Od snažení do CARu

Snažení

Za poslední rok jsem přečetla hodně snažilkovských deníčků a často mě nakoply a dodaly sílu. Protože je fajn vědět, že stejné problémy má více lidí, že nejsem poslední ženská na planetě bez bříška nebo kočárku s prázdnou náručí. Tak zkusím napsat deníček i já a třeba Vám to některé aspoň maličko pomůže zlepšit náladu a zjistit,že nejste samy.

Zkusim Vám tedy stručně popsat,jak to celé probíhalo a probíhá u nás:

1.měsíc - vysazuji HA, první sex bez ochrany,strach a naděje z těhotenství zároveň.Típám poslední cigaretu.Každý den věnuji několik hodin pracovní doby surfování po netu a hledání článků o těhotenství.Ráno mám závratě,je mi zle,padá na mne nekonečná únava,následuje první těhu test - negativní 8-o Po pár dalších testech upaluji na gyndu na vyvolávačku,kde zjišťuji,že mé těhu příznaky jsou doznívající účinky antikoncepce.

2.-3.měsíc - pokračování v surfování po netu,změna tématu na snažení a otěhotnění po vynechání HA.Zkoušíme všechny zaručené tipy jak otěhotnět.Nákup těhu vitamínů a čajů na úpravu cyklu.Těhotenské příznaky,několik negativních testů,vyvolávačka.

4.měsíc - surfování po netu neustává,účet za internet se zvyšuje.Nákup byliných preparátů na úpravu cyklu.Opět těhu příznaky,negat­.test,vyvolávač­ka.

5.měsíc - Duphaston na úpravu cyklu,téma na netu se mění na otěhotnění po duphastonu.Neustálé aplikování zaručených rad,nohy nahoru,podložený zadek,prstíková metoda,sledování hlenu a čípku,… menses,zklamá­ní,jedem nano­vo

6.měsíc - druhá dávka Duphastonu (teď už se mi určitě cyklus srovnal a vyjde to)Články na netu znám nazpaměť,začínám pročítat dizkuze,následuje falešná březost,negativní testy,vyvolávačka.

7.měsíc - Clostil na podporu ovulace, googluju clostil, všichni po něm otěhotněli, hurá mám to v kapse, těhu příznaky,dutinka na utz., za týden tam není :-( :cry: :evil: ,vyvolávačka,pláč,mrcha

8.měsíc - Clostil, na emiminu jako doma, vyvolávačka, doporučení na spermiogram, hurá už se to pohnulo, pořádně nás proklepnou a do Vánoc mám bříško

9.měsíc - spg.vyšel špatně :cry: doporučení na ivf :cry: googluju vše o špatném spg.,UIU,IVF,… je mi na nic, neumírá naděje na přirozené početí, ale je maličká s vyhlídkou na potrat :cry:

10.měsíc - objednávám nás do CAR na konzultaci(až v lednu), každý den myslím od rána do večera na to, jak to s náma dopadne.

11.měsíc - cyklus se mi asi už upravil, ale ani mě to netěší, střídá se den kdy se raduji, že se TO konečně řeší s dnem, kdy nevěřím, že to dopře dopadne a plánuji pořízení třetího psa

12.měsíc - já se toho ledna snad nedočkám, čekání je tak dlouhééééé......

Vím, že spousty z Vás čeká už řadu let, ale pro mě je to dost dlouhé i ten rok, radost střídá beznaděj, nevím, co nás čeká, ale pořád na to myslím,tak jsem napsala tento deníček :mavam:

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Christienka
Kecalka 256 příspěvků 16.12.09 12:44

agy myslím na tebe, ať to brzy vyjde! Taky jsem už víc jak rok snažilka..takže jsem se v hodně bodech, které si popisovala, poznala :-) Jen ten CAR a spermiogram ještě nemáme za sebou..musím už co nejdřív k doktorovi, ať se to řeší, ale bojím bojím.. :-?

 
Borča
Závislačka 3666 příspěvků 16.12.09 13:12

Agy, tak ať se brzy konzulatace v CAR dočkáš. Zase se to pohne o kousek dále. :wink: Z vlastní zkušenosti vím (2rok snažilka), že to čekání je dlouhé a strašné. :wink: Ať Ti to utíká a konečně je testík pozitivní. :palec: :wink:

 
Anonymnice  16.12.09 13:35

Agy - jen se z toho vypiš - pomáhá to všem! a to že některé z nás čeká i několik let (já třeba 5 let dokonce s výměnou partnera…) tak musím říct, že na tý bolesti to nic nemění - bolí to stejně po půl roce snažení jako po těch 5ti letech…možná na začátku ještě víc, protože to rozčarování, že to nejde tak jak jsme si naplánovaly je dost krutý!! ale už jste se někam pohnuli - tak držím moc pěsti - leden je už za dvěřmi :palec: :mavam:

 
agy
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 16.12.09 16:50

Holky, díky moc! :hug: Snad máte pravdu a už se někam konečně pohneme.Jen doufám,že na všechna vyšetření a zákroky nebudeme čekat dlouhé měsíce,ale ikdyby,za to čekání to bude určitě stát :wink: Přeji brzké // nám všem :kytka:
Christienko,ne­otálej a šup ke gyndr. ať se Vám to také začne trošku hýbat :wink:

Příspěvek upraven 16.12.09 v 16:51

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 18.12.09 18:27

Agy hlavně že se to hýbe vpřed :palec: a kdyby něco tak vypsat se tady je tak trochu lék :palec: držím pěstičky leden už kluče na vrátka :wink:

 
Mišulinka
Kelišová 5088 příspěvků 19.12.09 16:04

Ahojky,
myslím,že to co právě prožíváš si tady zažila snad každá snažilka a věř,že i když si myslíš,že už to nezvladneš tak to dáš.protože, to co čeká na konci stojí za to!!! já s manželem jsme se snažily 3,5 roku.a dnes v sobě nosím malou fazolku a jsme moc štastný! tech 3,5 roku stálo za to. i když to někdy nebylo lehké.prožila jsem co ty duphastolem to začalo potom se k tomu přidal clostil a Utr s kontrolou ovu.nasledovalo přidání pregnylu a stále nic.potom rentgen vejcovodu a imuno.potom jsme se vrhly do IUI s injekcema menopuru a na druhý pokus prednison a zázrakem se zadařilo. a to šance na úspěch byla mizivá.tak hodně síly a brzo //.

 
agy
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 20.12.09 10:24

Mišulinko tak to gratuluji,doufám,že se nám zadaří tak jako Vám :kytka: Děkuji za povzbuzení,to sem potřebovala „slyšet“.Znáš to,někdy jsem v pohodě,strašně silná a těším se,že se konečně někam pohneme a uplyne pár dní,mám depku a nenávidim všechny kamarádky s miminkama v náručí :oops:
Markí jestli čtu dobře tvůj podpis pod čarou,tak jsme na tom podobně,tak ať nám to do ledna rycle uteče :kytka:

 
Irena Slavíčková  20.12.09 14:36

Ahojky. Moc držím palečky, aby to(//) brzo vyšlo. Vím přesně, co teď prožíváš, prošla jsem si také dlouhou cestou - trvalo nám to tři roky( a to radši nebudu popisovat, co jsem musela vše absolvovat). Ale nakonec nám to vyšlo, 5.11.2008 se nám narodil krásný, zdravý chlapeček a letos s námi už oslaví druhé Vánoce. Drž se, určitě se dočkáš. :wink:

 
agy
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 21.12.09 08:45

Irenko, to pak musí být strašně krásné,kyž 3 roky doufáte a pak se povede :hug: Hezké Vánoce :mavam:

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 31.12.09 13:12

Ahoj Agy, to jsou opravdu pocity, která taky znám. Já jsem objednaná do CARu hned na začátku února. Přijď a přidej se k nám do deníčku Psychika snažilky… tam je nás takových spoustu, holky ti zaručeně poradí, ty se vypovídáš a je s námi taky velká sranda… :lol:

 
agy
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 01.01.10 18:40

Dadul, díky za pozvání,hned Vás jdu číst :kytka:

 
tintulí
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 02.01.10 22:04

ahoj agy,tak se k vám také přidávám. zrovna řešíme jaké CAR vyberem a mám z toho hlavu pěkně v pejru :-? ale hlavu vzhůru ono to vyjde :lol:

 
Ilona31
Nováček 10 příspěvků 06.01.10 17:02

Ahoj Agy, my máme s přítelem ke včerejšku první návštěvu v CARu za sebou. Musím říct, že jsem byla víc nervózní než u maturity, ale díky velmi příjemnému a vstřícnému přístupu už v recepci, mám dobrý pocit z toho, že jsme se po víc jak roce snažení k tomuto kroku rozhoupali. Takže ti 13.1.budu držet pěsti, ať máš tak dobrý pocit jako já. :kytka:

Příspěvek upraven 06.01.10 v 17:17

 
agy
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 11.01.10 17:02

Ilčo,díky a co Vám navrhli? To je super,že z toho máš dobrý pocit :hug:
Tintulí,my jsme vybrali Pronatal,našla jsem na to jen dobré recenze a vipadá to tam pěkně,tak snad jsem vybrali dobře :dance:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama