Sluníčko

O životě

Každý potřebuje trochu toho štesticka a lásky v životě

Ahojky
Hezké odpoledne všem Řekla jsem si, že dnes je ten pravý čas napsat také deníček, když tu čtu také všechny deníčky.

Tak začnu od začátku vše…
Před 9ti lety jsem poznala prima chlapa, teda kluka. Zamilovali jsme se do sebe na první pohled a pak byla šílená láska. Brzy na to jsem přišla do jiného stavu a docela jsme se oba radovali, že ten uzlíček bude symbolem naší lásky věčné…
Začala jsem chodit na ultrazvuky a chlap chodil se mnou, jen v tom 20tt na genetice nebyl, ale to neva. Donesla jsem mu krásnou fotečku a věděla, že to bude chlapeček.

On se hrozně tešil, ale pak z ničeho nic byl najednou hrozný zlom, nechodil mi domu a vymlouval se pořád jen na práci a tak jsem si myslela, že chce nějake penízky vydělávat, aby se naše malé mělo jako v peřince. Ve 24tt jsem spadla ze schodů, chlap to viděl a ani se nenamáhal mě zvednout a dovést mě do nemocnice, vzal psy a zmizel s nima ven.

Od 25tt jsem začala mit problémy, že se mi malej špatně vyživoval, ale byla jsem v klidu, páč mi řekli, že do 35tt ho donosím bez obav.Tak jsem byla ráda, jenže doma stresy, kde chlap je. Třeba tři dny nepřišel domu ani o sobě nedal vědet, nezavolal nic.

38tt jsem nastoupila do porodnice v pondělí ranko, že mi kluka vemou císařem, tak jsem byla i ráda, že to vše prospím.
Luky byl na světě 13.12.2005 v 8:05. Čekala jsem, že manžel přijde a nepřišel. Přišel až za tři dny a táhl z něj alkohol už z dálky.

18.12. nás pustily domu, přijel si pro nás můj táta, páč chlap mi nebral ani tel nic. Dojeli jsme domu a já pak letěla shánět dárky. Myslela jsem, že pohled na našeho mrnouska ho změní a že to bude jako předtím, starostlivý táta. Jenže on přijel 24.12 na večeři a já se ho ptala pořád, kde ho máme a kde celou dobu byl. Na to konto mi řekl, že co mě to zajímá, ať se táhnu starat o své dítě, když jsem ho tak chtěla. S brekem jsem mu sbalila všechny věci a vyhodila ho a on na to řekl, no konecne můžu jít. Našel si totiž 17ti letou holku. Tak tím mi končí jedna kapitola a začne druhá.

Po 5ti letech samoty jsem si našla přítele, tedy spíš on si našel nás. Kluka má moc rád, jeho otec biologický ho viděl asi jen třikrát za 7 let. Jsme teď šťastní, ale chyběl nám ten uzlíček další.

Takže v říjnu do toho praštíme a ihned se to povedlo. Kontroly, vše bylo asi v pořádku, mám novou paní doktorku, co mi neposlala na krev na nic, a jdu ve 14tt na další kontrolu a bum srdíčko nebylo vidět:-( Takže další den následovala revize přesně dne 22.1.2013.

Nyní jsem to stále nedostala a bolí mě podbříško jako na slepáka, proto jsem se chtěla vypovídat, kdyby to byl slepák nebo cysty, tak ať potom už se sluníčko na mě usměje :-(.

Už té smůly a toho neštěstíčka jsem si prošla až až…

Děkuji všem za přečteni

Emimmino mi hodně pomáhá po tom všem. Všem držím palečky, ať se na ně sluníčko usměje a mně toho úsměvu také trochu pošlou.

Děkuji

Janina

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 20.03.13 08:13
:hug:
 
Terulisekk
Kelišová 6970 příspěvků 20.03.13 12:19
:srdce: :hug:
 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 20.03.13 12:25

No teda 8o… přeji hodně štěstí a ať se brzo zadaří na miminku :kytka:

 
Alllla
Kecalka 378 příspěvků 20.03.13 14:20

Moc držím palečky ať to výjde :dance:

 
JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 20.03.13 20:11

Děkuji Vám všem za podporu
emimino me hodne drzi a všem tady moc děkuji.

 
ep14035
Kecalka 128 příspěvků 01.05.13 23:59

:hug: :hug: :hug: Držím palečky!! Cysty ničemu nevadí, otěhotněla jsem přes cysty na obouch vaječníkách a slepáka taky už nemám. Moc moc držím palečky :srdce:

 
JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 04.05.13 18:34

@ep14035 take se ted bojim slepaka stale mam problemy a nechteji se me pustit :-(

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama