Platby za IVF?

Ostatní
  • 18.04.05

Zdravím Vás všechny, na stránkách jsem poprvé, celkem úplně náhodou přestože problém mám a příští měsíc plánuji první cyklus IVF. A teď mne zarazilo, že (podle některých příspěvků) ne všechny ordinace požadují příplatky za služby takzvané nadstandardní? (př. Apolinář nechce platby za zmražení?!?) A to bych se tedy ráda zeptala některé z Vás, zkušenějších, kde najdu kontakt na centrum u Apolináře prostě to nemůžu na webu najít... Díky. Jana

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
renda
Povídálka 28 příspěvků 18.04.05 20:19

Ahoj,
je to opravdu tak, ceny v jednotlivych centrech se velmi lisi a z porovnani nejlepe vychazi zrejme prave Apolinar. (Pisi zrejme, nebot jsem nyni cetla podobne informace i o Plzenskem IVF Institutu.)
Adresa Apolinare je nasledujici:
Centrum asistované reprodukce
Gyn. por. klinika 1 LF UK
Apolinářská 18, 120 00 Praha 2
tel.: 224 923 484
Ja sama mohu CAR v Apolinari pouze doporucit.
Poprve jsem byla v Iscare a byla jsem rozcarovana tim, ze navzdory vysokym cenam (20.000 - bez mrazeni, protoze nebylo, co mrazit) se personal choval neprijemne a dle meho nazoru nebyl postup v poradku ani po lekarske strance. Pro mne bylo posledni kapkou velmi nesetrne zachazeni po neuspechu a to, ze mi nedali temer zadnou nadeji do budoucna.
Na druhy pokus jsem sla do Apolinare, kde jedinou platbou byla jehla na ICSI (v lekarne, 5.800,– Kc), byl mi objeven a zalecen vysoky prolaktin. Pokus byl uspesny (dnes jiz mam dvojcata) a jeste nam zbylo 5 „mrazacku“. Mrazeni i prodlouzena kultivace byly provedeny zdarma.
Zkus se podivat na www.neplodnost.cz, najdes tam hodne zajimavych informaci i zajimavou diskusi.
Drzim Ti palce a dej nam vedet, jak jsi dopadla.

 
Popelinda
Nováček 4 příspěvky 20.04.05 10:01

Ahojte,
v lednu jsem podstoupila poprve IVF v FN Brno - Obilní trh (neúspěšně) a zaplatila jsem celkem téměř 20 000,– Kč. Na přístup dr. a personálu si absolutně nemůžu stěžovat, jen mě teď trošku zarážejí platby za jednotlivé úkony, jak si pročítám komentáře. Já za prodlouženou kultivaci zaplatila 3 000,– , mrazit nebylo co, za ICSI jsme dali celkem 8 000,– (výsledkem byla 4 embrya). Chystáme se s manželem na další pokus, ale bohužel z finančních důvodů to neustále překládáme z měsíce na měsíc. Tak si říkám, že by nebylo od věci zjistit si, jak je to v jiných CAR. Díky za inspiraci a přeji všem hodně štěstí a pevné nervy.

 
Anonymní  02.05.05 21:32

začala jsem jednat taky do ISCI ,před 2 dny jsem jela na první konzultaci ,hned si vezměte 4500,–na injekce a prášky,radši víc než míň léků jak mě bylo řečené,že je to výhodnější cena?/stejně vlastně zbydou ,ale co kdyby??/pak mě byl předložen papír na zálohu 10000,–.....které si mám rozmyslet a říct co vlastně „jsi chci koupit“,je to teda super byznys,a velká sázka do loterie ale co kdyby a to je vlastně ten argument!!!kolik mých známých říkalo že i na potřetí nic a „pouze“ 30000,– je to stálo.Tak jsem z toho znechucena.Někdo si na to vlastně bere i půjčku,a pak to zklamání je mnohonásobné!!Měl by se nad tím stát zamyslet!!ale přece vám všem držím palečky ať se rozmnožujem…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama