Prostorově výrazná postava

O životě

Už to tak bývá, že člověk při pohledu do zrcadla, nešetří kritickými poznámkami na svou kštici, hustotou řas, objemnost stehen a velikostí prodloužených zad. Ani já nejsem výjimkou.

Když to vezmu popořádku, mé vlasy mají hustotu mého desetiměsíčního dítka, řasy, dobrá, tam se asi nešetřilo a stvožitel byl milosdný, ale v ostatních partiích mohl být spořivější.
Od mládí sportuji, nekouřím, piji alkohol v menším než malém množství a mám sklon k varixům.

Bratr kouří, pije co hrdlo ráčí, hrál jen dámu a po křečácích ani památky. A já se ptám, kde je spravedlnost?
Ve škole nám pan učitel před tělocvikem říkával: „Ej, vy moje holky slovanský!“ V první chvíli jsem se domnívala, že je to nějaký kompliment a výraz pro asketická těla. Po zopakování doma jsem byla mamkou uvedene v „obraz“ a náš tělocvikář zůstal v mém žebříčku hodnocení učitelů hluboko pod čarou:-).

Rok se s rokem sešel a já stála na prahu manželství poté čekání prvního dítka, druhého, třetího a čtvrtého.
Mém deset měsíců od porodu a směle mohu prohlásit, že za moji muskulaturu by se nemusela stydět jakákoli reprezentantka ve vzpírání. Neustálé odkládání dělat se svou postavou NĚCO dospělo do fáze realizace. Kojit malého jsem přestala a proto jsem se začala zajímat o to, co by pro mne bylo nejlepší řešení. Sama hubnout nemůžu. Jsem jen člověk. Nástrahy čekají na nebohou obět všude i v podobě moučkového cukru.

Hubnoucí tablety? Účinek snad mají, ale v kombinaci s překopáním celého jídelníčku, návštěvami fitcentra a pitného režimu. Objevuji na internetu pani z našeho města, která má prý úžasné výsledky.

Jestli se mi s ní podaří zhubnou nějakých 15kg, složím jí snad básničku.Vytáčím telefonní číslo a hlásím se do jejího kurzu. Až infantilně do přístroje houknu: „Jé, budeme hubnout!“ Ze sluchátka se line odpověď s cukrovým nádechem:„Já ne, VY!“

Po zavěšení špekuluji nad tím kdo takové kurzy vede a vybavuji si výcvik mariňáků s bahnem na nose a ječivým pokřikem instruktora: „Tak chcete zhubnou nebo néééééé?“

Snění zanechávám snílkům, hubnutí začíná 20.září.

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Emmaa
Stálice 57 příspěvků 23.08.10 08:14

Ahoj :mavam: !
Pěkně napsané.Taky bych potřebovala trochu upravit jídelníček :think: .
Napiš, jak pokračuje tvoje anabáze :dance: .
Držím pěsti.

 
rija
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 23.08.10 09:14

ahoj,tak až začneš dej vědět,můžem si zasoutěžit.taky potřebuju něco dolu. :dance: :dance:

 
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 23.08.10 14:14

pěkně napsaný :palec: taky bojuji celej svůj krátkej život, děti ještě nemám, o to hůř, ale poslední dobou mám pocit, že jsem nad tím vyzrála a tento boj vyhraju :pankac: :pankac:

 
j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 23.08.10 19:34

:potlesk: je paráda, že jsi se do toho pustila a prostě, jestli vydržíš, uvidíš brzo změny
já jsem ten typ, která má celý život 50 kilo krom těhotenství a prostě, když jsem já chtěla zpevnit a vylepšit se, bylo to prostě zbytečné a vždycky jsem říkala, ženským, které hubnuly a civičily, že to mají v pohodě, že na nich to jde vidět a vidí výsledky…
Pět let dělám isntruktorku spinningu (samo, že poslední dva roky jsem začala spíše rodit a těhotnět :mrgreen: )ale měla jsem za tu dobu, dvě paní při těle a fakt jezdily pravidelně, pak i upravily jídelníček a teď jsou poloviční, udělaly mi opravdu radost, možná jsem byla na ně více hrdá, než ony samy, ale zvládli to…Takže přeji vydrž :kytka:

 
zoubky
Neúnavná pisatelka 17222 příspěvků 23.08.10 20:07

Budu držet palečky :palec: …ale nepřežeň to, ať tě pak poznám zase v ZOO :lol:

 
Dulcinea
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 23.08.10 20:46

Alic, držím palce, ať to klapne :kytka: .
Odhodlání je důležité, a to ty máš :pankac: .
 Dul.

 
evka
Extra třída :D 10983 příspěvků 23.08.10 21:13

Držím pěstičky :palec: :palec: Ať vydržíš až do úspěšnýho konce,pak písni jak jsi dopadla.
Sama mám 3 děti,a taky bych potřebovala dat dolů min 10kg,ale vůbec to nejde,zatím kojím,tak to nehrotím,ale pak to přijde :palec: :palec:

 
momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 23.08.10 21:33

Moc moc hezky napsáno :palec: já mám podobné trable,po porodu jsem makala jako vzteklá,nějaké to kilčo šlo dolů,pak otěhotněla moje kamarádka cvičitelka,a cvíčo skončilo už v květnu,a začne v říjnu.Malá slečna už je na světě,tímto dodatečně gratuluji :mrgreen: ,a už se strašně těšííím.Chtěla bych začít už v září aquaaerobikem,plav­ky už jsou na cestě :lol: Držím palce,ať se zadaří :palec:

 
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18644 příspěvků 23.08.10 21:35

Alice jako by si psala o mě :mrgreen: Po „4“ těhotenstvých už to asi nikdy nebude jak za mlada ale biju se jako lev. Jen s tím rozdílem že já ještě kojím :think: tak musím s rozumem, jak Lidušku odstavím tak snad podstoupím bandáž žaludku boco, jen abych se na sebe mohla podívat do zrcadla a říct sluší ti to maminko :wink: Držím palce :palec:

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 23.08.10 21:57

Tak jo já se taky přidám,taky mám čtyři děti před tím posledním jsem zhubla skoro 30kg.Po posledním porodu mi zustaly 4 kg :nevim: na hoře a to zatracené leto,grilovač­ky,sedánky se sousedkama když děti spí a co která upekla lepšího(no a odolejte)mi přineslo dalších 5kg :oops: !A ne a ne se donutit něco dělat :zed: !A tak třeba se tady nějak rozhodnem a dohromady něco podniknem,už bych docela potřebovala nakopnout :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 23.08.10 21:59

Děkuji za krásné příspěvky :kytka: !
Až nastoupím, dám vědět jak to pokračuje.
Mějte se krásně.A.

 
Zanet1002
Nováček 5 příspěvků 23.08.10 22:45

výborně napsané :lol: držím pěstičky a určitě by to chtělo další deníčky :mavam:

 
c.larka
Závislačka 3182 příspěvků 23.08.10 23:14

super napsané :potlesk: pokud jdeš do kurzu od istobu těš se na výsledek..jde to jako po másle!!!držím palce a pomalé , ale za to trvající ubytky..

 
Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 24.08.10 07:12

c.larka :mavam: ,
Jj, přesně tam jdu :mrgreen: !

 
zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 24.08.10 13:44

:-D :-D :-D Prima počteníčko!!! :-D :-D Držím palce!! :mavam: :mavam:

 
Ally2008
Nováček 3 příspěvky 24.08.10 21:00

Ahoj. Taky jsem do toho kurzu chodila a opravdu, když se dodržují rady co a jak, tak to jde. Já shodila za 3měsíce 14kg a pak jsem to sice flákala, ale pořád jsem si kila dole udržela. Už víc jak 2 roky. Kolegyně byla důslednější a za rok měla dole 28 kg.Teď jsem ve 3měsíci, zatím jsem nic nepřibrala proože mi bylo pořád zle, ale pokud něco naberu, tak se určitě ke způsobu stravování z kurzu vátím. člověk nehladoví, ale musí to umět zkombinovat. Tak přeji hodně úspěchů a nevzdávat to :palec: A.

 
karpík
Kecalka 391 příspěvků 24.08.10 21:41

Ahoj,tak to ti můžu jen držet palce :palec: .Já taky hubla a za 1 a 1/2 měsíce jsem zhubla 15kg.Jenže po dvou letech co jsem s manželem a jednom těhotenství mám 30 kg nahoře.Začínám uvažovat,že se vrátím ke svému dietnímu jídelnímu lístku :think: .

 
Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 25.08.10 11:29

Ahoj Ally,
moc se na ten kurz těším!
Nejsem fanda nějakých drastických diet, protože pak je člověk jen protivný a bolí ho hlava :roll: !
Nasměrovat člověka k správnému cíli, to je to oč usiluji! :palec:
Měj se hezky.A.

Příspěvek upraven 16.09.10 v 11:30

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 25.08.10 18:16

Držím palečky. Já se taky dala na hubnutí, včetně cvičení, zdravé stravy, apod. Začínala jsem se cítit perfektně, konečně i já pocítila, co je to ten vyplavený endorfin…a chvíli na to jsem otěhotněla…no…byly menší potíže…takže klid, žádný mega pohyb…a mé spokojené období s hubnoucím tělesem je pryč… :-) no ale zato se zase těším na miminečko a na hubnutí teď z vysoka kašlu…ale vím, že když budu chtít, půjde to… takže…hodně štěstíčka :-D

 
Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 27.08.10 07:16

DanMaj,
tak hodně štěstí :mavam: :kytka: !

 
Kadicovi  01.09.10 18:43

Ahoj holky. Ani nevíte jak se všemi soucítím. Já jsem ten typ co bojuje s váhou celý život. Při první těhotenství jsem přibrala jen 12 kylo. Po porodu se zdálo že budu s váhou v pohodě, jenže jsem porodila to nejhodnější miminko na světě. Nějaké noční mejdany s brečícím prckem jsem vůbec nepoznala. Přez den jsem všechno stíhala v klidu a v pohodě, a kyla šla nahoru. Nakonec jsem se přistihla že opět pomalu vytahuji těhotenská trička, protože jsem se do ničeho nevešla. Nastoupila jsem na ten kurz od stobu, a povedlo se. Poradili mi s jídelníčkem, radili se cvičením. Pod dohledem jsem zhubla 13 kg za 3 měsíce. A už jsem je nenabrala. Myslela jsem si že můj celoživotní boj mám vyhraný. Jenže přišlo další těhotnství. Bylo dost komplikovaný a nějaký cvičení nepřipadalo v úvahu. Před porodem jsem místo mých 66 kg (na 172cm ) vážila 98 kg. Vypadala jsem jak kdybych měla každou chvíli bouchnout. Pořád jsem se uklidňovala že porodem něco spadne, a že běháním kolem dětí vydá spoustu práce a energie. Jenže i Šimonek je moc hodné miminko, a už od 6.týdne spí celou noc. Přez den si zabrečí jen když má hlad. Takže ty kyla zase zůstali na mě. Naštěsí si pamatuji inforce, které jsem ve STOBU před 6 lety dostala, takže jsem opět nasadila zdravou a vyváženou stravu, a přidala pohyb. Ještě mi zbývá 10 kg a budu zase na svém.
Držím palce všem bojovnicím, aby uspěly a dosáhli své vysněné váhy. :palec:

Mimochodem, všimli jste si že když přibere nějaké to kylo chlap, nijak to neřeší? Nebo jste snad některá slyšela že by váš manžel stál před zrcadlem, znechuceně se prohlížel a řešil jestli si k snídani místo oblíbených třech chlebů se salámem dá mysli s bílím jogurtem? Ten můj má o 10 víc než když jsme se poznali a s klidem dál po večerech v posteli mlsá čokoládu. V příštím životě se chci narodit jako chlap. :lol:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Když se andělé přimlouvají


Reklama