Proč mi to dělá?

O životě

Bylo mi 24 a potkala jsem kluka, kterého jsem v sedmnácti tajně milovala. Dali jsme se dohromady, bylo to krásné a po roce jsme spolu začali bydlet. Nic ale netrvá věčně.

Bývalý přítel měl dítě z předchozího vztahu dítě. V době, kdy jsme spolu začali chodit, to byla 3letá holčička. Jezdila s námi po výletech, a když jsme spolu začali bydlet, tak jsme si ji každých 14 dní brali na víkend k nám.

Plánovali jsme miminko a do roka, kdy jsme spolu bydleli, jsem otěhotněla. Když se na testu objevily dvě čárky, měly jsme obrovskou radost. Následovaly krásný měsíce, ovšem jen do té doby, než to na mně začalo být vidět, než mi začalo růst bříško. Pak se nám do vztahu začala montovat jeho bývalá přítelkyně, nejdřív jsem to nechala být, jasně mají spolu dítě, je dobře, že spolu vycházejí, ale…

Začala k nám chodit na návštěvu, když jsem byla v práci a přítel doma, začala jezdit k jeho matce, když tam byl a já jsem byla doma, a bylo po krásném období, přišla změna, víc posílal smsky, chodil volat ven, změnil se. Najednou byl vše problém, i to, jak se chovám k jeho dceři, přitom bylo vše v pohodě, jen hledal věci, kvůli které by mi mohl vynadat a nemluvit se mnou. Bylo to hrozné na nervy, trpěla jsem. Když jsem se ho ptala, proč ta změna, tvrdil, že je to jen ve mně, že se nic neděje.

Jednou po práci, když jsem přišla domů, bylo vše jinak, fotka z ultrazvuku, která byla na skříni, byla otočená dolů, krém na pupík byl schovaný, moje fotky jinde než obvykle a v posteli cizí vlasy, její. Ptala jsem se, co vlastně chce, jeho odpověď byla, že mě už nemiluje, ale že se mnou kvůli dítěti zůstane a že ona je jen kamarádka, vyhodila jsem ho. On si zabalil věci, poslal smsku a ona si pro něj okamžitě přijela a hned si ho nastěhovala k sobě.

Následující období jsem nějak přežila, musela jsem kvůli malé v bříšku, pak přišla na svět, a byl to nejkrásnější den mého života s mojí láskou, mým životem. Jejího otce jsem nechala napsat do rodného listu, kvůli alimentům. Když se malá narodila, tak po týdnu mi psal, že ji chce půjčit domů, že ji chce ukázat své rodině, ani ho nenapadlo, že by se přišel podívat, jen půjčit. Nedovolila jsem to. Následoval trest – neuvidím alimenty do té doby, než mu ji půjčím. Soud. Rok jsem o něm nevěděla, žádný zájem, jen peníze na účet chodily, jak měly.

Pak napsal, že se chce vrátit, že to byla chyba. Každý den spousty sms, jak nás má rád, ale že by za námi přišel, ho ani nenapadlo. I když bych malé chtěla dopřát úplnou rodinu, tak s ním ne, nemohla bych mu už věřit. Následoval další trest – alimenty posílá pozdě, někdy pošle celé, někdy je vidět, jak si ze mě dělá srandu a pošle třeba 1234 Kč, a mně už pomalu už dochází nervy a chystám se na další soud. Jen nevím, proč mi to vše dělá, jako by to, co bylo do téhle doby, nestačilo…

Hodnotilo 9 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 05.11.12 07:46

Drž se holka. Je to fakt padouch. Nikdy mi nepřišlo nic odpornějšího než že chlap dokáže podvest těhotnou přítelkyni :( Přeji vám ať si brzy najdete jiného taťku.

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 05.11.12 08:02

Prokázala jsi ohromnou statečnost když jsi ho vyhodila i když jsi měla miminko v bříšku. Většina žen to strpí a svádí to na miminko, že mu přeci nechtějí brát tátu. :zed:
U tebe je poznat, že to nemá smysl a je skutečně lepší ho poslat rovnou k šípku. Než takového tátu a trápit se v jednostranném vztahu, to radši žádného :hug: :kytka:

Přeji pevné nervy a móóóře štěstí!!! Jsi úžasná! :potlesk:

 
Mimunka
Kecalka 199 příspěvků 05.11.12 08:31

Jak lze zapsat do RL kvuli alimentum bez jeho vedomi? On prece musi na matrice podepsat, nebo to lze obejit jinak?
Preji ti krasne dny s tvou princeznou, nenech si je v zadnem pripade zneprijemnit takovym bezpaternim clovekem. :kytka:

 
krarka
Kecalka 446 příspěvků 05.11.12 09:58

Ti chlapi jsou vážně někteří s prominutím hovada :cert: něco podobného jsem si zažila u mojí první princezny, trošku jiné problémy, ale ve finále stejné..hlavně se drž :kytka: malá si to zaslouží..uvidíš, brzy přijde někdo, kdo Vás obě bude milovat, nebude dělat naschvály a s těmi alimenty..vím že je potřeba každá kačka, ale já to přežila i bez nich, hlavně že máme od hajzla na furt klid..a malá ho tedy ani v RL nemá a on jí od dvou měsíců neviděl, ani neměl odvahu se ozvat, že by jí vidět chtěl…stejně by nám žádné penízky neposílal… :zed: :zed: tak přeji hodně sil, hlavně vydržet a všecko zase bude lepší.. :kytka: :kytka: :hug:

 
Olion
Závislačka 2692 příspěvků 05.11.12 09:59

Drž se!! Si statečná a je jen dobře že po takovém prevítovi šlapeš a honíš ho po soudech. Jen doufám že se srovná a alespoň bude platit co má a včas

 
stankaSR
Kecalka 316 příspěvků 05.11.12 10:54

Wau, si moc statočná! Držím ti palce, aby si to všetko zvládla a mala už s maličkou pokoj od takého hňupa. :mavam:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 05.11.12 10:55

Takovýhle chlapi by zasloužili :cert: :cert: :cert:
Jsi moc statečná a obdivuji tě jak to zvládáš a jak jsi se zachovala… Zažila jsem něco podobného, ale situaci jsem řešila bohužel úplně jinak :roll:
Drž se a snad bude aspoň platit když už nic prevít jeden :evil: :hug: :hug: :hug:

 
čtverda  05.11.12 11:51

Je to fakt šulin. zvládni to a bud statečná. hlavně nebud hloupá a neber ho zpátky, nezaslouží si tvoji lášku :kytka:

 
tevevka  05.11.12 12:08

Vždycky maminkám jako jsi ty přeju, aby vyhrály miliôn a mohly na takové kretény hodit bobek a vymazat je z rodného listu

 
bjetuschka
Závislačka 4021 příspěvků 05.11.12 12:36

Mrzí mě, že je to takový hovado. :hug: Buď silná, držím palce, ať se mu to v hlavě brzy srovná a začne se chovat normálně :hug:

 
verulicek  05.11.12 13:00

Pokud se mu v „jedné“ rodině nedaří, pochybuju, že to bude nějak jiné. nevypadá jako rodinný typ. z vlastné zkušenosti - otec to zkoušel taky na „vícekrát“ s rodinami, dětí má hodně, nefungoval jako otec ani v jedné..až bude malá starší a bude se s ním chtít vídat, nezakazovala bych to, ani bych ji neočkovala proti němu. ale pokud to teď zvládáš, raději bych volila pohodovou domácnost bez něj :roll:

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 05.11.12 13:45

Asi to bylo hodně těžké období :hug:, neboj ono si tě štěstí taky najde

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 05.11.12 13:47

Někteří chlapi jsou fakt ubohý hovada, podvedl Tě, když jsi pod srdcem nosila vaše mimi - nemám slov. Zachovala ses správně a klobouk dolů, žes to doteď tak dobře zvládla, přeju Ti, abys natrefila na fajn chlapa, který o vás obě bude opravdicky stát.

 
smon83
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 05.11.12 14:04

Nechápu, jak někdo může být takový zmetek…Doufám, že mu dá někdo pěkně na budku… A ty se drž…Věř, že jsi udělala dobře s tím, že jsi ho nevzala zpátky…Jaký by to byl asi táta?

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 05.11.12 16:29

Správně, takovým chlapům se neustupuje, ikdyž to nemáš jednoduchý :-/
Držte se holky :-)

 
prcek01
Kecalka 115 příspěvků 05.11.12 17:00

Pokud t o na matrice vyřídili dřív tak to jde my to měli už od 5tého měsíce těhu ;)

 
prcek01
Kecalka 115 příspěvků 05.11.12 17:01

Jsi moc statečná drž se a pevně doufám že se najde nějaký hodný tatínek co vás dvě bude milovat :-)

 
Mimunka
Kecalka 199 příspěvků 05.11.12 17:35

To ano, to vim, ze to jde driv. Pochopila jsem to tak, ze ho zapsala az po porodu, a to pokud vim prave potrebuje podpis. Protoze „proti“ jeho vuli, ci lepe, bez jeho vedomi, ho zapsat snad nemuze?

 
Phaia
Kecalka 254 příspěvků 05.11.12 21:47

Taky přeju pevné nervy a hodně stěstíčka ať najdete super tátu. Já díky bohu potratila, jinak by mě čekalo stejné peklo. Co si probůh ti chlapi myslí :,(

 
KPKristy
Hvězda diskuse 46620 příspěvků 06.11.12 06:35

To, že chlap opustí těhotnou přítelkyni, mě snad už ani nepřekvapuje. Jsou to zmetci. Ale že pak ani neplatí na vlastní dítě, to je vážně moc :cert:. Copak tím, že ti nepošle peníze si myslí, že ubližuje hlavně tobě? Že se ti mstí? Spíš dost ubližuje tomu dítěti a ono za to fakt nemůže. Dělat po světě děti, a pak se zdekovat, to je vážně hrdinství :poblion:

 
AmiraMira
Stálice 67 příspěvků 06.11.12 14:54

@KPKristy Souhlasím… Pisatelce přeji mooc štěstíčka a hodně sil. Nedej se. Někteří lidé si opravdu neuvědomují, že když se chtějí mstít býv.partnerovi..jde to přes dítě a to to odnáší o hooodně víc.

 
martulliinkaa
Kecalka 112 příspěvků 06.11.12 16:06

Hlavne se poradne drzte, nekde na Vas holky ceka skvely novy tata :hug:

 
Kérka
Povídálka 33 příspěvků 07.11.12 21:40

Je to hajzl a už mu to asi neklape u přítelkyně, hlavně už mu nenaleť. Hodně štěstí.

 
kandyta
Kecalka 133 příspěvků 16.11.12 20:43

Tak to je fakt síla.. Takovej chlap ti za to nestoji. Drzte se! Po tomhle bych se k nemu urcite nevratila. Delas dobre

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama