Příroda

Snažení

Ahojky  všechny snažilky,i ostatní! S mím manželem jsme skoro dvanáct let.Manželé jsme dva roky.Vždycky jsme rádi jezdily do přírody s celou partou lidí.Vždycky mě to hrozně bavilo.Odpočinula jsem si a nabyla jsem se novou energií!!!

Potom jsme se začaly snažit o mimčo./Teda ze začátku jsem chtěla spíš jenom já.Můj manžel moc nechtěl.Pořád jsem mluvila o mimču.Potom nastala doba,že už chtěl i on./Jenomže mimčo pořád nikde.
Tak jsme šli na vyšetření,a tam zjistily,že manžel má špatný spermiogram.Tak začala série insem. a IVF.Pořád nic nevycházelo.Byla jsem z toho psychicky na dně.Rozhodla,jsem se,že toho na nějaký čas nechám.Taky z finančních důvodů.
Začala jsem cvičit.A manžel bral léky na zlepšení spermiogramu.Začala jsem věřit,že to možná vyjde i „přírodní cestou“.
Teď vždycky,když jedeme ven do přírody,tak od čím dál víc známích se dozvídáme:oni čekají rodinu,nebo:já jsem těhotná,budu mít mimčo.Nebo tam rovnou dovezou svoje „mimi“ ukázat.To mě moc na dobré náladě nepřidá.Nejradši bych někam zalezla.
Takže ty výlety,co mě tak hrozně bavily,se pro mě stávají noční můrou a nechce se mi tam jezdit!
A nakonec minulej víkend:-kolegyně v práci těhu,

  • od manžela jeho kolega se k nám přijel pochlubit,že čekají mimi.
  • potom jsme jeli na nákup,tak jsem viděla,že sousedka naše má břicho.
    Trochu jsem si pobrečela.A říkala jsem si ,že mě to dělají všichni naschvál!!
    Ale nakonec něco pozitivního,aby jste si neříkaly,že jsem jenom „plačka“.Chodím,už čtvrtej měsíc na Metodu mobilizace kostrce dle Ludmily Mojzisove .Měla jsem zablokovanou levou stranu pánve.Tak mě terapeutka řekla,že už to mám dobrý.Aji já se cítím líp.Tak mě hrozně potěšila!!!
    Musím se naučit,radovat se z maličkostí!
Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 05.04.07 10:40

Ahoj Jito,  

Tvoje pocity znam velmi dobre, take mi dela celkem spatne, kdyz se neustale dozvidam o tom, ze nejaka kamoska nebo sousedka nebo kolegyne je tehotna, po dvou trech mesicich snazeni!!! Ale musim rict, ze to bylo horsi, ted jsem se z toho nejak psychicky dostala, pozadali jsme s manzelem o adopci, takze vim, ze sami nezustaneme. Take mi pomohlo o tom mluvit, jak doma, tak tady na emimcu, s holkama v denicku zebricek. Drzim Ti moc palce, nevzdavej to, raduj se z malickosti, jak pises a tes se na to, az to jednou prijde. Ono to prijde!!!!!  

Kotě

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 09.04.07 07:38

Ahoj holky,  

tady julie od Jarňulek. Promiňte, že vám sem lezu, ale chtěla jsem se zeptat, jestli neberete některá kombinaci Estrofemu a Agolutinu. Zbylo mi doma po našem snažení skoro celé balení obého, tak je mi to líto vyhodit. Kdybyste některá věděly co s tím:), ozvěte se mi.
Přeju brzké //  

julie od Jarňulek

 
dorýš
Nováček 1 příspěvek 14.04.07 21:32

Ahoj!
Už asi rok tady brouzdám po e-miminu, ale zaregistrovat jsem se odhodlala až dneska.
S přítelem se snažíme už skoro rok, ale zatim nic, takže tvým pocitům dobře rozumím. Jsem dnes sama doma a tak se v tom trochu babrám, myslím v těch smutcích atd. Moc dobře znám to co popisuješ, jak to práská všude okolo, těhotní jsou už i ti, co to nechtěli, nebo to jen tak zkusili hned po vysazení, a ono to vyšlo. Je to k vzteku (ikdyž to samozřejmně všem přeju), ale moc na náladě člověku nepřidá, když si s ním kamarádky povídají už jen o těhotnění, kojení a prospívání děťátek. Ach jo.
No, ale neztrácej naději, já ji taky neztrácím, ono to přijde a o to budou naše děti krásnější a hodnější!!!!
Pa, Dorýš
Ps: Ještě dotaz, jsem asi natvrdlá, ale nepodařilo se mi přijít na to, jak poslat deníček.
Našla jsem jen možnost psát komentáře a odpovědi k již napsaným deníčkům. Ale protože jsem tady nová, chtěla jsem se nejdřív představit…Dík!

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Taky máme trápení.


Reklama