Podraz kamarádky

O životě

Chtěla bych se s vámi podělit o to, co mi udělala moje bývalá nejlepší kamarádka a taky znát více názorů. Seznámily jsme se na vysoké škole a začaly jsme společně podnikat různé akce, výlety, diskotéky apod.

Já jsem později začala chodit s klukem, kterého znala také a věděla, jak moc mi na něm záleží, ale přesto se s ním jeden večer líbala a druhý den mi to řekla. Stalo se to v herně, kam jsme společně chodívali i s jeho kamarády. Já jsem tam ten večer byla také, akorát jsem to neviděla! Přítel se k tomu vyjádřil tak, že si nic nepamatuje, je fakt, že byl dost opilý, ale to ho samozřejmě neomlouvá. No já jsem jí to odpustila a bavily jsme se stejně jako dřív, možná i víc. Jen mě zajímalo, proč to udělala a na to řekla, že neví. S přítelem jsem se po čase rozešla.

Ona pak potkala chlapa, který měl ženu i dítě, a to od začátku věděla a přesto s ním byla, jenže on jí pak začal zakazovat, aby se se mnou vídala a dokonce mi vyhrožoval, a tomu se ona jenom smála a ještě mu řekla, kde pracuji, kde bydlím a on řekl, že si tam na mě počká. Dokonce nešla ani na moji oslavu narozenin, o které věděla týden dopředu, ale v ten den, kdy měla být, tak řekla, že ho nebude přece provokovat. Nikdy se mě před ním nezastala a ještě mě s ním pomlouvala.

Byly jsme taky domluvené, že budeme na Štědrý den spolu, protože já jsem to neměla doma zrovna ideální a ona taky ne, jenže v listopadu, po jedné diskotéce, jsme se spolu opět přestaly bavit, protože poslouchala jeho, no a jelikož byl milý pán na Štědrý den doma s rodinou, tak se mi ozvala a já si tehdy naivně myslela, že ji to mrzí a že se chce znovu začít bavit, ale jiná kamarádka mi potom řekla, že si myslí, že se ozvala jenom proto, aby nebyla sama. Potom mi to začalo všechno docházet, ale nechtěla jsem tomu věřit, takže jsem ji pořád omlouvala, že ona taková určitě není apod.

Uplynula nějaká doba a já jsem potkala nového přítele, se kterým jsem doposud, a čekáme miminko. Ten ji poznal taky a řekl, že asi nebude úplně normální, no a ona se s tím svým rozešla a my jsme s ní byli, co nejvíc to šlo, aby se s tím srovnala, a dokonce jsme jí sehnali a domluvili psychologa, ale ona se k ex po týdnu vrátila, tím ohrozila i nás, protože mu řekla, že jsme ji k tomu, aby se s ním rozešla, navedli my, takže zase vyhrožování a celý ten kolotoč znova. A o psychologovi řekla, že nikam nepůjde.

Teď se s ní asi půl roku nebavím, takže nevím, jestli s ním pořád je, nebo není a vlastně mě to ani nezajímá. Vím, že tohle sem asi úplně nepatří, ale chtěla jsem se z toho vypovídat a slyšet názor od dalších lidí. Všechny moje ostatní kamarádky mi říkaly, abych se s ní přestala bavit už potom, co udělala s tím mým bývalým přítelem, ale já jsem byla naivní a věřila, že to byl opravdu nějaký zkrat a že ji to mrzí. Ale to, co dělala potom, si nedokážu vysvětlit. Co si o tom myslíte vy?

Hodnotilo 21 lidí. Score 1.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
ezenduska
Stálice 84 příspěvků 28.09.12 06:17

Normální vypočítavá mrcha, která přijde jen když něco potřebuje. Já bych jí neodpustila už po tom prvním „problému“ s tvým klukem. Tohle si kamarádky přece nedělají a nejlepší už vůbec ne :pocitac:

 
Rebrambora
Kecalka 106 příspěvků 28.09.12 06:46

Chudák holka je šiši a ty se na ní ještě zlobíš.

 
e-lili
Echt Kelišová 9309 příspěvků 28.09.12 07:15

Neni ji 16??

 
danulk8
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 28.09.12 07:51

@kabelitka

Příspěvek upraven 28.09.12 v 19:11

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 28.09.12 08:09

@danulk8 - někdy se i třicátnice chovají jako šestnáctky. A tohle mi tak připadá. Nejlíp by bylo od takové „kamarádky“ se úplně odstřihnout. Takových běhá po světě, co přijdou jen když něco potřebujou.

 
ivanak
Závislačka 3946 příspěvků 28.09.12 08:20

Tu líbačku v opilosti bych neřešila. Řekla ti to, tak asi měla špatný svědomí. Opravdu si nemyslím, že by ti chtěla vypočítavě ublížit. Co to měla za přítele, že ji tak strašně zakazoval se s tebou bavit? To se bál, že jejich vztah prozradíš jeho rodině? Nemyslím, že by byla úplně vypočítavá, jen se od něj nechá dost ovládat. Já osobně mám za sebou vztah s extrémním žárlivcem, který mi zakazoval kamarády i kamarádky a já se od něj nechala nějakou dobu ovládat. Naštěstí se ke mě všichni po skončení vztahu neotočili zády. Ale tys ji zkusila pomoct a komu není rady, tomu není pomoci. Radši neobnovuj kontakt, jestli je ten její přítel navíc nějaký magor. Ale pokud by se mi ozvala, že už s ním skončila a uvědomila si svojí chybu, tak já bych jí nezavrhla.

 
danulk8
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 28.09.12 08:34

@ivanak No on jí nezakazoval jenom bavit se se mnou, zakazoval jí i jezdit domů apod. Ozýval se jí tak jak jemu se to hodilo, ale věděl, že ona bude sedět doma a čekat na něho, tak jí vždycky schválně řekl, že se ozve v pátek, protože věděl, že by třeba jinak šla na diskotéku, ale samozřejmě věděl, že se neozve. Jo a zapomněla jsem napsat, že se cházeli pouze v noci nebo ráno. ozýval se jí třeba ve 2 nebo ve 3 ráno, protože ona bydlela naproti herně ve které on dělal, takže jí napsal ve 2 ráno sms ať dojde a ona poslušně šla..

 
Annonym  28.09.12 09:33

Docela se ti divím, že svoji energii a čas věnuješ osobě která o to nestojí..Vyprdla bych se na ni a věnovala se svoji rodině…i když přizná chybu tak bych si držela už odstup..

 
rawala
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 28.09.12 09:37

Tak na mě to působí, jako by ti záviděla přítele a chtěla si posílit seběvědomí, že ona na něj má taky! Pak když si našla ona chlapa, tak si myslela, že je největší hvězda. Ale určitě bych řekla, že tě využívá, protože si nedokáže najít jinou kamarádku, a když nikoho nemá tak jde za tebou. ale když má přítele, tak je proti všem a jsou jen oni dva! Prostě bych řekla, že jí na tobě nezáleží. Na takovou kamarádku bych určitě rychle zapomněla! už ji šanci nedávej! :cert:

 
ynax
Extra třída :D 13109 příspěvků 28.09.12 10:28

To, co píšeš dokazuje, že ne všichni vysokoškoláci jsou inteligentní

 
kissi
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 28.09.12 10:33

Udělala jsi dobře, asi to nemá v hlavě v pořádku a víc už bych se sní nespouštěla.. :kytka:

 
Sisulík
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 28.09.12 11:48

Co Ti kamarádství s ní přináší? Proč ji vůbec ještě chceš za kamarádku?

 
danulk8
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 28.09.12 12:08

@Sisulík Neříkám, že se s ní chci znovu bavit, jen mně zajímaly názory jiných lidí a to, co říkáte, říkaly i moje další kamarádky a jenom já jsem ji pořád slepě obhajovala a říkala, že zato nemůže apod. Všem moc děkuji za názory, protože ted už vím, že i kdyby se ozvala tak ji pošlu víte kam!

 
becky87  28.09.12 13:08

Mne to prijde jako totalni hovadina, nad kterou bych nemela chut ani cas uvazovat. Kamardce bych zamavala a dal ji neresila.

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 28.09.12 13:10

Zrádná potvora to je…hraje na obě strany, tahle se kámošky nechovají :cert:

 
Tessie_J  28.09.12 13:17

To co udělala kamarádky nedělají, ať si říká kdo chce co chce

 
Lizbeth
Extra třída :D 12981 příspěvků 28.09.12 13:32

Kdybych si nepřečetla, že jde o přátelský vztah z vysoké školy, dala bych ruku do ohně za to, že se jedná o základní školu.. 8o 8o
Nebavení se po diskotéce, urážení se, že nepřišla na oslavu, líbačky s klukama, zakazování se kamarádit od kohokoli??? Co to je??? To opradu patří do kategorie NÁCT…

není to reakce :oops: ale nový příspěvěk

Příspěvek upraven 28.09.12 v 13:32

 
mm4  28.09.12 14:23

Výstižné!
hold na někoho přijde puberta později

 
marmelada78
Závislačka 3152 příspěvků 28.09.12 14:45

Nic ve zlém pro zakladatelku, ale tohle je deníček tak do Bravíčka (jestli to ještě teda existuje).. :mrgreen:

 
Gabika  28.09.12 18:02

Súhlasím :-)

Neviem, či je to tým, že som o viac než 10 rokov staršia než obe účastníčky, ale i tak mám pocit, že v jej veku som už dávno neriešila, kto sa s kým rozpráva a kto nie. Nieto, aby som o tom ešte i verejne písala!

@danulk8 Nechápem, čo po nás chceš, toto je príbeh za prvé - len z jednej strany, za druhé - úplne banálny, a za tretie - keď ti sem niekto napíše to, čo chceš počuť, tak čo spravíš? Vytlačíš si to a pôjdeš to dotyčnej ukázať, že „máš pravdu“? Mám pocit, že si nám sem napísala len to, čo sa ti hodí, takže poradiť nevieme, a vôbec si myslím, že radu a pomocnú ruku potrebuje skôr tvoja kamarátka, než ty.

 
Miš-El
Závislačka 3067 příspěvků 29.09.12 09:55

Proč plýtváš energií na člověka, který o to nestojí? Chápu byla to nejlepší kamarádka, ale v kamarádství musíš i dávat, ne jen brát. Nehledě na to, že se tě ani nezastala před svým přítelem. Ona se ozve jen když chce, chvilku jseš jí dobrá a pak tě zase ignoruje. Já už bych ji neřešila, ale to je jen můj názor

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 29.09.12 14:47

No asi tak - jak z mateřský školky :roll: Pani učitelko, prosím, prosím, vona se se mnou nebavíííí. :mrgreen:

 
danulk8
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 29.09.12 15:25

Ale já jsem přece neřešila jestli se se mnou baví nebo ne, ale ptala jsem se prostě jenom na názor jestli je normální chování, že byla schopna mít něco s mým přítelem, že dovolila, aby mě její chlap vyhrožoval a nemohla vědět jestli jsou to jenom řeči nebo jestli fakt něco udělá, protože údajně v minulosti byl trestanej, ale já to beru je to váš názor :)

 
Gabika  29.09.12 22:30

No @danulk8 tak znovu. Je to TVOJA verzia príbehu, o tom, čo sa deje u kamarátky za zatvorenými dverami nevieš zrejme skoro nič, a my ešte menej, tak nechápem, aké súdy tu máme nad vami dvomi vynášať. Z celého tvojho článku je asi najpodstatnejšia veta: „Teď se s ní asi půl roku nebavím, takže nevím, jestli s ním pořád je, nebo není a vlastně mě to ani nezajímá.“ Nebavíš sa s ňou, nezaujíma ťa, tak pokiaľ si sa nerozhodla sa jej významným a hlavne pozitívnym spôsobom zapliesť do života, tak ju nechaj tak, a zostaň pri tom, že sa s ňou nestýkaš.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama