Plod v rohu dělohy

Těhotenství

Ahoj holky, jsem tady poprvé tak doufám, že mi trochu pomůžete. Ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh a byla bych ráda, kdyby jste mi napsaly, jestli máte někdo zkušenosti s tím co se přihodilo mne.

Takže od začátku. V únoru se mi po krátkém vynechání antikoncepce na testíku ukázaly //, radost byla jak jinak než veliká. Jenže trvala jen do konce března, kdy mi lékař v 10 tt oznámil zamlklé těhotensví. Podstoupila jsem kyretáž, kterou mi bohužel odflákli a já skončila v nemocnici se zánětem dělohy. Podstoupila jsem tedy rekyretáž a v nemocnici pobyla 10 dní.

Tři měsíce jsme čekali se až budeme moci znovu pokoušet o mimi. Po celou tu dobu jsem brala kyselinu listovou a vitamin E. Koncem července mi opět vyšel pozitivní test, ale na kontrole mi lékař řekl, že nic nevidí. Na konec objevil gest.váček v rohu dělohy a naordinoval Utrogestan 2-2-2. Mám prý počkat týden, jak se bude plod vyvýjet a buď to budu muset opět na kyretáž a nebo ležet až do porodu v nemocnici. Může se totiž stát, že mi plod, jak bude růst roztrhne dělohu a já mohu vykrvácet. Jenže kdo to se přeci může stát kdykoli i když budu ležet v nemocnici, ne?

Jsem z toho už vážně vyčerpaná. Navíc je mi strašně zle a to nejen po ránu.
Budu ráda za každou Vaší zkušenost a radu.
Děkuju a hodně štěstí všem těhulkám
 Lenka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
yweta
Závislačka 4113 příspěvků 10.08.09 16:48

Ahojky,
vím jaké to je přijít o miminko. Špatně ti bude nejspíš po tom Utrogestanu, já bych mohla spát celý den jak lední mědvěd. Pokud ti doktor doporučí ležet v nemcnici a ty mu věříš, ta bych to určitě udělala…je mi jasné,že ležet celé těhotenství v nemocnici je opruz,ale aspoň ti můžou okamžitě pomoci,kdbys to potřebovala.
Jinak budu držet palečky, aby všechno dopadlo dobře.
pa Iveta

 
LenkaPT
Závislačka 2667 příspěvků 11.08.09 10:13

Ahoj Ivet,
děkuju za tvojí odpověď.Lékaře bych samozřejmě ráda poslechla, jenže se spíš bojím toho, že mi děloha může prasknout kdykoliv během těhotenství a miminko to stejně nepřežije.Nakonec by mi asi museli i kus dělohy vzít.Z toho mám největší strach.Ne z toho, že budu muset ležet v nemocnici.Teď spíš uvažuju o tom, že bych šla na laparoskopický zákrok, dokud to ještě jde.A nevím jestli se po něm taky musí dodržet šestinedělí a čekat zas dlouhé 3 měsíce, než to budeme moci zkusit znovu.
Jsem z toho už fakt na prášky a máš nejspíš pravdu, že unavená jsem po tom Utrogestanu.
Zítra brzo ráno jdu na kontrolu, tak snad se dozvím víc.Pokud bych se dlouho neozývala, nejspíš jsem skončila v nemocnici.
Měj hezký den
pa Lenka

 
yweta
Závislačka 4113 příspěvků 11.08.09 10:35

Ahoj, po laparo bys měla dodržet 6 nedělí a pak 3-6 měsíců nechat tělo odpočívat. Budu držet palečky… Však se všechny jedou dočkáme. Snaž se přiměřeně doufat v úspěch a v opačném případě moc nezoufat..... Nejdřív musíš být v psych.pohodě aby se miminku u tebe líbilo. Děj vědět jak pokračujete. Pa Iveta  

 
LenkaPT
Závislačka 2667 příspěvků 11.08.09 13:09

Ahoj Ivet, tak jsem tu po pár hodinách zas zpátky.Nedalo mi to a zajela jsem si do nemocnice na kontrolu.Bylo mi k nevydržení zle a tlačilo na pravé straně v podbříšku, teď už vím, že jsem si to hodně způsobila sama svojí psychykou.
V nemocnici mi udělali UZ, kde bylo všechno v pořádku a tam kde má být.Dokonce jsem slyšela být srdíčko......
Spadl mi ze srdce šutr jako Amerika ale stále nechápu, co to tam ten můj doktor vlastně viděl, a proč mne tak vystrašil......
Prý i ten Utrogestan mám brát míň jen 1-0-1.
Tak jsem z toho celá rozhozená a už nevím komu věřit.....
papa Lenka

 
yweta
Závislačka 4113 příspěvků 11.08.09 14:29

No tak vidíš…samé dobré zprávičky…myslím si,že tě doktor nechtěl vystrašit…jen asi maj v popisu práce, říkat hned tu nejhorší variantu. Uvidíš co ti řekne na další prohlídce tvůj doktor. Zatím ber Utroš,jak ti řekli teď  v nemocnici a když tak přidáš další…určitě budeš takhle i míň unavená. Teď už zbývá jen pár měsíců počkat a pak se s láskou starat o mrňouska.

 
LenkaPT
Závislačka 2667 příspěvků 13.08.09 20:12

Tak jsem navštívila svého gynekologa a řekla mu, co mi řekli v nemocnici.Řekl je: ,,Hm, to se může stát, že to bylo před tím špatně vidět,,. myslela jsem, že se zblázním.On řekne jen Hm, a já mne málem praskly nervy a probrečela jsem noci.Je mi taky divný, že mi ještě nevzal krev.Prý mám zase přijít ve čtvrtek, pak má dovolenou…
Už se sice tolik nenervuju, ale zato mám ne ranní nevolnosti ale celodenní nevolnosti a nemůžu vůbec normálně fungovat.Jenže pracovat musím, tak doufám, že to brzy přejde a na příští kontrole bude i nadále všechno v pořádku.

Zatím papa

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama