Prý mimoděložní

Těhotenství

O mém mimoděložním těhotenství a o tom, jak nám teď v postýlce spinká naše krásná holčička. Pamatuji si to jako včera, kdy jsem si poprvé udělala těhotenský test a za pár minut se mi na něm udělaly dvě, ikdyž jedna slabší čárka, která ale byla druhý, třetí i čtvrtý den čím dál víc silnější.


1 komentář


2 komentáře

O miminko jsme se nesnažili, prostě jsme to jednou zkusili bez ochrany. A ono to vyšlo. Nečekala jsem to, od patnácti jsem měla problémy s jídlem, myslela jsem si, že mimi snad ani s mým způsobem života mít nemůžu. Nechtělo se mi tomu věřit. Byla jsem tak šťastná a nejen já, i můj přítel už se moc těšil.

Po tom, co jsem si udělala několik testů a červená kámoška se nedostavila, jsem se objednala k doktorce. Udělala mi ultrazvuk, dlouhé ticho. Prý tam nic nevidí a ať příjdu zítra, že mi sestra vezme krev a uvidí se. Ani vám nebudu popisovat jak jsem se cítila. A jak mi bylo, když jsem to sdělovala natěšenému příteli.

Ráno mi odebrali krev a odpoledne jsem měla zavolat. Bylo to nekonečné čekání. Nakonec mi volali sami. „Je nám líto, ale testy jsou negativní, těhotná bohužel nejste.“ Byl pátek a v pondělí jsem měla přijít na kontrolu, víc mi neřekli, jen kdybych začala krvácet, že mám jet na pohotovost. Nechápala jsem to, jak to, že jsem měla na každém testu dvě čárky a podle krve těhotná nejsem?! Začala jsem brečet, přítel mě utěšoval, po dvou hodinách jel na trénink.

Uběhlo několik hodin a přítel se nevracel, mobil mi nebral. Nato mi volala jeho kamarádka, že ho viděla v hospodě, jak tam brečí a pije. Nezvládla jsem to a svůj žal šla taky zapít. Vypila jsem asi tři dvojky bílého, vykouřila nějakou tu cigaretu, to tomu moc nepřidalo a taky jsem začala hrozně brečet, s přítelem jsme na sebe narazili před výtahem. Objali jsme se a slibovali si, že to zvládneme. Šli jsme spát, ale mě vzbudily neuvěřitelné křeče. Měla jsem průjem, nevím asi z těch cigaret. Na záchodě jsem strávila snad celou noc, bylo mi hrozně, pořád jsem brečela a nechápala jsem, proč se tohle muselo stát zrovna mě. Měla jsem takový vsugerovaný pocit, že tam to miminko ve mně je, ale je prostě mimo dělohu. Dokonce jsem s ním i mluvila.

Víkend nějak utekl, každý mě uklidňoval, že to bude v pořádku, že se to prostě stává a že příště to určitě vyjde. V pondělí ráno jsme jeli k doktorce. Řekla jsem jí, že jsem už smířená s tím, že je to mimoděložní, nic mi neřekla, jen chladně odfrkla, ať si jdu odložit, že mi udělá ultrazvuk. Jen co tam strčila tu „tyčku“ (ultrazvukovou :)) už mi oznamovala: „Jéé už ho vidím“ a ukazovala mi na monitoru malilinkou Kristýnku. Doteď to nechápu, když jsem se jí ptala jak je to možné, když podle krve jsem těhotná nebyla, tak mi neodpověděla, podle mě ty testy spletly, jinak si to nedokážu vysvětlit a nejradši bych jim nafackovala, byl to ten nejhorší víkend a do toho ten alkohol. Klidně jsem mohla potratit!

Dál jsem to neřešila a začali jsme se těšit. Moje těhotenství bylo naprosto bezproblémové. Dlouho jsme nevěděli, jestli to bude Filip nebo Kristýnka, nechtěla se nám ukázat. Až na 3D ve 27. tt jsme se dozvěděli, že to bude holčička.

5. ledna 2011 se nám narodila, týden se slečna nechala přenášet :) Doteď nevím, jestli se stal zázrak a z mimoděložního těhotenství se stalo normální nebo prostě doktorka udělala chybu. Už to ani moc neřeším, hlavní je to, že nám v postýlce právě teď spinká naše kočička Kristýnka.

Hodnotilo 7 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
derenka
Kecalka 380 příspěvků 30.04.11 12:48

všechno nejlepší k holčičce :huban: :andel:

 
Luciján
Kelišová 6551 příspěvků 30.04.11 13:31

Hodně štěstí a ať vám malá dělá jen samou radost. :kytka:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 30.04.11 14:48

Moc pěkný deníček! Ten víkend, než jste mimi viděli na ultrazvuku musel být šílený. Hlavně, že to dobře dopadlo a můžete se těšit z nádherné holčičky. Moc gratuluju a přeju všem hodně zdraví! :hug: :mavam:

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30.04.11 16:24

My máme mimoděložní dceru, před měsícem jí bylo pět :mrgreen:

 
Fima
Nadpozemská drbna 28754 příspěvků 30.04.11 16:40

Krásný deníček, blahopřeji ke Kristýnce, ať vám dělá jen radost. :kytka:

Příspěvek upraven 30.04.11 v 16:41

 
jitulka80
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 30.04.11 18:27

Moc krásná holčička.At vám dělá samou radost :kytka: :-D

 
žirafííí  30.04.11 21:15

moc krásný :palec: , gtatuluji :kytka: .
Moje Viktorka taky byla chvilku mimoděložní kvůli blbýmu gynekologovi a jeho spešl ultrazvuku z roku raz dva :roll:

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 30.04.11 22:07

:hug: Děkujeme holky! :kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 30.04.11 22:09

Je to to nejkrásnější mimoděložní těhotenství co sem kdy viděla :palec: :palec: .
Moc gratuluji a at se maličké daří :kytka:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 30.04.11 22:22

Moc gratuluji k holčičce…Dopadlo to krásně :dance: :huban: :srdce: :palec: :potlesk: :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama