nezodpovědná matka?

Ostatní

Tak jsem se rozhodla napsat svůj první deníček. Ten papírový si občas napíšu, ale tenhle budu využívat jako vrbu. Jsem si totiž jistá, že vrba není jen vrbou, ale skrývá se za ní i obličej a určitě né jen jeden a zároveň ten obličej mně nezná, nezná mé přátelé a rodinu a tak můžu bez obav vylévat své srdce.

Začnu ze široka. Mám doma jedno tělíčko mužského pohlaví, stáří 11 měsíců a pak ještě jedno tělo také mužského pohlaví, stáří 27 let. a ještě spousty dalších zvířátkovských těl a tělíček, ale o tom až jindy.

Se všemi těly jsem spokojená, ale velké tělo mě občas pěkně pozlobí. Je zajímavé, že když zlobí malé tělíčko, tak nepřemýšlím jestli to má cenu takhle žít, jestli jsem opravdu šťastná a jestli to tělo nevyměnit.

Velké tělo má i velké srdce, ale někdy se mu přetíží a pak najednou to velké srdce do sebe nic a nikoho nepustí a zaobírá se jen samo sebou. Tělo je bez práce, zvládáme to hlavně díky sluníčku a množství zvířat, jinak bysme se asi zabili. Ve středu bylo řešit veřejně prospešné práce, které dostalo za bouračku pod vlivem, nikomu se nic nestalo, jen jsme bez auta, Tělo na 2 roky bez řidičáku a o 250 hodin prospěšných pracích těžší. Jak tak řešilo kde to odpracovat, dostalo se až do hospody, když mu ujel autobus kvůli zpožděnému vlaku. Tělo se uráčilo dorazit až ve 20:30, dům totálně nepřipraven na absenci velkého Těla, o zvířectvu nemluvě. Tělo nebylo opilé, ale to, že po řešení maléru s alkoholem skončilo v hospodě, mě vytočilo neskutečně. Ovšem Tělo si udělalo pěkný výlet, vyčistilo hlavu a vypadalo to, že se tím i ulevý všem tělům naší domácnosti. Ovšem mé tělo, hlavně ta horní část, se další večer zbláznilo, bylo unavené a pod tíhou dalších okolností, jako např. nefunguící pračka, která byla zakoupena cca před 6 měsící ( pro látkové pleny celkem problém ), tak to mé tělo nevydrželo a bylo „bezdůvodně“ hnusné, protivné a vylévalo si to na Tělu, Tělíčko naštěstí už spokojeně spalo, jinak by nechápalo, proč prostřední tělo chvilkama brečí, zuří a pak hned se zase omlouvá a nadává… nutno dodat, že mé tělo v sobě nemá ukryto zárodek tělíčka, jak by to mohlo vypadat.

No a dnes jsme s Tělíčkem přijeli z plavání okolo 15:30, doma bordel a Tělo nikde, tak já volám, že prý v hospodě ( místní hospoda je otevřená jen pátek a sobota ), to mé tělo vytočilo, ale o. k. píš prosebné sms, že potřebuji pomoct, když zítra vyrážíme na 4 dny k babičce, navíc musím v ruce vyprat ty plíny. Tělo má jakési mlžení, tak už zuřím, pak se naštvu úplně, v 18:30 odnáším hladové Tělíčko na zahrádku hospody Tělu, Tělíčko vykulené, ale spokojené, chtělo se spíš koupat než být venku, ale nestěžuje si. Tělo s radostí Tělíčko přebralo a já jen pravila, že mi skončila šichta a že jdu připravit dům a věci na zítřejší odjezd, rychle jsem odešla. Až teď slyším má těla přicházet, tak se mi ulevilo, hodně jsem přemýšlela o své mateřské zodpovědnosti.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Prasadko
Závislačka 2583 příspěvků 28.04.09 23:30

No, Bářice, máš to doma zajímavé.  Zodpovědnosti máš jistě mnohem víc než tvůj muž. Přeju ti, aby dostal rozum, dospěl a místo do hospody chodil domů a víc pomáhal. V opačném případě to nedopadne dobře a to fakt nechci malovat čerty po zdech.
Hodně síly!
 Hana

 
harpyje
Extra třída :D 10424 příspěvků 11.05.09 21:28

Bářice -  píšeš vtipně a poutavě. ale tvuj muž mne děsí .  Doufám tedy , že to byl nějaký totální úlet, protože jinak .....
fakt mám rozporuplné pocity.
No at máš pěkný život- ať už s tím divným mužem nebo bez něho - bo tohle na happyend nevypadá…
 har.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama