..(jen kvůli tomu že jí místní drbny nakecali kraviny o něm a udělali z něj strašnýho gaunera..)bylo mi čerstvích 17 a zakazovala mi u něj spát a když mě vezl domu vysazoval mě za rohem aby neviděla že mě přivezl on…pak sem se už v 18 dozvěděla že sem těhotná a rozhodně bych na potrat nešla.. Takže sem to mámě šla oznámit s tím že se s tím buď smíří, přijme Honzu a všechno bude ok, nebo se s tím nesmíří a tudíž se nebudeme vídat- v tom případě sem byla přesvědčená že by jí to časem přeslo… Ale naštěstí to pro ní byl nejdřív šok, ale teď je z vnučky celá pos… a honzu má ráda..
Takže za mě radím ať si do toho nenecháš kecat.. Rozhoudnout se musiš sama.. ;)
Přeju ať to dobře dopadne.. ;)

//////// To mluví za vše :roll:

 
padandy
Kecalka 437 příspěvků 19.02.14 09:36

Zakladatelko, ani nevíš, jak Tě chápu…já s takovým žila sedm let, nikdy bych do tohohle však dítě nepřivedla! Tu důvěru v něm už nebudeš mít nikdy, já se každou nevěrou užírala rok a po roce to přišlo znovu a zase začal ten kolotoč, jak se omlouvá, jak mě miluje a jak už to neudělá, a já odpouštěla a odpouštěla. Jenže takový člověk se nezmění, pouze se to naučí lépe maskovat…věř mi, že po 6 letech v tom uměl tak chodit, že přijít na nevěru bylo téměř nemožné…teď máš dcerku, bude jednou z rozbité rodiny nešťastná, a tobě to taky určitě dojde jakou chybu jsi udělala. Vím, že se to nečte lehce, sama bych na Tvém místě byla bezradná, ale jak jsi mohla chtít miminko? Já po dítěti toužila strašně, ale představa, že mě pak uvidí plakat při další nevěře a bude nešštatné, byla horší…a jsem opravdu ráda, že jsem s ním to miminko neměla. Pokud by podvedl jednou, pak může jít o chybu ale vícekrát to už je v tom chlapovi. Na to sama taky časem přijdeš, mi to trvalo sedm let a život bez něj jsem si nedokázala představit. Ale to co píšeš ty, nedokázala jsem normálně žít a věř mi, že všímat si každé maličkosti není normální. Stačilo aby se hodinu zpozdil z práce a mě bylo špatně a čekala jsem, co zase přijde. Pořád jsem ho omlouvala, že se změnil, ale nezměnil…vždycky mi sestra říkala, jestli mi teda stačí být tou druhou tak ať prostě ty nevěry neřeším..ale takhle se žít nedá, jasně, že ti ten člověk bude tvrdit, že to už nikdy neudělá…ale není to tak :( i když bych ti už jen kvůli té malé přála opak…ale to co udělal se hodně podobá tomu mému a opravdu se nezmění takový člověk. Klidně napiš do zpráv, pokud budeš chtít…já tě odsuzovat nebudu, chápu, že někteří jsou natolik hrdí, že neodpustí jedinou nevěru, ale já to taky nedokázala, i když jsem moc chtěla. Každá nevěra ti strašným způsobem sníží sebevědomí, a já měla pocit, že lepší kluk by se pro mě stejně nenašel :( ale přestala jsem si vážit sebe sama…ale mluvit o opravdové lásce je vážně hrozné, tohle opravdová láska není…ten člověk si tě neváží, jinak by to v životě neudělal…

 
mikejla542005
Stálice 58 příspěvků 19.02.14 09:47

Fakt obdivuju že na to máš nervy…ta nedůvěra a podezíravost…já osobně bych na to neměla…přeju ti aby se opravdu změnil, ale lidi se nemění…

 
Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 19.02.14 09:48

WTF? Tak jestli tohle povazujes za „osudovku“, tak sem v zivite asi nic nepochopila.

 
Elis22
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 19.02.14 09:49

Milá zakladatelko, po tvých zkušenostech se opravdu moc divím, že jsi do toho šla znovu? :nevim: ze zkušeností z okolí vím, že když to udělá jednou udělá to znovu, je to jako s uhozením, uhodí jednou a je jen otázka času, kdy to bude podruhé atd. a jinak to, že si hlídáš „vše“, aby se to už nestalo je pěkné, ale myslíš, že opravdu ještě při péči o miminko to zvládáš? nechci být ta urýpaná, tak radši už nebudu psát dál :) ale opravdová láska vypadá jinak, neříkám nějaký ten úlet bych pochopila (prostě stane se…) ale když tě na čas vyměnil za jinou :roll:

 
concetta  19.02.14 09:57

Nepřipadá vám nikomu divné, že zakladatelka napíše dost osobní a nelichotivé věci o svém příteli a k tomu přiloží jeho foto. Tím se ho nechci vůbec zastávat, ale každý má snad právno na soukromí, i ten největší děvk_ř. Já si myslím, že ta naivita zakladatelky není jen v tom deníčku. Každopádně jí přeju, aby prozření bylo co nejméně bolestně… a myslím to upřímně.

 
darla
Kelišová 5035 příspěvků 19.02.14 09:58

Zakladatelko, bohuzel to nevidim do budoucna moc dobre :( :( :(
moje kamaradka tohle zazivala a on se vsude chlubil neverama a pak ji jeste pomlouval, ze je blba :!
nikdy se ten clovek nezmeni…

 
LadyPet
Závislačka 3947 příspěvků 19.02.14 10:02

Čekala jsem závěr asi takto " Našla jsem si naprostý prototyp mého ex, s kterým jsem konečně šťastná a vím, co je to pravá láska. Máme spolu holčičku a zašli do hospody toho nevěrníka, natřít mu to pohledem na naší šťastnou rodinku! " No.. 8o Jináč souhlasím s holkama. Do budoucna - Mysli prosím na svou holčičku! :|

 
marra2
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 19.02.14 10:03

Jsem ráda, ze znam ksicht dotycneho de. vkare :palec: :palec: Nechapu a zase nechapu. Holka ty budes nestastna.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak naše mrně na svět přišlo


Reklama